Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko te huligane salje na fudbalere? Pretpostavljam neki menadzer kod kog ova dvojica nece da predju,isto tako bi napali i dva belca Srbina ako ne igraju kako oni kazu,cisto sumnjam da u Srbiji ima bilo kakvog rasizma,samo kriminal je u pitanju.

    Comment


    • Originally posted by madrid View Post
      Urose ti i kada imas dobronamernu poentu, unistis je drugim delom komentara, jer se iznerviras dok pises zbog tih budala i onda napises kontradiktorne stvari. "Ne bih napao nikog bokserom, sramno je muciti ljude i zivotinje." Sledeca recenica "kakva sudjenja i dokazivanje krivice, mars na dozivotnu". Gore napljujes mucenje i objasnjavas kako to nije civilizovano drustvo(dobar deo komentara), dole primenjujes srednjevekovne fazone, gde je kmetova bila zadnja, makar ti ne bio kriv.

      https://en.wikipedia.org/wiki/Due_process
      https://en.wikipedia.org/wiki/Rule_of_law
      Ne vidim poentu sudjenja silovatelju. Pazi, on uništi jedan ljudski život, a za to po automatizmu treba da ide doživotna jer praksa pokazuje da su oni povratnici.

      Cilj prava je da se ljudi osećaju sigurno, postojeće gradacije u našem pravu uopšte nisu primerene. Ne postoji pravo sebe radi, nego radi zaštite ljudi. Šta meni znači vladavina prava ako on leži 10 godina po zakonu i izadje i opet siluje nekoga ili napadne? Ništa.

      Zakon sa kaznama koje variraju treba da postoji za lopove, kriminalce i ostalo. I za ubice u zavisnosti od motiva.

      Ali pustiti silovatelja za koga znaš da postoji ogromna šansa da će ponovo silovati je šta? Jer to nisu izuzeci, pogledaj statistike i u USA, koliko njih ponovo učini isto. Oni ih tamo bar imaju na listama, ovde narod ni ne zna.

      I treba baš sutra nečije dete da naidje a manijak ga siluje i znaš jbg, zakon nije mogao više da ga zadrži.

      Doživotna i bez sudjenja za silovanje što se mene tiče. Jer to je pravedno i dobro po društvo.

      Nije civilozovano pustiti manijaka na slobodu.

      Jer čim si ti silovao nekoga ti nisi normalan i nikada nećeš biti i nisi za društvo.

      Levijatan nisu vegani, mada ih ima i sada je trenutno veganski mesec. Poenta Levijatana nije toliko na tome da se ne jede meso već da se ne muče nedužne životinje. Jer ti silovatelji obično posle predju na ljude što se dokazalo kod monstruma iz Zlakuse koji je posle uvrtanja vrata psu, napao starca u Bosni.

      Naravno narod je branio tog dečka. Kao Levijatan nasilnici. Levijatan je najsvetliji primer kada civilno drušvo kontroliše odredjene pojave. Da je više takvih u svim sferama.
      Last edited by Cassius Clay; 11-02-19, 22:56.

      Comment


      • Da, u Kruševcu se nešto čudno dešava u vezi fudbala a uopšte ne mogu da provalim šta i u kom pravcu vetar duva.

        Mnogo su mi postali odvratni. Što kaže Constantin videli smo ih i pre mesec dana. Neko tu huška te ljude.

        Comment


        • Mozda se ne poveze sa tim sto pisete sada, ne znam sta pisete, ali ovo je pricaonica pa evo.

          Cisto me zanima, kakvo mislenje imate o Borisu Malagurskog?

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post

            Levijatan nisu vegani, mada ih ima i sada je trenutno veganski mesec. Poenta Levijatana nije toliko na tome da se ne jede meso već da se ne muče nedužne životinje. Jer ti silovatelji obično posle predju na ljude što se dokazalo kod monstruma iz Zlakuse koji je posle uvrtanja vrata psu, napao starca u Bosni.

            Naravno narod je branio tog dečka. Kao Levijatan nasilnici. Levijatan je najsvetliji primer kada civilno drušvo kontroliše odredjene pojave. Da je više takvih u svim sferama.
            Malo mi je kontradiktorno to nemoj da tučeš psa, ali jedi leš svinje kojoj je život oduzet na najbrutalniji mogući način.

            U svakom slučaju drago mi je da postoji organizacija za zaštitu bar nekih životinja.
            sigpic
            "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Ne vidim poentu sudjenja silovatelju. Pazi, on uništi jedan ljudski život, a za to po automatizmu treba da ide doživotna jer praksa pokazuje da su oni povratnici.

              Cilj prava je da se ljudi osećaju sigurno, postojeće gradacije u našem pravu uopšte nisu primerene. Ne postoji pravo sebe radi, nego radi zaštite ljudi. Šta meni znači vladavina prava ako on leži 10 godina po zakonu i izadje i opet siluje nekoga ili napadne? Ništa.

              Zakon sa kaznama koje variraju treba da postoji za lopove, kriminalce i ostalo. I za ubice u zavisnosti od motiva.

              Ali pustiti silovatelja za koga znaš da postoji ogromna šansa da će ponovo silovati je šta? Jer to nisu izuzeci, pogledaj statistike i u USA, koliko njih ponovo učini isto. Oni ih tamo bar imaju na listama, ovde narod ni ne zna.

              I treba baš sutra nečije dete da naidje a manijak ga siluje i znaš jbg, zakon nije mogao više da ga zadrži.

              Doživotna i bez sudjenja za silovanje što se mene tiče. Jer to je pravedno i dobro po društvo.

              Nije civilozovano pustiti manijaka na slobodu.

              Jer čim si ti silovao nekoga ti nisi normalan i nikada nećeš biti i nisi za društvo.

              Levijatan nisu vegani, mada ih ima i sada je trenutno veganski mesec. Poenta Levijatana nije toliko na tome da se ne jede meso već da se ne muče nedužne životinje. Jer ti silovatelji obično posle predju na ljude što se dokazalo kod monstruma iz Zlakuse koji je posle uvrtanja vrata psu, napao starca u Bosni.

              Naravno narod je branio tog dečka. Kao Levijatan nasilnici. Levijatan je najsvetliji primer kada civilno drušvo kontroliše odredjene pojave. Da je više takvih u svim sferama.

              Zamisli ja napisem, ljudi Uros sa foruma mi je silovao drugaricu, isplacem se malo, uverljivo odradim to i dodju sutra po tebe, strpaju te u zatvor zauvek. Ja pricam da ne moze da nema sudjenja(jer si ti napisao nema sudjenja i dokazivanja krivice, sto je suprotno svemu cime civilizacija tezi), jer MORAS da dokazes da je neko zaista uradio to za sta je optuzen, inace bi nastao opsti haos i anarhija, i da dok god dokazi ne dokazu da je kriv ne mozes nikoga da osudis, sto je osnova civilizovanog drustva. Nisam ja nigde spomenuo kaznu ili njenu duzinu, to je za neku drugu temu. Zato sam ti i postavio 2 linka koja vrv nisi otvorio nazalost, a to su due process i rule of law.

              Levijatan je stosta, ali sigurno ne najsvetliji primer. Nisam previse upoznat u njih, ali po onome sto malo znam njihove namere ili poenta mozda jesu dobre, ali njihove metode ako su nasilne nisu(koliko god sada prosecan covek mislio da je opravdano u nekim situacijama). Oni cak to ni ne kriju, samo idu sa tough guys fazonom, sa nekima se mora tako i opravdavaju te akte zbog cilja zbog kojih ih izvode. Nemoj da mislis da ih pljujem, kazem nisam se bavio njima dovoljno da bih rasudjivao, samo znam da nisu najsvetliji, potpuno isto bih napisao i da je neko napisao da su najtamniji. Poenta je da bar ti Uki znas da novcic ima 2 strane u takvim situacijama, sad koliko cesto padne na jednu, koliko na drugu i u kojoj meri (da li prelazi granicu ili ne) je nesto drugo, ali to diskutujte vi koji ih bolje poznajete i bolje ste upuceni. Nije me toliko zainteresovao ovaj deo, koliko to da ti i kada imas dobre principe i vodis se dobrim poentama, odes u krajnost i diskreditujes sve svoje stavove kod ozbiljnog sagovornika, a ne bi trebalo, jer iako cesto preterujes i mnoge bar na ovom forumu nerviras(znas moj stav jos odavno preko PM, da ne protumacis pogresno), verovao ili ne ponekad sasvim dobro krenes u pricu, pre nego sto te povuce nervoza, naboj, ostrina fanaticnost, frustracija uslovljena budalama koje su ucinile nesto sto osudjujes, ili ne znam tacno sta nisam psiholog (ne zameri ako sam nesto nepravedno napisao) i onda ljudi pocnu tvoj komentar da citaju ovako pa nastave i zavrse sa
              Last edited by colchonero; 12-02-19, 00:17.

              Comment


              • Madrid,

                Nemas pojma o cemu pises. Ne mogu da kazem da imam drugaricu, posto nikad nismo bili preterano bliski, ali eto da kazemo da mi je poznanica koju je silovao komsija 30 godina stariji od nje. Ona je tada imala 17 godina.

                Nisi svestan koliko je njen zivot unisten, ni danas se nije u potpunosti oparavila. Tog istog lika su pustili na slobodu nakon dve, tri godine u zatvoru da bi ponovio zlocin mesec dana nakon pustanja.
                Cini mi se da je opet na slobodi.

                Jebes zakon koji to zapravo i nije.
                Za silovatelje strozije kazne, potpora psihologa jer ipak taj zatvor treba da bude kazneno popravna instirucija i da ih makar pokusaju rehabilitovati. Naravno to sve ako hemijska kastracija i dozivotan zatvor nisu moguci.

                Za pedofile maksimalne kazne, tu nema price uopste.

                A sto se tice tvog plakanja da ti je neko silovao drugaricu, iskreno to je smesno. Postoji valjda nacin da se utvrdi da li je do toga doslo. 21 vek je a i to je opste poznata metoda.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Nisi me razumeo Indigo, naravno da je to horor i da zelim i ja prvi strozije kazne. Nisam uopste sporio taj deo komentara, cak sam ga i pohvalio. To je i poenta mog komentara bila. Uros ponekad se dohvati vrhunske poente kao sto je ova (da je zakon preblag prema silovateljima koji priredjuje najvece uzase zrtvama i ostavljaju dozivotne traume) i taman krenem sa odusevljenjem da citam komentar i onda vidim deo gde pise nema tu sudjenja i dokazivanja krivice i onda padnem u bedak kako jedna te ista osoba napise te 2 stvari. Komentar je vise bio dobronameran savet Urosu, dakada krene da pise dobar komentar o nekoj bitnoj stvari ne diskredituje sebe na takav nacin jednom glupom recenicom i samim tim "ublazi i pokvari" srz komentara. Onaj primer za drugaricu ako nisi primetio sam naveo na ono sto sam podebljao u njegovom komentaru, metafora je (nije ju stvarno Uros niti iko silovao, lupio sam i to drugaricu, jer nemam sestru i majku pa mi je to prvo pali napamet kao primer za zenski rod) i odnosilo se samo na tu njegovu recenicu uz objasnjenje u nastavku. Procitaj jos jednom komentar sad, bice ti jasnije da se potpuno slazem sa tobom i Urosem da trebaju ostrijekazne u vezi silovatelja, msm da bi bilo cudno da neko to ne zeli. Ili jos bolje procitaj moj originalan komentar na strani iza, pa ce ti biti jasno. Ovo sam se samo nadovezao, jer smo jedan drugom reply-ovali, pa nisam ponavljao sve.

                  Nije se moj komentar Urosu odnosio samo na ovo, vec duze sam hteo da ga napisem, nego sad je bila prilika. Kao sto sam i napisao gore on je vise puta imao jako dobre delove u svojin komentarima koje je diskreditovao nekim glupim delovima u nastavku jer dok je pisao se vrv iznervirao zbog tematike (znam po sebi). Ne znam lupam krene da spori diktaturu, a zavrsi kod ravne zemlje ili krene huliganstvo je lose, a zavrsi sa pljuvanjem nekog naroda npr. (nije bilo to, da me ne shvati opet neko pogresno, to mi je palo na pamet jer znam da voli da pise o tim stvarima, a ne mogu sada iz glave da se setim realnog primera, a kasno je da bih trazio)
                  Last edited by colchonero; 12-02-19, 02:38.

                  Comment


                  • Ne sećam se nešto da sam pljuvao neki narod ali da znam biti kontradiktoran i tek kako. Jer koliko god u meni živeo jedan liberal, ja znam da je to utopija. I problem je što emotivno reagujem. To je istina.

                    A što se naroda tiče nisam niti jedan previše hvalio niti kudio. Samo sam čvrst zastupnik stava da nismo najgori uprkos svemu.

                    A to za fejk silovanje, čuj, jedno su ta zapadna foliranja sa pričom tokom seksa da li smeš da nastaviš, a drugo je kada imaš žrtvu napadnutu nožem sa fizičkim posledicama.

                    Šta tu ima da se sudi. Ima da se utvrdi na uvidjaju činjenice, ukoliko je klasično silovanje i seksualni odnos - doživotna kazna.

                    Naravno da se ne misli na te budalaštine.

                    Napišem te dve iste stvari jer sam život obojio realnošću i saosećanjem sa ljudima koji proživljavaju isto jer pomislim šta bi bilo da meni neko blizak propati.

                    Tako da više se koncetrišem na bol osobe nego na te forumule vladavine prava i slično.

                    Možda ti ja nisam objasnio lepo na koje sam silovanje mislio ali sigurno nisam na ženska foliranja i javljanje glumica posle 20 godina.

                    Pričam o ozbiljnim stvarima i uništenoj deci i ženama i žao mi ih je i baš mi se u tim trenucima jebe za vladavinu prava i pravne i suddke procedure.

                    Njen život je uništen a ja tu treba politički da drvim o meri zakona sudjenju i procesima. To nije humano. Baš me briga za pozitivne zakone.

                    Prirodni zakon i osnovno u čoveku svakom normalnom kaže da ti silovatelji gde su dokazi jasni treba da dobiju DOŽIVOTNU.

                    Ja ne pišem da bih bio dopadjiv nekome, već se trudim što više škatljivih tema da pokrenem. I pišem šta mi na umu.

                    Tako da se na Madrida nikada neću naljutiti niti shvatam ovo lično, znam da je ponekad jako kontradiktorno ono što pišem ali me mrzi da pišem formalno i da se držim tipa ovde konteksta od početka do kraja da bih delovao civilizovano.

                    To su samo različita gledišta. Ti si gledao sa distance ja sam zamišljao kako je tim ljudima što su silovani. I onda ti se u tom trenutku jebe za sudjenje.

                    Treba nečije dete da strada zbog te gradacije kazne.

                    Doživotna za bolesnike i ćao.

                    Što se tiče Levijatana, sada kada je policija počela da reaguje nema više nasilja. A ja prvi da vidim da neko muči psa, malo je reći da ne bih zvao policiju nego bih ga izlomio živog. Jebeš taj zakon, bude par meseci u zatvoru kao Steva Petkov a posle seksualno opšti sa psom.

                    Posle kad poraste taj Steva Petkov sačekaće kod vrtića neko dete kad mu dosadi zoofilija.

                    Mogu ja sve to gledati sa distance i pričati o zakonu, ali prijatelju moj neko jako pati zbog tog zakona, jako.
                    Last edited by Cassius Clay; 12-02-19, 02:39.

                    Comment


                    • Ne ne naravno, nisi narode, evo i objasnio sam sada gore u zagradi, nego te u takvim stvarima najvise citam ostalo manje posecujem (JSL ,pricaonica i NFL, i tih tema sam se sada setio u sitne sate, nije nijedan od mojih primera gore tacan, odmah da objasnim, nego sam sakupio teme kojih se secam da si i ti bio ucesnik u diskusijama, a kazem ne mogu sada da se setim tacnog primera.


                      Cela poenta mog/mojih komentara je bila da je ovo stajalo u originalu " da ti silovatelji gde su dokazi jasni treba da dobiju DOŽIVOTNU."

                      umesto "Doživotna i bez sudjenja za silovanje što se mene tiče. Jer to je pravedno i dobro po društvo."

                      da bih mogao da ga potpisem.(mozda bi bilo omalo neslaganja da li dozivotna ili ne, ali ne bih tu nesto znacajno odstupio, sigurno mnogo strozije nego 2 godine)

                      Na takve stvari sam hteo da skrenem paznju Urosu, a vidim da je shvatio, ova tema sada je bila samo prilika da napisem ono sto sam vec par puta hteo.
                      Last edited by colchonero; 12-02-19, 02:54.

                      Comment


                      • Sta i kako zapravo radi Balkanski Odbrambeni Terijer...

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Hahaha odvezala vam se dzukela...
                          Ovaj narod nije normalan [emoji23]

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • #NijeSeDesilo
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Jeeeee kako vas samo znam u dusu

                              Pazi kada sam znala da ces da se bas ti javis sa ovim...
                              Ali to uopste nije poenta.
                              Ko je samo ovo smislio i napisao svaka cast, jer je bas simpaticno.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Jeeeee kako vas samo znam u dusu

                                Znala sam da ces da se bas ti javis sa ovim...
                                Ali to uopste nije poenta.
                                Ko je samo ovo smislio i napisao svaka cast, jer je bas simpaticno.
                                Ne znam, ovo sto je neko smislio mi je na nivou Kursadzija, mozda i nize
                                Covek samo salje skrinsotove ako taj neko glasa za Vucka, ostalima ocigledno ne, oni izgleda nisu dzukele
                                Ja razumem mrznju prema Vucicu, ali ovakvih pojava je na tviteru sve vise. Eto, taman Mitrovic da se ne cima previse oko scenarista ako odluci da snima opet Kursadzije.

                                Cini mi se da je ovo Sergej danas ritvitovao
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X