Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "Sad cu da zovem interventnu da te pokupi"

    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Cekaju da se gazda vrati iz Davosa - nisu sigurni da li treba da ciste ili ne.
      A i setnja je zakazana za sutra.
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • Ja sam se sad setio te slike posto znam da nekoliko autobusa sa decom stoji dok Stepojevca.

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          Zato sto ce pre da izdvoje gomilu novca za monilni telefon kome nece moci da iskoriste sve mogucnosti, a ne zele da uloze u automobil ni dinara.
          Tehnicki pregledi treba da budu jos stroziji i pred zimu.
          16800 din, 4 zimske, Savine gume. I to još na 4 mesečne rate. Možeš ideš gde hoćeš, a miran čovek.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Ma ljudi su prsli, ako su ikada bili normalniji ili je sve samo mit.
            Svaki dan se sablaznjavam nesto, ne mogu da verujem da smo ovakvi. Naravno ne kazem da su drugi bolji, ali kada se na sve doda da ovde nista ne funkcionise, da je sistem truo...
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              16800 din, 4 zimske, Savine gume. I to još na 4 mesečne rate. Možeš ideš gde hoćeš, a miran čovek.
              Toliko sam platio prosle godine 4 Savine za oba doba - nit` klizaju, nit` razmisljam o menjanju, a Golfic izigrava irvasa po ovom snegu.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Jel ovo stvarno toliko pada gaore ?

                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Ma joook zezamo se


                  https://twitter.com/SaobrKamera?s=09
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Pa sta da se priča o putevima sirom Srbije kad Novi Beograd se beli. Ne vide se ni tragovi od guma. Uzas.
                    Сутра брзо долази - треба човек постати
                    Нестали су кодекси, остали су комплекси
                    Победе су порази, а исходи су потресни!

                    Comment


                    • Samo se zalite dok nas predsednik vredno radi. Treba da vas je sramota, dizete paniku zbog malo snega.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Boki, jel ovo tacno? [emoji16]

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Samo se vi zezajte, ja za par sati krećem na gore, znam gde ću da konačnim, ne sredite li to. A gazda kronos, cenim, ima dovoljne zalihe ćumura.
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Pogresno sam onda protumacio neke tvoje postove, Urose. Izvinjavam se na tome.

                            Kad smo se dotakli te teme, ja zauzimam drugu stranu. Zasto to kazem? Zato sto patriote su spremne na sve da urade za svoju zemlju(izmedju ostalog ponovo da ginu za nju) i sa takvima ne bih zeleo da imam kontakt. A meni je to naravno too much, zato sto je rat imao kriminalnu pozadinu tako da bih naravno vise voleo da budem proglasen izdajnikom zato sto bih degenericima na vlasti sluzio kao ''broj'' za ostvarivanje njihovih licnih interesa nego da ginem za nju. Svako ko malo ukljuci mozak zna da oni svoje kriminalne aktivnosti kriju iza nacionalnih interesa. Pritom napisao sam pre mesec dana da nisam za novo ujedinjenje, ali za neku liberalizaciju trzista jesam. Samo sto to sada zvuci kao utopija. Previse je politika upletena u dosta stvari da bi se krenulo ka optimilizaciji susedskih odnosa, a pritom da se zadrzi teritorijalni integritet. Taj projekat je bio ispred svog vremena, a to sto se u raznim aspektima zivota dolazi do saradnje na regionu vise govori o tome da sama ideja Juge zivi i da nije potrebno ponovo ujedinjenjenje da bi Juga ponovo krenula da zivi. Ja necu imati sa narodima iz regiona koji su protiv rata i zeleli bi da izbegnu to, ali nikad ne bih mogao da budem u drustvu nekog patriote koji bi me sutradan upucao. U svakom narodu treba izdvojiti ljudski skart, a ja necu sada zbog ljudskog skarta da sada zamrzim ceo narod. U svakom narodu postoje kvalitetne individue slicnih interesovanja sa kojom bih zeleo da ostanem u kontaktu nego da kao krenem da se druzim nekim iz komsiluka. Jesam za bratimljenje sa odredjenim procentom susednog naroda, ali oni moraju da imaju mnogo siru sliku od nacionalne koja im se svakodnevno plasira putem medija.

                            To za anonimnu anketu je upitno, u gradovima u kojima se bolje zivi je mrznja prema komsijama manja. Beograd ce vise imati ljudi koji ravnodusno gledaju na komsije nego sto ce da ih mrze. Pa ne mogu ni za Split da tvrdim iako nisam bio tamo. Jer najisfrustriraniji ljudi i oni koji su najvise ojadjeni dolaze do izrazaja. Postoji netrpeljivost koja je najizrazenija u siromasnom delu stanovnistva i to ne mogu da sporim, ali sa vecom zaradom ljudi se manje poredjuju sa drugima pa ih generalno i zabole kako drugi prolaze. Svi narodi su debelo iskompleksirani i svaki put padaju na trik kada krecu poredjenja sa susednim zemljama kako bi se prikazalo da i ne zive tako lose.

                            Patriote same po sebi imaju problem zato sto se kao individua kriju iza neke organizacije, a pritom gomilu emocija ulazu u to sto je samo po sebi problematicno. To je po meni los izduvni ventil. Nije to sada jedinstven primer, takav model ponasanja svuda postoji. Poenta i jeste u tome da sebe izgradis kao licnost da se uklopis u odredjenu kvalitetnu organizaciju i pritom da da se samokontrolises. Onog trenutka kada sam krenuo vise da gledam sebe i prestao sebe da poredim sa drugima meni je postalo bolje. Zato sto sam dosta negativnih emocija eliminisao u startu i imao sam problema pogotovo pre da mi se ta negativna energija i bes prelivaju. Mozda treba neke izduvne ventile da menjam u narednom periodu, ali ovo za sada je i vise nego dobro.

                            Comment


                            • Maricu, mesas pojam patriota, koji voli svoju zemlju i postuje tudje, sa pojmom jajara, koji je sve ono sto si opisao.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Ala je napadao, majke mu ga.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X