Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Kakva je tuga sto ce bukvalno bez muke Vucko postat predsjednik, to je manipulator vrhunske klase.

    Nema ni kandidata koji bi mu nesto mogao, a i budzeti ostalih kampanja su presmijesni.
    Буџет кампање Јеремића је све само не мали.

    А иде ово у други круг осим ако не покраде.

    Него реци ми како стоји Ле Пенова и какве су јој шансе?

    Comment


    • Jao ne smem da lajem ovde, ali zato tu je TW
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Ide sigurno u drugi krug, ali nemam apsolutno ni najmanju predstavu ko će biti usnin rival tada.
        sigpic

        Comment


        • Francuzi ako nastave ovako da izlijecu ovi ko fol teroristicki napadi svako 15 minuta, La Pen to uzima pjeske.

          Ima najjacu demografiju mladih ljudi i ogromna su joj podrska. Ima sansi, ali ne znam da li ce biti dovoljno za pobjedu.

          Slabije mogu da ispratim, jer ne znam Francuski

          Vucko ima poprilican tim marketara iza sebe. Recimo da ja radim opoziciju, moglo bi se parirati onim njegovim glupavim reklamama
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post
            Jao ne smem da lajem ovde, ali zato tu je TW
            Baci mi PM baš me zanima tvoje mišljenje
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Gangaro, zaprati je na tviteru.

              Comment


              • Vucko ima poprilican tim marketara iza sebe. Recimo da ja radim opoziciju, moglo bi se parirati onim njegovim glupavim reklamama
                http://bellpottinger.com

                Samo pogledaš portfolio i više nije potrebno govoriti. Mada nije toliko teško opozicionirati mu - mnogo puta se on natrtio na penal u poslednjih pet godina, ali je medijska cenzura neverovatno izražena i to kvari mogućnosti.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Ognjen View Post
                  Gangaro, zaprati je na tviteru.

                  Ne smem tamo ima mnogo sendvičara zapaliće mi lokal
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Vucko ima poprilican tim marketara iza sebe. Recimo da ja radim opoziciju, moglo bi se parirati onim njegovim glupavim reklamama
                    Јеремићу наводно ради кампању фирма која је радила Трампу. Колико је то истина, не знам.

                    Што се тиче другог круга, 4милиона људи да изађе и требало би да изгуби АВ.

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Gangara View Post
                      Ne smem tamo ima mnogo sendvičara zapaliće mi lokal
                      Pusti nemoj se igraš

                      Imaš pp
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                        http://bellpottinger.com

                        Samo pogledaš portfolio i više nije potrebno govoriti. Mada nije toliko teško opozicionirati mu - mnogo puta se on natrtio na penal u poslednjih pet godina, ali je medijska cenzura neverovatno izražena i to kvari mogućnosti.
                        Ma onu s avionom i onu u kafani bu mu priklo presmjesno i to je ne bi uradio direktno preko kampanje, nego bi uzeo sa strane napravio video i proslijedio ga nekom bloggeru da ga izbaci kao ismijavanje debila cuj u kafani on nesto govori narodu kako su oni debili.

                        Vrhunska su ovi firma, al on ide razumom protiv emocija jer ima poprilicno jaku bazu, al ako od njega napravis neozbiljnu karikaturu, kao sto i jeste u drzavi, motiviras mladju demografiju da mu se usportivi, pravilno targetiras i nema njega ni na mapi.

                        Posebno jer bi ja radio mikro targetiranja po cak izbornim mjestima i demografiji ljudi koji ce glasati na specificnim mjestima.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                          http://bellpottinger.com

                          Samo pogledaš portfolio i više nije potrebno govoriti. Mada nije toliko teško opozicionirati mu - mnogo puta se on natrtio na penal u poslednjih pet godina, ali je medijska cenzura neverovatno izražena i to kvari mogućnosti.
                          Nije to cenzura, to je autocenzura. Kao da se novinari ( čast izuzecima ) nadmeću ko će više da se ušlihta.
                          Najbolje objasnio Ivanović kod Vidojkovića govoreći o DJV i njegovim novinama.
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Mene na primer dok su ovi izbori najviše iritiraju reklame na twiteru i youtubu. Pre neki dan se tuširam i pustim preko YT-a nešto i brate prekine mi pesmu na pola sa vođinom reklamom gde drži govor od sat vremena . Kad nisam polupao i telefon i tuš kabinu Twiter bukvalno kad otvorim preko telefona tu je reklama do reklame , i što je najgore ne možeš da ih blokiraš preko aplikacije . Sva sreća TV ne gledam , osim utakmica i tamo nekog sportskog dešavanja a tu su minimalni , mogu da zamislim kako je na ovim buđavim kupljenim televizijama poput pinka,prve i rts-a .
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Prva je ok, ali RTS i Pink blagi užas, mada se to u mojoj kuće odavno ne gleda...
                              Ponekad bacim oko na Prvu i Ivanovića ( večeras je najavio spotić )
                              Ali najviše se gleda SK i Fox Crime
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Jel me zajebavas da je stavio pre-roll reklamu na youtube, govor od sat vremena?

                                Ako je to uradio, ova mu firma veze nema.


                                Inace sad sam gledao Jeremeviceve reklame, malo je reci da sam razocaran.

                                Spoiler


                                Prva stvar koja mi je naumpala jeste magarac koji ima mrkvu ispred sebe i jadan ko debil trci za njom, a nikako da je uhvati. Malo je previse ovo bezobrazno da kazes ljudima da su magarci. Fulio je skroz kontekst.

                                Strah i bijes, najjace emocije na to se treba fokusirati, a ni jedan ni drugi se nisu fokusirali na to.

                                Vuckova u avionu, je apsolutni kretenizam, al dobro znam zbog cega je bila, da skine sebi s kurca jednu osobu. A druga je bila, udarac ko fol na kritike, koja bi se mogla unistit. Evo vec vidim na yt ima bruka parodija, samo bi ja uradio profesionalnu i pobrinuo bi se da bude viralna.
                                Last edited by maliajnstajn; 20-03-17, 19:59.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X