Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakvi su to mozgovi na celu drzave
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Putin thug life haghaghgahghahgahgahgahgahgahgahaghga

        Koje blamiranje, jebote. Da ne mogu cak ni ovakvi dogadjaji da prodju bez toga.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • A juce sam naletela negde gde Vulin za nekom govornicom prica nesto i zahvaljuje se na engleskom , otvara fasciklu i okrece se ka Dacicu iza i kaze ovo su tvoji papiri...uz cerekanje.
          Yup, blam do blama.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Nego ljudi, jel video neko Baneta?
            Bas ga odavno nema.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              A juce sam naletela negde gde Vulin za nekom govornicom prica nesto i zahvaljuje se na engleskom , otvara fasciklu i okrece se ka Dacicu iza i kaze ovo su tvoji papiri...uz cerekanje.
              Yup, blam do blama.
              E, ali....... predsednik Srbije...............koji u Srbiji...................... prica na ruskom na konferenciji za novinare. Budala.
              Jos uvek ne mogu da verujem da se to desilo.
              Last edited by Mr. Wolf; 18-01-19, 01:08.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Nego ljudi, jel video neko Baneta?
                Bas ga odavno nema.
                Pregazili ga praznici

                Comment


                • https://twitter.com/serbia_forever/s...ti-autobuse%2F
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment



                  • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Koja paganština, strašno. I posle ti pravoslavci trče drugim hrišćanima i nazivaju ih sektašima, licemerno i ružno.

                      Strašno šta ljudi rade. Crtaju neke zastave, nešto se potpisuju, mogao je Irinej i grafit uraditi.

                      Vučić ulazi u onaj hram smeje se kao lud na brašno. Mislim da je tip psihički poremećen, nemojte me držati za reč. A ja bolesnim ljudima zlo ne mogu da želim. Vidi se da nije baš pri sebi. I ovo sada ne govorim da ga degradiram, stvarno to mislim.

                      Samo gledajte kako se kezi kada ulazi u hram.

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Koja paganština, strašno. I posle ti pravoslavci trče drugim hrišćanima i nazivaju ih sektašima, licemerno i ružno.

                        Strašno šta ljudi rade. Crtaju neke zastave, nešto se potpisuju, mogao je Irinej i grafit uraditi.

                        Vučić ulazi u onaj hram smeje se kao lud na brašno. Mislim da je tip psihički poremećen, nemojte me držati za reč. A ja bolesnim ljudima zlo ne mogu da želim. Vidi se da nije baš pri sebi. I ovo sada ne govorim da ga degradiram, stvarno to mislim.

                        Samo gledajte kako se kezi kada ulazi u hram.
                        Naviklo to da se potpisuje markerom u skolskoj cenifi.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Kez i snishodljivost nije skidao sa lica juce, za to cemo tek da nadrljamo.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Kakav covek jbt. Koliko je spreman nisko da ide i da ponizi i sebe i drzavu. Pa par sati pre ovoga je bio bukvalno na 2 metra od Putina, kada je Putinu bilo postavljeno pitanje o obracanju publici. I Putin najjasnije moguce pred kamerama kaze, da ne planira da ucestvuje u tome, ovaj stoji pored njega. I onda kao neka baba moljakas ovog da pita onog da pita onog treceg da kaze nesto, da bi ti lecio svoju sujetu i pokazao svoju "moc" pre neukim narodom i koristio to narednih ko zna kolino meseci, kao drzak odgovor (i on i njegovi poslusnici) na svaki napravljen problem i svaku zamerku tvom apsolutizmu ili nekom losem postupku. Ovo za smejanje ni meni nije jasno, tako da ne mogu ni Urosevu opciju da odbacim. Ja licno mislim da je to preterano glumljenje i da zato tako ispadne, a garantujem da iza kamera uopste nije nasmejan skoro nikad, nego u onom fazonu kao na onom video-u " tisina tamo, nista mi nije smesno"


                            Vidi ovog patrijarha, potpisuje ikonu kao Nole lopticu. Mislim nece se odjednom bolje ziveti da nije potpisao, ali cisto simbolicno opisuje, gde se Srbija nalazi.
                            Last edited by colchonero; 18-01-19, 10:24.

                            Comment


                            • Ovo je i dalje najjaci klip vezan za Vucica sa izmontiranim Borom iz Balkanskog spijuna
                              Kraj klipa

                              Last edited by Mr. Wolf; 18-01-19, 10:29.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment



                              • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X