Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lep avatar imas.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Ne znam sto mi je Wolfi,nisam pio ljekove 2 dana,nestasica.
      Dozivljavam neka emocionalna cijepanja.

      Comment


      • Crni Ivane sto se nagrdi tako
        Fuj to Ivane, fuj!

        A kroz Kovin samo pros'o, bilo malo ljudi

        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Sta ima veze. Vidim, napadaju te, al boli te uvo.

          EDIT: Evo, vidis, Olja ti se obraca kao psu sa ovim "fuj to", strasne stvari, krivo joj. Sad ce Noto da je banuje.
          Last edited by Mr. Wolf; 10-02-19, 21:04.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Crni Ivane sto se nagrdi tako
            Fuj to Ivane, fuj!

            A kroz Kovin samo pros'o, bilo malo ljudi

            Eh, mogao je da ostane malo u Kovinu.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by belgrade_owl View Post
              Prema ovakvima treba biti nemilosrdan nakon smene diktatora. MORAS da slikas.... **zda ti materina

              Comment


              • [emoji3]

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • http://www.novosti.rs/vesti/planeta....ore-u-februaru

                  Hvala dragom Martinu na ukazanom gostoprimstvu.

                  Dobro ovo nije aktuelna tema realno, malo je glupo pričati o ovome. Hajde da se desilo u Srbiji pa da se pišu romani. Kako smo najgori i te fore. Ovako je stvarno degutantno.

                  Martine moj želim ti da ti Hajduk jedne godine kad dogura do qf za Ligu Evrope izvuče Olimpijakos. Pirej je lepo mesto ima i more.

                  Comment


                  • Bolje da si stavio suprotne primere i reakcuje, nego sto si nasao nekog nesrecnika koji vic prepricava kao da se desio stvarno, a on kao svaki fasista ujedno je i pi*da, kazu obrisao taj status.
                    Takvi ljudi nisu vredni pominjanja, time im se daje na znacaju i bitnosti, ali jedva si docekao.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Pobogu, Urose.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Evo da ne bude da sam pristrasan danas neke bitange napale tamnopute igrače Napretka a ako me sećanje služi u Kruševcu su vredjali i Denija Rouza... Šta je sa ljudima u Kruševcu?

                        Malo mi je muka da se nasilnici predstavljaju kao izolovan slučaj. Treba im jebati mater. 5 godina zatvora.

                        Inače otac Tijane Jurić iz fondacije upozorio na "Pikasa" silovatelja da će silovati čim izadje iz zatvora i obistinilo se. Iz NS. Nožem napao ženu neku valjda.

                        Isto radi i Levijatan. Ko muči životinje, ljude, marš na doživotnu. Borba protiv bolesnika. Kakva više sudjenja i gluposti, doživotna i ćao.

                        Ja najvećeg neprijatelja ne bih napao bokserom sa ledja kao ti klošari u Kruševcu te fudbalere. Neka ih ona Slinetina strpa u zatvor kad već lopovi ne idu mogu valjda bagra i silovatelji.

                        Svaki dan neki retardiran naslov gde se vidi propust države. Debilčine jedne. Porez ne zaborave da naplate i inspekciju da pošalju a da ove idiote pohapse to ih baš briga.

                        Da li će biti jedan dan u životu da ćemo imati nešto lepo da pričitamo da kažemo e kako živimo u normalnoj sredini, itd. Sve neki idioti. I svi znaju da će silovatelj opet silovati a on na slobodi.

                        Jebena država je najveće zlo u istoriji čovečanstva uz demokratiju.
                        Last edited by Cassius Clay; 11-02-19, 13:30.

                        Comment


                        • Da li su momci iz levijatana vegani? Ozbiljno pitam, ne znam mnogo o njima.
                          sigpic
                          "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                          Comment


                          • Urose ti i kada imas dobronamernu poentu, unistis je drugim delom komentara, jer se iznerviras dok pises zbog tih budala i onda napises kontradiktorne stvari. "Ne bih napao nikog bokserom, sramno je muciti ljude i zivotinje." Sledeca recenica "kakva sudjenja i dokazivanje krivice, mars na dozivotnu". Gore napljujes mucenje i objasnjavas kako to nije civilizovano drustvo(dobar deo komentara), dole primenjujes srednjevekovne fazone, gde je kmetova bila zadnja, makar ti ne bio kriv.

                            https://en.wikipedia.org/wiki/Due_process
                            https://en.wikipedia.org/wiki/Rule_of_law
                            Last edited by colchonero; 11-02-19, 13:52.

                            Comment


                            • Hahaha ismejah se...

                              Nego, jutros zatvorena Kneza Milosa, pa onda samo jedna traka, u sred onog haosa, jer... pa jer pada novogodisnja rasveta... ce da ubije nekog, 11.februara.
                              Stoka!
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Evo da ne bude da sam pristrasan danas neke bitange napale tamnopute igrače Napretka a ako me sećanje služi u Kruševcu su vredjali i Denija Rouza... Šta je sa ljudima u Kruševcu?

                                Malo mi je muka da se nasilnici predstavljaju kao izolovan slučaj. Treba im jebati mater. 5 godina zatvora.
                                Pre samo par meseci bejaše ona "epizoda" sa Lalatovićem.....slučajnost, ne verujem.
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X