Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Verujem da se ovde mahom praktikuje asana i to samo fizicki bez ucenja o tome sta je joga, a ovo sa smehom isto nije joga vec neki nacin da se prisilno nametne dobro raspolozenje. Neki ljudi svako jutro provode po 5 minuta osmehujuci se ispred ogledala i kazu da im to dosta pomaze da poprave raspolozenje.

    Comment


    • Ovo su neki amateri, evo ga pro.

      Comment


      • Comment


        • Sweet home Chicago

          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by limun View Post
            Verujem da se ovde mahom praktikuje asana i to samo fizicki bez ucenja o tome sta je joga, a ovo sa smehom isto nije joga vec neki nacin da se prisilno nametne dobro raspolozenje. Neki ljudi svako jutro provode po 5 minuta osmehujuci se ispred ogledala i kazu da im to dosta pomaze da poprave raspolozenje.
            Pa niste vi izmislili toplu vodu. Ljudi su oduvek hteli da pripisuju sebi božanska svojstva. Ovi harizmatski pokreti i Luiza Hej blasfemije su samo nastavak toga.

            Zamišljaj ovo, ovo će se desiti.

            To sam čuo i Novaka skoro da lupeta. Baš lep primer daje omladini. On sve što je postigao, postigao je krvavim trudom i radom i naravno da su pozitivne misli dobrodošle, ali da ti zamišljaš nešto da bi ti se tako ostvarilo - bogohuljenje. Čovek uzdiže sebe na nivo božanstva i kao on ima moć da menja stvarnost.

            Bile su tako neke budale koje su zamišljale koja će ispitna pitanja izvući, ukenjalo ih jednom, sledećih par puta ništa.

            Zagrej stolicu i uči pa posle zamišljaj šta hoćeš.

            To kada čovek zaluta u te priče to je opasno. Slobodno Limune pogledaj o Spasoju Vlajiću i Svetozaru Radišiću i grupi 69 njihovoj.

            Čovek treba da shvati da je čovek. Slažem se samo kod pozitivnog razmišljanja, treba uvek reći - ja mogu. A sada da ti sediš tu i bajaš djavola i zamišljaš kako ti forhend ulazi u polje ili izvlačiš ispitno pitanje koje si spremio - dangubljenje i budalaština.

            Pitajmo Novaka najbolje kad je osvajao GS... Kad je sedeo i zamišljao ili kad je krvario na treningu... Jedno je verovati u svoje udarce, jedno je biti pozitivan a totalno drugo biti kompletni degenerik i zamišljati da će se nešto desiti a nisi uložio ni malo truda.
            Last edited by Cassius Clay; 31-01-19, 20:10.

            Comment


            • Ne lupaj gluposti Urose.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ahahahahahah sta naprica brat [emoji23][emoji23][emoji23]

                Comment


                • Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment



                  • New York ovija dana. Powerslave, lopatu u ruke.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • A mrči, sestro slatka... svaki mi je dan lopata u ruke... zreo sam za invalidsku penziju

                      Comment


                      • Što više gledam ove slike Čikaga, sve više me podseća na ovaj film...The Day After Tomorrow.

                        Ne cela radnja filma, ali onaj deo kad Njujork ceo zaledi.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post
                          Što više gledam ove slike Čikaga, sve više me podseća na ovaj film...The Day After Tomorrow.

                          Ne cela radnja filma, ali onaj deo kad Njujork ceo zaledi.
                          Vec zamisljam Powerslavea kako ga naganjaju vukovi po onom brodu.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • @Uros

                            Moras ozbiljno da preispitas izvore kada si dosao do relativizacije. Jedna je stvar kriviti Komuniste za neke stvari, a skroz drugacija da budu u istoj ravni kao i fasisti. Komunisti su se za razliku od njih borili za oslobodjenje svog naroda. Mogu im se neke lose stvari pripisati, ali ni u ludilu ne mogu da se izjednace sa drugim negativnim pojavama tipa Cetnici, Ljotic itd.

                            Barem bi trebala da postoji odredjena kategorizacija. S druge strane to je daleki vremenski period, ali nisu mogle da se zataskaju vece stvari. Svaka veca negativna stvar je dokumentovana u istoriji.

                            Comment


                            • Ne znam je li ko razmisljao o ovome, vjerovatno niko nikad... ali Zoran Filipovic i David Coverdale masu lice. Tu su nedje visinom a i godinama.. sigurno i Filipovic kad pusti Whitesnake misli "vidji ovoga gada, lici na mene namrtvo".

                              Comment


                              • Originally posted by Powerslave View Post
                                Ne znam je li ko razmisljao o ovome, vjerovatno niko nikad... ali Zoran Filipovic i David Coverdale masu lice. Tu su nedje visinom a i godinama.. sigurno i Filipovic kad pusti Whitesnake misli "vidji ovoga gada, lici na mene namrtvo".
                                Nekom od njija je predak bio svecki putnik, da ne kazem globetrotter.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X