Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako u drugom krugu bude izbor izmedu Vucica i Jeremica/Radulovica, samo da se obesimo i nista vise. Beli je sjajnu stvar uradio, izvucice dosta ljudi na glasanje, nebitno za koga ce oni glasati.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Najgora reklama je ona sa hlebom...Ne kontam ideju i šta je " pisac " hteo da kaže
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Ništa gore od prosipanja glasova na nekoliko kandidata. Nažalost sistem je takav. Idiotski naravno i sve sa razlogom i svrhom.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Sve su ocajne, ali nisam imala stomak za ovu sa knjigom i bibliotekom

          ali smesno, kao da ce reklamni spot nekoga da natera da promeni misljenje
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Inace sistem sa dva kruga glasanja je uvreda narodu.

            Ja znam kod nas kosta 4 miliona maraka (2 miliona eura) da se organizuju izbori. Zamisli tolke cifre spicis u 20 dana
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by bici View Post
              Ako u drugom krugu bude izbor izmedu Vucica i Jeremica/Radulovica, samo da se obesimo i nista vise. Beli je sjajnu stvar uradio, izvucice dosta ljudi na glasanje, nebitno za koga ce oni glasati.
              Какви год да су, треба изаћи и скинути овог.

              Иначе Радуловић по кладионицама је на 3%, сумњам да ће бити близу другог круга. Мој тип је да ће Јанковић ући у други круг с Вучићем, али полако, за 2 недеље може доста тога да се промени.

              Comment


              • Koliko sam ja srećan čovek što nisam odgledao ni jednu reklamu pa ne znam o čemu pričate
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Ova sa knjigom... kao da poručuje da voli SM
                  Marš u ćošak, pa ahahahahah...
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Originally posted by Marija81 View Post
                    Ova sa knjigom... kao da poručuje da voli SM
                    Marš u ćošak, pa ahahahahah...
                    ma poruka je: ok je drzati knjigu 35 godina
                    kakva pravila, kakve gluposti

                    mali Alek i gospodja Nada, lose mi je
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Током живота са одгледао много имбецилних реклама, али ова у библиотеци је непревазиђена.

                      Comment


                      • Drugog kruga neće ni biti. U prvom krugu pobjeda Aleksandra sa 51% - 53%.
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          ma poruka je: ok je drzati knjigu 35 godina
                          kakva pravila, kakve gluposti

                          mali Alek i gospodja Nada, lose mi je
                          Ali gospođa Nada...
                          Pa kafana...
                          Hleb...
                          A najnovija puls...
                          Videla večeras i frapirala se.
                          Mislila sam da posle Nade nema dalje...
                          O sloganu i da ne pričam, da pozavide neke starlete...
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Aki brate aj mi sredi jednu iseljeničku vizu kod čika Trampinja , ako ništa zidaću mu onaj zid
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Gangara View Post
                              Koliko sam ja srećan čovek što nisam odgledao ni jednu reklamu pa ne znam o čemu pričate
                              Nemam pojma o čemu pričaju. Doduše pogledala onu u avionu... dovoljno. Mislim onom avionu čije iznajmljivanje koštalo 200-400 evrića...
                              Čitam ismevaju i sprdaju se sa svim reklamam, al nemam odavno želudac za te stvari.
                              Samo mogu da im javno poručim da moj beli glas (listić) bogami ovog puta neće iskoristiti.
                              Last edited by miloolja; 20-03-17, 20:09.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Tarantula View Post
                                Drugog kruga neće ni biti. U prvom krugu pobjeda Aleksandra sa 51% - 53%.
                                Гледај, он је имао 1.8 милиона гласова на парламентарним 2016 и узео 48%.
                                Сада је тотално другачија атмосфера у народу, Бели ће подићи излазност, изаћи ће 4 милиона сигурно у првом кругу, ја не видим да АВ узима преко 2 милиона гласова.

                                Comment

                                Working...
                                X