Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
    Obradovic fasista.
    Hahahahah. Obožavam kada se ljudima kači etiketa fašista. Jednom je jedna riba na faksu rekla Erdogan fašista pocepali smo joj se od smeha.

    Nije svaki desničar fašista, naprotiv, malo koji je. Štaviše ne vidim nigde neki Obradovićev ektremni nacionalizam, normalna desnica u političkom smislu, a u ekonomskom je levo.

    Sastajao se sa Pernarom itd... Ne mogu svi anti-EU biti fašisti, to su predrasude Nema u Srbiji fašiste sem Gorana Davidovića Firera iz Nacionalnog stroja. Fajgelj flertuje na granici ekstremnog nacionalizma i fašizma sa antisemitizmom i ostalim budalaštinama.

    Mladen Obradović je ekstremni šovinista i nacionalista ali nije fašista.

    Srdjan Nogo je bio glavni u Dverima. On je klasa. Pun informacija.

    @Rićma - nisu patriote nazadne. Ja volim sve evropske države. Ne bih mogao da živom samo u Nemačkoj, Austriji i Švajcarskoj, sve ostale, pa i da je Albanija, može.

    Najviše se gadim Srba, Bosanaca i Hrvata iz Nemačke i Austrije, tu bi me morao naterati puškom da živim. A i ne svidja mi se ta kultura u Nemačkoj. A ti naši, katastrofa. Nzm šta Nemci misle o nama, ja kad vidim Srbina i Bosanca iz Austrije to je takvo bahaćenje, to je takav ciganluk da se pokaže šta su oni zaradili. Najgori ljudi koje sam video.
    Last edited by Cassius Clay; 30-01-19, 13:11.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Hahahahah. Obožavam kada se ljudima kači etiketa fašista. Jednom je jedna riba na faksu rekla Erdogan fašista pocepali smo joj se od smeha.

      Nije svaki desničar fašista, naprotiv, malo koji je. Štaviše ne vidim nigde neki Obradovićev ektremni nacionalizam, normalna desnica u političkom smislu, a u ekonomskom je levo.

      Sastajao se sa Pernarom itd... Ne mogu svi anti-EU biti fašisti, to su predrasude Nema u Srbiji fašiste sem Gorana Davidovića Firera iz Nacionalnog stroja. Fajgelj flertuje na granici ekstremnog nacionalizma i fašizma sa antisemitizmom i ostalim budalaštinama.

      Mladen Obradović je ekstremni šovinista i nacionalista ali nije fašista.

      Srdjan Nogo je bio glavni u Dverima. On je klasa. Pun informacija.

      @Rićma - nisu patriote nazadne. Ja volim sve evropske države. Ne bih mogao da živom samo u Nemačkoj, Austriji i Švajcarskoj, sve ostale, pa i da je Albanija, može.

      Najviše se gadim Srba, Bosanaca i Hrvata iz Nemačke i Austrije, tu bi me morao naterati puškom da živim. A i ne svidja mi se ta kultura u Nemačkoj. A ti naši, katastrofa. Nzm šta Nemci misle o nama, ja kad vidim Srbina i Bosanca iz Austrije to je takvo bahaćenje, to je takav ciganluk da se pokaže šta su oni zaradili. Najgori ljudi koje sam video.
      Oni pobegose iz sela, ali nije selo pobeglo iz njih.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Teškom mukom stekli pa dodju ovde kao na nos sirotinji da nabijaju. Toliko prostakluka, zato uvek kažem da se ja ne bih čudio kad bi nas Nemci mrzeli zbog njih.

        Pre bih sa Albancima u Tirani živeo.

        Inače, Albanci su prepošteni u biznisu to mi pričaju ljudi iz Srbije. Još mi kažu da su Srbi najmanje pošteni. Neki prijatelj ima odgajivačnicu pasa, šalje Albancima oni mu unapred plaćaju, nikada ništa nije zapelo.

        Tako da ne kažem ni da smo mi savršeni daleko od toga. Bije Srbe glas da su najmanje pošteni, ali naravno ne treba generalizovati.

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          Oni pobegose iz sela, ali nije selo pobeglo iz njih.
          Takvih ima koliko hoces. Najbolji su mi oni eksperti, genijalci sto zive po Skandinaviji i ne zele da rade nista nego se finansiraju kroz socijalnu pomoc, skrpe 2000 evra da dodju kuci na odmor i onda svaki dan teraju muziku i predstavljaju se kao kraljevi.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Ti što se kurče da imaju imaju najmanje.
            sigpic
            "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

            Comment


            • Vazda bilo. Primitivizam čist. To uopšte nije u duhu nemačke kulture. Te neke primitivne strasti da si od glave do pete u nekom Armaniju i to kupe fejk smehotres. A one svadbe gde kite pevače, jaooooo

              Comment


              • Originally posted by Indigo View Post
                Takvih ima koliko hoces. Najbolji su mi oni eksperti, genijalci sto zive po Skandinaviji i ne zele da rade nista nego se finansiraju kroz socijalnu pomoc, skrpe 2000 evra da dodju kuci na odmor i onda svaki dan teraju muziku i predstavljaju se kao kraljevi.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Vazda bilo. Primitivizam čist. To uopšte nije u duhu nemačke kulture. Te neke primitivne strasti da si od glave do pete u nekom Armaniju i to kupe fejk smehotres. A one svadbe gde kite pevače, jaooooo
                  Zato se ja sa našim ljudima i ne družim. Em teme su uvek Putin i Tramp, em ko ima veću kuću i skuplji auto.

                  A da ne govorimo o tome što lepše kuće imaju po Srbiji nego tamo odakle će ih žute i ukrućene vratiti u tu vilu u kojoj niko ne živi.
                  sigpic
                  "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                  Comment


                  • Originally posted by limun View Post
                    Rasta i Jalo su zlatni u odnosu na ove

                    Ma kakvo zlato, i jedno i drugo je bukvalno ispod dna

                    Comment


                    • Urose, kako komentarises Obradovicevo misljenje o Ljoticu. Proziva ga Seki svako malo da je ljoticevac.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Kad smo vec kod njega, da se podsetimo najjace scene iz Skupstine...



                        - Donosim vam, postovane kolege, narodni poslanici, kamen sa Kosova i Metohije...
                        - Izvinite sto cu Vas prekinuti, je l' to kamen?
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Ja ne znam ni ko je bio Dimitrije Ljotić. Ne bih da mu sudim. Ovo što čitamo po komunjarskim izvorima, ko zna. Samo znam da je upozoravao na boljševičku najezdu 1935. Više ništa ne znam o njemu provereno.

                          Nije mi jasno što ljudi pričaju toliko o tom Ljotiću nebitan lik, pa Tito i njegovi komunisti su ubili više Srba.

                          Nemam ja nekih moralnih distinkcija izmedju fašističkih i komunističkih zlotvora. Ubica je ubica. Kao što je Hitler ubica i Staljin je ubica. Masovne ubice.

                          Te kreacije kreirane istovremeno da se narodi kolju - fašizam i komunizam - djavolje rabote. A opet neki diskurs vlada da je uvek neko čudjenje za tog Ljotića a istovremeno ljudi podržavaju Tita.

                          Zlikovac je zlikovac. Ne pere zlikovca ni nacija, ni vera, ni ideologija.

                          Za mene je jednaka budala i Ljotićevac i Titoista. Isto se zgrozim i na antisemitu naloženika na belu rasu i na komunjarskog koljača kapitalista.

                          Pavle Bihali skoro izjavio da su mu dedu koji je osnivač Nolita ubili komunisti a ne nacisti kako se pričalo.

                          Tako da komunističkim izvorima ne treba verovati uopšte.

                          Verovatno je Ljotić ubio i Branka Miljkovića.

                          Ne znam odakle komunistima legitimitet da se uzdižu u nekom moralu kada su isti šljam kao fašisti. Ubice i totalitaristi.
                          Last edited by Cassius Clay; 30-01-19, 15:44.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            .............. pa Tito i njegovi komunisti su ubili više Srba.
                            A kakvo je tvoje mišljenje o tvrdnjama da su sami Srbi ubili više svojih sunarodnika os svih ostalih ? I da li je Drug Broz tamanio Srbe, zato što su Srbi ili iz nekog drugog razloga ?

                            Što se tiče "bahaćenja Srba" i Kronosove tvrdnje o selu i "izlasku sela iz njih samih".....nije to slučaj vezan za Nemačku, Austriju, Skandinaviju...eto, imao sam prilike u poslednje dve godine da više puta provedem izvesno vreme u Kini.....isti slučaj. Ako je neko glasan u kafani, ispravlja magarcu kriv "qrastavac", budi siguran da je sa "naših" prostora Mada, možda je to moja predrasuda...
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Comment


                              • sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X