Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U pravu je Kronos
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by Indigo View Post
      Kako se lik svim silama trudi da se popisa po narodu. Juce bio na protestu nisam video nijedno stranacko obelezje, bili obicni ljudi, sinidikat zaposlenih policije, poste, SNP-a. Bilo i botova izmedju ostalog ali su bili iskulirani.
      Uhvatila bagru panika, ne znaju gde udaraju



      Samo takoo
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Radi koga li će ovaj narod šetati 2028. da konačno skine tog i tog, konačno po milioniti put sanjarenje, to me interesuje.

        Ne kažem da valjaju ovi što ih narod sklanja, već da ne valja niko od ponudjenih.

        Već imam u glavi nekog mladića ili devojku koji će 2028. imati 22-3 godine, kako sanjare da dolaze bolja vremena.

        Ko je shvatio, shvatio je još i pre 90tih. Bežati i saml bJežati. Ko ostaje neka se ne nada boljitku.

        Comment


        • Smarate i gnajvite sa tim ko ce posle, niko ne valja. Znamo... necete da glasate, pobecicete odavde, srecam put, ne morate da se ponavljate po milioniti vise i vrapci su naucili.
          Gledajte svoja posla, a nas ostavite da se snalazimo.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ja sam glasao svaki put. Ne brini. Samo nije život igra da jedan pajdoman Sergej Trifunović i glupi glumci predovde ljude.

            Pričao sam pre 2 godine ocu rodjenom da je Janković službin i Vučkov on kao videćeš, videćeš. Dame i gospodo evo vam ga Saša Janković. Dragi glumci evo koga ste podržavali.

            Treba pajdoman koji je plakao Legiji s početka 2000tih (Sergej) da predvodi grupu nekih glumaca koji misle da su pametni. I nisu to zlonamerni ljudi ali očigledno ih je lako nasankati.

            I to samo zato što je Sergej pazi. A moji drugovi politikolozi npr iz združene akcije "krov nad glavom" koji svako malo dežuraju da nekoga ne izbace na ulicu, koji drže procese u malom prstu, političke, oni su na društvenim marginama.

            Ili da od njih iznikne neki Pernar, neki mlad čovek koji ima ekipu punu entuzijazma oko sebe, ili da nam Sergej Trifunović koji se nagudrira na Exitu predvodi opoziciju.

            A da se ogradim za Baneta odmah, ljudina, nekad se čovek pita da li su braća.

            To je onaj petooktobarski pristup - daj da ovog skinemo pa ćemo lako posle. Praksa kaže nešto drugačije
            Last edited by Cassius Clay; 02-02-19, 22:28.

            Comment


            • Moje obrazloženje zašto su glumci glupi za politiku - zato što imaju veliki društveni uticaj i polete na opciju i budu nasankani kao budale. I povuku glasače.

              To bre moraju da se prave tačke sa principima delovanja, kao zasedanje AVNOJ-a, mora da se zna tačno, šta, kada, kako. da se ima hijerarhija. da se ima agenda.

              A ne ovako šetnja i ovaj Sergej koji je željan pažnje i kome je cilj u životu da pojebe 20 godina mladju klinku na Kopaoniku, on da dolazi u dukserici i da mrvi o politici. Neka mrvi to što je navikao da mrvi.

              Valjda ima Srbija uglednijih, obrazovanijih ljudi. Neki čestit profesor, neki čestit čovek nešto. Ne ove barabe..

              Kažem ja, neko kao Pernar. Samo Srbija to nema. Ona ima Sergeja Trifunovića i Belog. Hahahaha
              Last edited by Cassius Clay; 02-02-19, 22:33.

              Comment


              • Ama bre ti ne kapiras uopste osnovnu sustinu. A da se razumemo nisi jedini.

                Idi u taj beli svet i cekaj da se ovde rodi, pojavi mister savrseni. Ja necu.

                I kakav Trifunovic, kakvi bakraci, o cemu ti pricas. Ako ignorisem Boska i jos neke vala mogu i njega. Inace nece se glasati za neku pojedinacnu partiju, osim par koje su ostale van, ako se ne pridruze do kraja, vec za SzS.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Ama bre ti ne kapiras uopste osnovnu sustinu. A da se razumemo nisi jedini.

                  Idi u taj beli svet i cekaj da se ovde rodi, pojavi mister savrseni. Ja necu.

                  I kakav Trifunovic, kakvi bakraci, o cemu ti pricas. Ako ignorisem Boska i jos neke vala mogu i njega. Inace nece se glasati za neku pojedinacnu partiju, osim par koje su ostale van, ako se ne pridruze do kraja, vec za SzS.
                  Sta je SzS?
                  A evo sad vidjeh.
                  Nije im losa ta ideja,ali sam nedje procitao da ce da bojkotuju izbore ako budu ove godine.
                  Last edited by E1_PG; 02-02-19, 22:37.

                  Comment


                  • Ne znam da li je panika u pitanju, sjećam se pred one predsjedničke izbore 2017. da su iste retardirane spotove snimali. Koji nivo bolesti

                    Comment


                    • Naravno Ivane...KADA budu bili izbori.

                      Ma panika nego sta, nisu bitni samo spotovi vec sve sto rade
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Baš da vidim na kojoj će platforimi da se slože stranke u kojima je dijapazon od levice do desnice, od proevropskog do evroskeptika, patriota i oviih što bi da vode pragmatičnu politiku.

                        Boško ministar unutrašnjih poslova šalje policiju na Kosovo da hapsi Tačija i Haradinaja, Jeremić spoljnih poslova flertuje sa svima, predsednik Djilas pregovara sa Borkom o finalizaciji predaje Kosova, a ministar vojni Šule poziva na pridruženje NATO.

                        Ne znam što se lepo ljudi ideološki ne podele i ne protestuju.

                        Neko neće da dolazi jer ima patriota, neko neće jer ima LGBT zastava, naprava se dva velika koaliciona bloka, patriotski, i evropski antivučićevski koji protestuju u istom danu jedan posle drugog, posle se lepo dogovore da za sledeće predsedničke podrže ko prodje u drugi krug, a za parlamentarne sastave tu hibrid vladu na godinu dana dok osveste narod od Vučića i razbiju SNS, pa onda opet raspišu i pokolju se medjusobno, i onda se dobija politika u jednom smeru i može na nešto da ličiz

                        Comment


                        • Yup, sto kaze onaj ide Dnevnik, pa krene Bela ladja i ne primetis razliku

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Comment


                            • Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Prvo onaj spot juce, sada B92 portal vrv najcitaniji portal vesti u Srbiji, izbacuje naslov na koji bi im i iz Informera i Alo-a cestitali.
                                Screen Shot 2019-02-03 at 12.38.24.jpg

                                Comment

                                Working...
                                X