Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • hahahahhahahaha koliko je njima ustvari dobro
        sloboda ili ništa

        Comment


        • U medjuvremenu krece kampanja "Pozdravite preCednika" Kazu da je ovo pravi cilj kampanje. Videcemo.

          Comment


          • Znaci krece jos jedan putujuci cirkus sa konvojima autobusa i stotinama sendvicara, za nase pare, uz najlicemerniji slogan...buducnost Srbije.
            Mrs!
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Cim kazu, mora da je istina.

              Comment


              • Inace dragi moji, drage moje, ko je od vas svinja?

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Olja, to se drugacije vabi: gic, gic, gic i bacis malo prekrupe u valov.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Nekada JUL danas SNS. Nekad 1999 sada 2019. Copy-Paste. Istorija je uciteljica zivota.

                    Comment


                    • Ja nikako ne volim svinjetinu,pecenje svinjsko nisam pojeo 10 godina.
                      Mogu ponekad prsutu njegusku,i vise volim giros sa svinjetinom nego sa piletinom.
                      Ostalo nista.
                      Inace kazu da svinjsko meso ima slicnu teksturu i ukus kao ljudsko meso.I da smo genetski srodni sa svinjama skoro kao sa majmunima.

                      Comment


                      • Originally posted by skeptik View Post
                        U medjuvremenu krece kampanja "Pozdravite preCednika" Kazu da je ovo pravi cilj kampanje. Videcemo.
                        Au. Obilazeci opstine proveravace kakvo je stanje. Tamo gde je slabo da se pojaca, da se opomene. Kad predsednik moje drzave izgubi 20ak dana na ovo onda ce reci kad ce biti izbori i krenuti u kampanju. Narednih mesec dana. Predsednik moje drzave se nece baviti svojim primarnim poslom kako treba naredna dva meseca. Au..
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Ovo iskreno i nije toliko lose. Ako ce to napokon obezbediti mir i stabilnost u regionu, bolje je dati ono sto vec svakako nije nase i staviti tacku na to pitanje jednom za svagda.

                          Comment


                          • Originally posted by limun View Post
                            Ovo iskreno i nije toliko lose. Ako ce to napokon obezbediti mir i stabilnost u regionu, bolje je dati ono sto vec svakako nije nase i staviti tacku na to pitanje jednom za svagda.
                            Ko si ti da daješ nešto i gde vidiš nemir i nestabilnost? Ja bih dao tebe Šaćirijevim rodjacima da te pojedu... Oni nisu vegani

                            Ti ćeš da stavljaš tačku, ti se pitaš...

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Ko si ti da daješ nešto i gde vidiš nemir i nestabilnost? Ja bih dao tebe Šaćirijevim rodjacima da te pojedu... Oni nisu vegani

                              Ti ćeš da stavljaš tačku, ti se pitaš...
                              Ja sam gradjanin Srbije i moj glas se racuna na izborima, a mozda i na referendumu ukoliko ga bude bilo.
                              Tenzija izmedju Srbije i Kosova je odavno prisutna i sputava obe drzave na putu ka EU. Ako priznamo Kosovo, proces ulaska Srbije u EU ce biti maltene pri kraju.

                              Razumem tvoje frustracije, ali mi smo mala zemlja i moramo da pregovaramo oko uslova koji su nam nametnuti.

                              Comment


                              • Originally posted by limun View Post
                                Tenzija izmedju Srbije i Kosova je odavno prisutna i sputava obe drzave na putu ka EU. Ako priznamo Kosovo, proces ulaska Srbije u EU ce biti maltene pri kraju.


                                Bolje troluj limune, provalice te, pao si u formi ko Liverpul.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X