Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema šta da se slušaju sektaši. Veganizam niste vi izmislili. Mnoge hrišćanske zajednice su propagirale takvu ishranu, tipa Ellen G White, mnogo pre vas, uopšte nije problem u ishrani vegana nego u toj spiritualističkoj noti.

    A ti prvi nisi open-minded Limune.

    A što se tiče Zemlje meni savršeno boli uvo kog je oblika, ne menja mi ništa u životu, samo sam posumnjao jer NASA izbacuje CGI slike i jer npr neki dan izlazi neka slika nekog kratera napunjenog vodom negde na nekoj planeti, a ja kada pitam zašto nisu slikali planetu Zemlju, mene napadnu da još nisu razvijene takve kamere.

    Aha, znači razvijeno je slikanje negde u pm, ali ne možeš da se okreneš i slikaš Zemlju.

    Možda uopšte nije caka u obliku, možda i jeste okrugla, uopšte to ne menja svakodnevni život, poenta je da NASA laže i da kači kompjuterski digitalizovane slike iz nekog razloga.

    Da li to bio razlog pranjs novca u svrhe "odlaska u svemir", skrivanje "pravog oblika", koga briga.

    Tako da sam svoju skepsu prema obliku izvlačio samo iz toga, i meni bi bilo logično da je okrugla i loptasta ali nešto se očigledno krije od očiju javnosti, šta god to bilo.

    Ne postoji razlog zašto nemam pravi live stream - ne ove kompjuterizovane budalaštine.
    Last edited by Cassius Clay; 22-01-19, 13:07.

    Comment


    • Originally posted by Constantin View Post
      Ej stručnjaci....ima li koja dijeta sa ćevapima i pivom ? Pitam za komšiju
      Sve to treba s`s kobru po grbinu, zemce.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Sve to treba s`s kobru po grbinu, zemce.
        "Pukovačku"....da budemo precizni.
        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Da ne smaram više ljude sa sastavima, problem je što ljudi nemaju volju i karakter da izdrže i oni bi čarobni štapić, herbalife i ostala govna.

          Oni bi supstituciju za hleb. Zaboga ne može bez leba da se živi. Traže neke niskokalorične kolače, ovo ono.

          Prijatelju ili jesi ili nisi. To nije dijeta to je način života. Sve to privremeno i na krate staze ništa ne znači.

          I još nešto, još jedna zabluda podla koju sam primetio, a to je da poznati modeli i javne ličnosti često kače kada jednom u mesec dana imaju junk cheat day, pa kao oni jedu picu, prežderavaju se a savršeno su fit.

          To je laž i veliko odricanje stoji iza toga, ili malo manje odricanje a sagorevači jaki, ali to je onda loše po zdravlje, tako da bez istrajnosti i napora, bar dok se organizam ne navikne, nema ništa.

          Uvek je bilo lažova i lokalnih, kao jedu šta stignu a izvajani neverovatno, to je laž. Oni su se mukom izvajali i onda mogu sebi da dozvole luksuz da pojedu nekada nešto i onda sledeća tri-četiri dana u deficitu to iznivelišu i ne primeti se.

          Poenta je - gledati sebe a ne druge.
          Moram priznati, jedan od retkih tvojih postova da se slažem 100% sa svim što si napisao. Odličan post.

          Ali jeste sve ovako, nema šta.

          Volja i karakter je ključ.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Nema šta da se slušaju sektaši. Veganizam niste vi izmislili. Mnoge hrišćanske zajednice su propagirale takvu ishranu, tipa Ellen G White, mnogo pre vas, uopšte nije problem u ishrani vegana nego u toj spiritualističkoj noti.

            A ti prvi nisi open-minded Limune.

            A što se tiče Zemlje meni savršeno boli uvo kog je oblika, ne menja mi ništa u životu, samo sam posumnjao jer NASA izbacuje CGI slike i jer npr neki dan izlazi neka slika nekog kratera napunjenog vodom negde na nekoj planeti, a ja kada pitam zašto nisu slikali planetu Zemlju, mene napadnu da još nisu razvijene takve kamere.

            Aha, znači razvijeno je slikanje negde u pm, ali ne možeš da se okreneš i slikaš Zemlju.

            Možda uopšte nije caka u obliku, možda i jeste okrugla, uopšte to ne menja svakodnevni život, poenta je da NASA laže i da kači kompjuterski digitalizovane slike iz nekog razloga.

            Da li to bio razlog pranjs novca u svrhe "odlaska u svemir", skrivanje "pravog oblika", koga briga.

            Tako da sam svoju skepsu prema obliku izvlačio samo iz toga, i meni bi bilo logično da je okrugla i loptasta ali nešto se očigledno krije od očiju javnosti, šta god to bilo.

            Ne postoji razlog zašto nemam pravi live stream - ne ove kompjuterizovane budalaštine.
            Ovaj post bukvlno nema veze s mojim.
            Opet se nisi potrudio da razumes.
            Verovatno dok citas tudje reci automatski smisljas odgovor a ne trudis se da razumes.

            Comment


            • Originally posted by Constantin View Post
              "Pukovačku"....da budemo precizni.
              Moze i stupac da posluzi.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by Ivan_PG View Post
                Ja se sa jeseni nagrdim,kad pocne kiseli kupus,karfiol,paprike.Otvori mi se apetit mogu da zderem 24 sata bez prestanka.
                Ljeti kad su one vrucine ne mogu nista da jedem,ljetos sam se bio spustio na 90 kg izgledao sam kao zivi kostur.
                Ali sam se hvala bogu oporavio evo me na 103 kg,vrijeme mi je da stanem malo.
                Nisam inace neki mesozder,ali kad malo vise popijem mogu janje da izjedem ko nista.Volim dobar giros,picu i to je to sto jedem od te stetnije hrane.
                Pasulj,grasak,rastan,brokule,prokelj...Sve derem od tih kuvanih jela.
                Pijem vodu,pivo(dobar izvor B vitamina) i cijedjenu pomorandzu.
                Eto i ja da ispricam svoju pricu kad su svi vec navalili.
                Ne praktikuješ sarmu u zimskim danima?

                Comment


                • Originally posted by notorious View Post
                  Ne praktikuješ sarmu u zimskim danima?
                  Kako da ne,posebno kad su ovi praznici.Sarma i ruska salata,nema preko.
                  Za praznike jedino i popijem nesto gazirano,nekako imam osjecaj kad se dobro nazderem da mi koka kola ono nekako razbije pa mogu ponovo poslije 15 20 minuta da se bacim na pecenje.
                  Crno vino isto mogu,ali iskljucivo domace.Po mogucnosti crmnicko.

                  Comment


                  • Sarma, pečenje, ruska ili francuska i čokoladne kuglice, to je uživanje. Bitna je priprema da se može što više pojest, šteta je da želudac ne isprati oči.

                    Comment


                    • Originally posted by notorious View Post
                      Sarma, pečenje, ruska ili francuska i čokoladne kuglice, to je uživanje. Bitna je priprema da se može što više pojest, šteta je da želudac ne isprati oči.
                      Ne znam sto su ti te kuglice,ne sumnjam da je dobro.
                      Ja sam imao pred novu neke zalihe onih ferrero rocher i rafaelo kuglica.
                      Kakva perverzija,uffff
                      Najbolje je kad ih jede covjek naizmjenicno.

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan_PG View Post
                        Ne znam sto su ti te kuglice,ne sumnjam da je dobro.
                        Ja sam imao pred novu neke zalihe onih ferrero rocher i rafaelo kuglica.
                        Kakva perverzija,uffff
                        Najbolje je kad ih jede covjek naizmjenicno.
                        Nije ni to loša kombinacija. Bitno je da se torta izbjegne kako bi se opet moglo jest kroz sat-dva, a torta ide tek pred spavanje.

                        Comment




                        • Je l`ko za "kuglice"?
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Kronose ne moramo da budemo iskljucivi,za sve ima mjesta,sve se moze iskombinovat.

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan_PG View Post
                              Kronose ne moramo da budemo iskljucivi,za sve ima mjesta,sve se moze iskombinovat.
                              Naravno, treba uzeti u obzir i vedzbanje.



                              Last edited by kronostime; 22-01-19, 14:01.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Inace kako biste mucili komsiju koji u 3 sata poslije podne busi zidove,i to radi vec 4 dan za redom?Imate li neki kreativan nacin da mu se najebem majke?

                                Comment

                                Working...
                                X