Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Ja ne znam ni ko je bio Dimitrije Ljotić. Ne bih da mu sudim. Ovo što čitamo po komunjarskim izvorima, ko zna. Samo znam da je upozoravao na boljševičku najezdu 1935. Više ništa ne znam o njemu provereno.

    Nije mi jasno što ljudi pričaju toliko o tom Ljotiću nebitan lik, pa Tito i njegovi komunisti su ubili više Srba.

    Nemam ja nekih moralnih distinkcija izmedju fašističkih i komunističkih zlotvora. Ubica je ubica. Kao što je Hitler ubica i Staljin je ubica. Masovne ubice.

    Te kreacije kreirane istovremeno da se narodi kolju - fašizam i komunizam - djavolje rabote. A opet neki diskurs vlada da je uvek neko čudjenje za tog Ljotića a istovremeno ljudi podržavaju Tita.

    Zlikovac je zlikovac. Ne pere zlikovca ni nacija, ni vera, ni ideologija.

    Za mene je jednaka budala i Ljotićevac i Titoista. Isto se zgrozim i na antisemitu naloženika na belu rasu i na komunjarskog koljača kapitalista.

    Pavle Bihali skoro izjavio da su mu dedu koji je osnivač Nolita ubili komunisti a ne nacisti kako se pričalo.

    Tako da komunističkim izvorima ne treba verovati uopšte.

    Verovatno je Ljotić ubio i Branka Miljkovića.

    Ne znam odakle komunistima legitimitet da se uzdižu u nekom moralu kada su isti šljam kao fašisti. Ubice i totalitaristi.

    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by jakvuk View Post
      Ove bar ne razumem. Mada ne razumem ni one

      Comment


      • Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Dje ga je Powerslave?Zabrinut sam za njega.
          Neke nenormalne temperature su tamo.
          U Cikago se zvek cini.

          Comment


          • To je mene zaobislo... ovamo kod mene je pristojnih -20

            Comment





            • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Ja sam mislio da je pravljenje budale od sebe odavno prevaziđeno, kad ono međutim.
                sigpic
                "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                Comment


                • Za svu moju bracu koji prate rad i delo ovog umetnika
                  Last edited by Indigo; 31-01-19, 14:08.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • A ovo je samo za Slave-a
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Ahahahahahahahahahahahahaha

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post



                        U jogi postoje ovakve vezbe i tehnike.
                        Od smejanja na silu i izvestacenog, prerasta u takavu salvu smeha, kao ono kada gledate ili slusate nesto najsmesnije na svetu, posrepeno prerasta u u gromiglasan "pravi" smeh sa suzama u ocima, telo se momentalno opusta, a deluje i na pravilno dusanje, jer naravno...smeh je lekovit.

                        Ne znam ko su ovi i kom kontekstu ovo demonstrirali, ali to je veoma rasireno u krugovima joge, iako deluje luckasto, i daje rezultate. Naravno u grupi je najbolji efekat i najzabavnije. Kad okupite prijatelje probajte
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Olja, trebalo bi samo napomenuti da je to ova moderna, zapadnjacka joga.
                          Da ne pomesa neko sa pravim pojmom joge.

                          Comment


                          • Jednom sam imao prilike da provedem nekoliko sati u joga studiju... moram priznati da sam se dobro umorio. Rekao sam sebi nikad vise moja noga u taj studio krociti nece...

                            ...prije nekoliko mjeseci sam tamo bio poslom, kad sam im mijenjao parket

                            Comment


                            • Kakva bre joga, od jogi priznajem samo joga bonito

                              Comment


                              • Originally posted by limun View Post
                                Olja, trebalo bi samo napomenuti da je to ova moderna, zapadnjacka joga.
                                Da ne pomesa neko sa pravim pojmom joge.
                                Mozda te grupe koje se bave iskljucivo ovim vezbama i tehnikama, verovatno kao i ovi ljudu na snimku. Vidim na netu postoji joga-smeh, ali ja pricam o onoj pravoj jogi.
                                Kako je upraznjavam godinama, od prvog dana imamo ovakve vezbe, a jogi majstor je bio na skolovanju (bas tako) u Indiji.
                                Na kraju nema ni veze ko je od koga preuzeo, poenta da ovo radi i ima smisla, iako deluje sasavo.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X