Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa nije taj Munar bas toliko sveznajuci, polako sa osudama.
    Ja ne mogu da prihvatim

    Da skeptice, to sam i rekla. A oni ce sve uraditi da ostanu na vlasti, to je bilo jasno odavno. Ovi svakodnevi isfabrikovani ekcesi koji skrecu paznju sa bitnih stvari, samo govore u prilog tome.
    Eskalirace sukob u nekom momentu, sigurna sam i to mozda i brze od ocekivanog.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ja sam sad bas hteo da pitam ko je taj Munar, i zasto bi trebalo da mu verujemo? Okaci se twit nekog lika za koga niko nikad nije cuo i prenosi se kao da je 100% istina.

      Ne znam, i ja odbijam da poverujem da je njegovo delo, jer slusao sam cesto coveka i bas mi ne ide u glavu da on stoji iza toga.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • https://www.blic.rs/zabava/ana-brnab...durdic/1dq37kq

        Auuuu al smo napredovali majko mila....
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • http://rs.n1info.com/Vesti/a457519/N...rotestima.html

          Ovako je Dragojevic serendao pred neke izbore, evo ga covek jos u Srbiji Pravdao se time da ostaje u inat SNS bagri
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Mnooogo ti nesto pljuckas sa ove strane.
            I previse cak
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Ukusan mi je sendvic

              Treba uvek pljuckati, bez obzira ko je u pitanju.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Samo sto nema logike da pljujes po Koji zato sto je Dragojevic nekad nesto rekao, to je bas

                Sent from my MI 6 using Tapatalk
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Ista je izjava u pitanju, patetika je u pitanju, to je problem.
                  Eto, zaboravite Dragojevica, pitanje je onda - cemu ova jeftina patetika, Kojo?
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                    Ista je izjava u pitanju, patetika je u pitanju, to je problem.
                    Eto, zaboravite Dragojevica, pitanje je onda - cemu ova jeftina patetika, Kojo?
                    Ma kojo i Ivan Ivanović su baje. I onaj Kesić kreatura. Sergej narkoman, Mirjana Karanović, Nataša Kandić i možda su mogli i Bogdana Diklića zvati i Aljošu Vučkovića.

                    Bez ljudi koji su spremni da stanu na crtu, a to su levičari i desničari patriotski nastrojeni - nema promene.

                    Twitter opozicija, lgbt opozicija, patkice, razni idioti, sve je to jako jako tanko.

                    Nema logistike, nema akcije, nisu militantni, a Vučića jebe što šetaju samo koliko ego što mu diraju. Opasnost 0.

                    On bi se plašio hijerarhijski organizovanih grupa sa konkretnim akcijama, gde bi morao da šalje policiju.

                    A sve dok prvi pendrek ne padne preko ledja opozicionara, on je miran. Jer taj samo jedan pendrek budi bunt pravih ljudi.

                    Comment


                    • Uki, je l' si video sto je na poslednjem protestu pricao Marcelo?

                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Kakav patetika? Nema nikakve patetike. Nisam citala ali sam ga slusala...

                        Vise puta je rekao: Ne verujem u neuspeh protesta, nikako ne verujem i ne mogu to da zamislim, to je prosto nemoguce.

                        Tek na insistiranje voditeljke, ALI STA AKO IPAK ne uspe....rekao: e onda odlazim.
                        Ja ne vidim nikakvu patetiku ovde.

                        Pa se nadovezao....bolje gradjanin drugog reda u tudjoj zemlji, nego treceg u svojoj.
                        Jel tacno? Tacno.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • A ko želi da vidi ove kvazi levičare a ne prave ljude kao Duci Simonović, samo neka udje i neka vidi ZapadTodorović na twitteru. Taj mrzi sve što je srpsko i takve bljuvotine piše, da sam već počeo da sam se malo raspitao oko tog NS antifa pokreta.

                          Miš jedan. Kako on vredja, kako on ujeda, kakav je to smrad. Ubedjuje me devojka neka da on nije glavni i kao da to nisu loši momci iz antifa a ta debilčina im član. Kakve si ti ideologije kad se podsmevaš svemu srpskom i pišeš bljuvotine??!



                          Comment


                          • I sa ovakvim mišem da protestujem negde? Ovo antifa? Kako bi ovaj cvileo kao kučka, nego na ovom twitteru mogu svi da pišu. Kada ga vidim, ako ga vidim, neću mu ni uši debele iščupati. Jadan je kao pojava, sam po sebi.

                            Marčelo je jedan imbecil koji ispija kafe u Piano Loco Vojvode Stepe ceo dan, sa onim latpopom glumeći nekog analitičara. Znaš on sedi i sa nekom osobom ženskog pola nepoznatog roda glumi disidenta.

                            Kad vidim ove opozcionare... Jao majko. Vučić ne mora ni da se trudi bukvalno.

                            Ne može jedno zlo biti opravdanje da tikve sadim sa drugim zlom.

                            Pre bih sa 5 svojih drugara sam protestovao, nego sa ovim smradovima.

                            Dame i gospodo, član antifa u Srbiji zvanični koji gostuje na n1. Da, jako su humani. Baš su različitii od fašista. Ovi su još gora govna, fašista znaš da je debil a ovi se još prave da su nešto pametni. Crv

                            Last edited by Cassius Clay; 04-02-19, 15:55.

                            Comment


                            • I da zaokružim priču, ideja komunizma i socijalizma je humanizam u biti. Veći sam ja komunist od 89% antifa idiota.

                              Jadna i bedna je ova Srbija gde je Neša ministar, Vučić predsednik a ovaj magarac lider antifa.

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                                Ja sam sad bas hteo da pitam ko je taj Munar, i zasto bi trebalo da mu verujemo? Okaci se twit nekog lika za koga niko nikad nije cuo i prenosi se kao da je 100% istina.
                                Ne znam, i ja odbijam da poverujem da je njegovo delo, jer slusao sam cesto coveka i bas mi ne ide u glavu da on stoji iza toga.
                                Evo i Sergej to potvrdjuje. Iskreno i ja sam skeptican kada je u pitanju Milinkovic jer ga smatram za pametnog coveka. Ko ce ga znati. Kupuje Vucic, ne pita za cenu.

                                Comment

                                Working...
                                X