Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mala kvota [emoji4]

    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Opet sam bi na novim protestima u NS kako i dolikuje...Iznenadjen sam velikim brojem gradjana za prvi put, ja sam slucajno naleteo da ima protest danas. Normalni, kultirni ljudi svih dobi, od dece do penzionera...

      Vuciceva saka jada je dosla sa trubacima i nekim forama ne NATO i seljacili se svo vreme dok je bio govor...Bili us neki momci sa zastavama Vojvodine i onda neka debilana vise separatisti...

      Realno ovaj nardo, vise puta sam ponovio a ponovicu jos toliko, je nerealno glup...Da se bolje izrazim nama vladaju izrazito glupi ljudi...i to ne treba da se dozvoli...

      Jbte al sa kojim metodama oni pocinju da razbijaju proteste, samo cekam da pocnu i ove indijance navijace da zovu na ljude itd...Videcemo sta ce biti, bas kulturna prava novosadska masa, izuzetno zadovoljan....Bice ovo maraton ali ne sme se stati..Poceli su sad vec u opasnu masinu ubacuju bracu Trifunovic i to se jasno vidi...

      Niko nema kuglu da zna sta ce se desiti u buducnosti ali treba nam neki lider van politike...po mojoj proceni 2-5k ljudi ne znam tacno ali bilo je ljudi...kriticna masa za NS je 20k ljudi pa da rusimo ovo sodomu, pa redom dalje...ali kazem, kljuc je da glupe ljude zbacimo sa pozicija.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Odmah da ti kazem da se mnogo ne nadas,ko god dodje na vlast istu sliku ces da gledas,tako sam ja mislio kad skinemo Slobu doci ce ljudi koji zele dobro Srbiji a ono dosli kriminalci na vlast i ne silaze,kako god da im se stranka zove,svejedno,to su obicni kriminalci,svaka vlast u Srbiji iskljucivo gleda da opljacka sve sto moze i radi protiv sopstvenog naroda zbog svojih licnih interesa.Retki su ljudi koji stvarno zele dobro svom narodu,ja znam samo jednog coveka,Milos Kovic,profesor novog veka na istoriji,ali takvog proglase ludim,zagovornikom rata i slicne gluposti.

        Comment


        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
          Odmah da ti kazem da se mnogo ne nadas,ko god dodje na vlast istu sliku ces da gledas,tako sam ja mislio kad skinemo Slobu doci ce ljudi koji zele dobro Srbiji a ono dosli kriminalci na vlast i ne silaze,kako god da im se stranka zove,svejedno,to su obicni kriminalci,svaka vlast u Srbiji iskljucivo gleda da opljacka sve sto moze i radi protiv sopstvenog naroda zbog svojih licnih interesa.Retki su ljudi koji stvarno zele dobro svom narodu,ja znam samo jednog coveka,Milos Kovic,profesor novog veka na istoriji,ali takvog proglase ludim,zagovornikom rata i slicne gluposti.
          Ne znam ko ce doci, ali znam ko mora da ode..Nikad gluplji i primitivniji ljudi nisu vladali Srbijom, a nije da je konkurencija slaba...Ovi sta rade to je haos i ima dosta jos gorih stvari za koje ne mozes cuti preko novina tu ne mislim na njihove pljacke vec npr da su neke drzavne firme u strajku, da neke privatne sipaju otkaze kao na traci...velike kao ..ali to u novinama nema..

          Mnogo vise su ovi zgresili, otimaju sta stignu,ajde da ih menjamo za pocetak sto pre i svakog a ne da idealizujemo psiho poremecenu osobu i da se divimo nekim vucicima, seseljima i dacicima..koji su realno sramota za ljudski rod, kamoli da budu neki bitan faktor u drzavi..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • U trenucima kada je vladajuća stranka na 50%+ nije realno očekivati smjenu bar 2 naredna izborna ciklusa.

            Odličan teren za vladavinu im je pripremila upravo žuta ekipa tenderi jarana iz teretane i enormno bogaćenje pojedinaca.

            Ovi rade isto, ali su marketinški mnogo spretniji i uz sve to vode populističku politiku.

            Iskreno, bez nekih međunarodni mjera, sankcija ili zatvaranja fondova, neće se u Srbiji još dugo ništa mjenjati.

            Najveći problem je što će do tada školstvo biti potpuno srušeno, a desetine hiljada mladih i obrazovnih će napustiti zemlju trajno.

            Comment


            • Originally posted by forum1nick View Post
              U trenucima kada je vladajuća stranka na 50%+ nije realno očekivati smjenu bar 2 naredna izborna ciklusa.

              Odličan teren za vladavinu im je pripremila upravo žuta ekipa tenderi jarana iz teretane i enormno bogaćenje pojedinaca.

              Ovi rade isto, ali su marketinški mnogo spretniji i uz sve to vode populističku politiku.

              Iskreno, bez nekih međunarodni mjera, sankcija ili zatvaranja fondova, neće se u Srbiji još dugo ništa mjenjati.

              Najveći problem je što će do tada školstvo biti potpuno srušeno, a desetine hiljada mladih i obrazovnih će napustiti zemlju trajno.
              50% ali na 50% izaslih glasaca. Dok god bude izlaznost tako losa, nece ovi nigde, jer sama stranka ima clanova za tih 20-25% koliko oni imaju stvarnu podrsku.

              Comment


              • Da, ali je pogrešno vjerovanje da su onih 50% koji ne glasaju apsolutna podrška opozicije.
                Jednostavno, na strani opozicije su neki stavovi koji u Srbiji nikada neće dobiti iznad 5% podrške i dobro je što je tako.
                Mislim na njihovu ocjenu karaktera prethodnih ratova, podrška za "Armijskog generala" Jovana Divjaka (za šverc oružja osuđenog predratnog oficira JNA) kao i ocjena da je Srbija zasluženo posuta bombama,...

                Dok na opozicionim okupljanjima takvi vode glavnu riječ... Ljudi se samo džaba mrznu. U Sarajevu i Zagrebu bi isti dobili mnogo više glasova.

                Comment


                • Ali ti koji ne glasaju 100% nisu za ove i to je vec dovoljno...
                  A sto se tice protesta, poenta je skloniti zlo koje trenutno vlada i nije bitno ko ce dodje posle njih, bitno je da te sledece mozes lako da sklonis sa vlasti. Demokrate, kakvi god da su bili, otisli su sa vlasti bez vecih problema, ovi nece tako...

                  Sent from my MI 6 using Tapatalk
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Nisu sredjeni spiskovi, tako da je veci procenat izaslih, nije 50%.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                      Nisu sredjeni spiskovi, tako da je veci procenat izaslih, nije 50%.
                      Zavisi dali neko glasa od tih duhova...Sustinu je rekla Bojana, ovi ce tesko otici...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Demokrate jednostavno nisu vjerovale da je moguće izgubiti od Radikala i bili su zatečeni kada se to desilo. Zato su i otišli mirno i u sopstvenoj svađi.

                        Nije baš ni svejedno ko bi nakon ovih došao na vlast Mirjana i Borka bi za pola mandata napravili što i Turci za 600 godina. A nisam baš siguran ni da li je Sergej očistio ormar ili još čuva majicu sa likom "čika Jove".

                        Mislim čak da bi sadašnja vlast uz svu medijsku mašineriju (Pink, Rts, Prva, B92,...) bez problema i od tih apstinenata izvukla bar 25%.
                        Opozicija sada jednostavno nema sredstva da to učini.

                        Već sam dovoljno mator da vidim da se sve trenutne vlasti u SRB, BiH, CG... mogu mjenjati samo spolja. Najjednostavniji način je ukidanje kreditnih linija. Narod onda malo trpi 4-8 godina i kada plate odu - 30% kraj.

                        E sada, stranci to neće raditi sve dok se igra kako oni sviraju. Ili dok ne budu 200% sigurni da će zamjena bolje da igra, što je konkretno bio slučaj u Srbiji.

                        Drugim riječima gubitkom SFRJ svi njeni dijelovi su izgubili međunarodnu suverenost.
                        Last edited by forum1nick; 19-01-19, 13:30.

                        Comment


                        • Za mene je zabluda da narod nesto odlucuje na izborima,velike sile postavljaju svoje ljude na vodeca mesta u drzavi i isto tako ih ruse kad im je to u interesu.Imaju Amerikanci,Nemci,Britanci mnogo nacina da sprovedu svoju volju u svim delovima sveta,laziranje izbora,vojna intervencija,puc,narodna pobuna.Ne mislim uopste da je slucajnost sto je Vucic na vlasti i Seselj pusten iz Haga,ocigledno da spremaju nova sranja na Balkanu.

                          Comment


                          • A pazi, sada je u Evropi moda da prvo probaju pustiti narod da odluči, kako oni (ameri i EU) hoće a tek poslje posežu za daljim metodama.

                            To ostavlja svakoj vlasti dobar manipulativni prostor bar 2 izborna ciklusa. Za običnog smrtnika to je suviše interno. Nekom prođe detinjstvo, nekome momački dani, nekoga stigne penzija, a neke i Sveti Petar...

                            U svakom slučaju svakome se stignu usr@ti u život

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Ali ti koji ne glasaju 100% nisu za ove i to je vec dovoljno...
                              A sto se tice protesta, poenta je skloniti zlo koje trenutno vlada i nije bitno ko ce dodje posle njih, bitno je da te sledece mozes lako da sklonis sa vlasti. Demokrate, kakvi god da su bili, otisli su sa vlasti bez vecih problema, ovi nece tako...

                              Sent from my MI 6 using Tapatalk
                              Samo je u smenjivosti trik, nema dalje, mislim ima do lustracije, ali otom-potom.
                              I onda svake godine na glasanje, ako je potrebno, i tako dok se ne pojavi blazen medj Srbima, posten, vredan, odgovoran, skroman, a narod da zivi ko bubreg u loju...

                              E al posto ne zivimo u svetu bajki i takav se ipak nece pojavaiti, bar ne za nasih zivota, ocu da ovi odu koliko odmah, jer vreme nemilosrdno prolazi, pa sledeci i tako do neke nornalizacije sistema, a pre svega ovih nasih zivota. Sanjam o danu kada necu znati ko je na vlasti i da ce me biti bas briga...
                              Ali da, pomenuh vec bajke..


                              A vi Nislije bre aman, sta vam se to desava???

                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Šta demokrate nisu verovale oni su i napravili SNS, i posle im prepustili žezlo jer bi za potpisivsnje Briselskog sporazuma demokrate visile.

                                To je stara strategija EU koju su uspešno primenili u Grčkoj a ja je davno objasnio. Dovedeš nacionaliste da potpišu izdaju, dovedeš levičare da potpišu ekonomsku propast.

                                Narod onda kaže "e ako je Vučić radikal potpisao moralo je"

                                A Vučić neće nigde sa vlasti. Ne postoji teoretska šansa.

                                Jedina šansa su navijači Crvene Zvezde a od toga nema ništa.

                                Od proseravanja Trifunovića i Vojtehovski koja je pitala sina je li spavao sa ocem i tako te bljuvotine iz njene emisje, od patikca, nema ništa.

                                Mogu šetati tri godine, on će još spinovati kako je veliki i kako je dozvolio liberalnu demokratiju i podstakao.

                                Medjutim van očiju javnosti on pegla situaciju, nekad pegla kompromisima nekad pošalje ekipu pa ispeglaju nekoga.

                                Nemaju šta gradjanima da ponude opozicija i slično.

                                Što ne talasa tako na Zlatiboru? Zato što je 67% ljudi za Stamatovića. Ljudi lepo žive i ti ne možeš kada nema sirotinje da ponudiš 1500 dinara jer će ti se smejati.

                                A ne možeš ni da talasaš mnogo oko gradjevinakih dozvola jer grade oni koji podržavaju i SNS a i oni koji mogu da ti opasno naštete.

                                Tako da je sve i uvek pitanje novca. Siromaštvo radja diktaturu jer siromah se prvi odrekne slobode za 1500 dinara. Ali nije on siromah materijalno samo već duhovno. On ne zna da iako je useo 1500 din da mu je to ovaj skinuo samo prvi put od prvog skidanja penzije i to toliko puta 2.

                                Comment

                                Working...
                                X