Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Može sve da radi u ketozi. Samo ne može da se bude pro bodybuilder.

    Zavisi ko za šta radi i kako. Ja to ne radim kao dijetu meni je to životni stil. Energiju koju poseduje čovek na ketozi je konstantna i velika, bez uspona i padova koje traže UH gde non stop moraš da se dopunjavaš.

    Mnogo je teže biti na IT bez low carb ili keto načina ishrane iz prostog razloga jer te UH i njihovo unošenje od preko 30g, konstantno, konstantno i konstantno tera da jedeš još.

    Ja ne bih izdržao gladan, a na ovome nisi nikada gladan u tim periodima fastinga.

    Mnogi ljudi odustanu na početku jer očekuju posle 5 dana da organizam promeni način rada i očekuju ogromne rezultate, i što je najgore mnogi ljudi i ne umeju da vode takav način života jer non stop traže supstitucije za nešto slatko, za hlebove, za ovo, za ono, prave keto bombe, prežderavaju se.

    Tako da nije za svakoga. Mora da ss gleda nutritivna vrednost i br kalorija. (a i iskreno nikada nisam bio ljubitelj slatkiša, ne vidim razliku izmedju duvans, alkohola i slatkiša).

    Meso, kokosovo ulje, jaja, sirevi neki, zeleno povrće i eventualno čokolada sa preko 85% kakao praha. Nekada. Nema tu nekih izmišljotina previše. Avokado naravno itd
    Last edited by Cassius Clay; 19-02-19, 22:38.

    Comment


    • Kako je dobro sto sam imun na te slatkise i grickalice. Ne volim slane grickalice, ne volim torte i kolace, ne volim gazirano, kremove ne jedem, cokoladu pojedem jedan red jednom u 3 meseca kada se setim da je imam u frizideru... Jedino mi je plazma malo problem, to bi mogao malo da smanjim
      Last edited by s_hyperion; 19-02-19, 23:26.

      Comment


      • Mene svi gledaju belo kad me ponude tortom, a ja kazem da ne jedem torte, ne volim ih.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Baš sam napisao Sovi promene u belini zuba kod mene... Evo ga šta kači ex vegan...Čovek uvideo da je biti biljojed em nezdravo em glupost. Polako se razbijaju mitovi. A ako je neki argument ovim mozgovima da je meso uvezeno i nezdravo odmah da im kažem da je i povrće uvezeno i prskano. Balans je neophodan i mora se uzimati povrće zaista, ali jesti voće i ubijati se od voća i povrća a ne jesti meso je nezdravo što se vidi na čovekovim zubima.





          Da ne dužim više, ko želi da ždere meso kao ja i da jede kao čovek i bude zdrav (slanine i sira ko naši stari) - pravac "Dr. Eric Berg DC" yt kanal.

          Masa izlečenih dijabetičara i ljudi sa raznim problemima. Ljudi koji ga prate nemaju etiketu i grupni identitet, niti čine neki identitetski pokret, uglavnom samo želimo da budemo zdravi.

          Zato i ima 2.4m sub-a
          Last edited by Cassius Clay; 20-02-19, 05:00.

          Comment


          • Tako je, Urke
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • 7 na N1 najjaca emisija, Kesic smara, fore su mu izlizane dosta i cesto deluje na silu, Ivanovica bez veze da ne spominjem. 7 na N1 taman traje 20ak minuta, nema reklama, a ima sve te gluposti koje su se desavale u prethodnoj nedelji uz nekoliko komentara voditeljke.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • I meni se svidja ta emisija
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Mekano smo zamešani
                      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                      До поновног сусрета, твој Швабо

                      mala H2H 2018/19
                      suicide
                      2019
                      velika H2H 2019/20

                      Comment


                      • Evo jednog dobrog i poucnog videa.

                        Koliko vas bi moglo da zakolje svinju?
                        Procenat je verovatno mali, sto znaci da se svest o tudjim zivotima siri.
                        Zivot je zivot kod svakog slozenog organizma, nebitno da li je u pitanju svinja, jagnje, covek ili beba. Kod svakog od navedenih postoji svest o sebi i kod svakog je taj osecaj isti.

                        Da bi se ta svest o zivotu probudila jos vise, nije lose da se poseti klanica, da se vise puta svedoci oduzimanju svega jednom zivom bicu. Mnogi sklanjaju pogled i ne zele da znaju. Zbog toga sto je prosvetljenje ubica ega.



                        Comment


                        • Glup video do zla Boga.
                          1. Ovim nozem ne mozes da zakoljes svinju - treba ti ostar spicasti i jak noz da to uradis kako treba.

                          2. U klanici se ne kolje nozevima vec postoje posebne alatke za to


                          Sa ovim santoku nozem mozes slobodno da seckas povrce.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Lepo si obratio paznju na detalje, ali si zaobisao poentu.

                            Comment


                            • Poenta je da ovo nece odvratiti mnogo ljudi od jedenja mesa - ne kolju ga, vec ga kupuju u mesari ili u restoranu.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Plašim se da lavovi ne prestanu da jedu antilope posle ovog videa
                                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                                До поновног сусрета, твој Швабо

                                mala H2H 2018/19
                                suicide
                                2019
                                velika H2H 2019/20

                                Comment

                                Working...
                                X