Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan_PG View Post
    Kako je mracna ova tema postala,a nekad je bila leglo pozitive i ljubavi.
    Samo neka kritika,jadanje,crna hronika,SNS.....
    Mnogo smo negativni postali.
    E moj brate, time sam ja okruzen svaki dan, bukvalno.

    https://www.nezavisne.com/sport/fudb...jevojku/513911 BOG
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Meni najzalije sto je Limun povredio Indigova osecanja, pa je onda Indigo morao da ga preslisa. Doduse ovaj mu jos nije ni odgovorio. Mozda i nema sta da kaze.
      Ljudi nemojte jedni druge dirati. Nemojmo se medjusobno gloziti i prepucavati, samo nam jos to fali.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Meni najzalije sto je Limun povredio Indigova osecanja, pa je onda Indigo morao da ga preslisa. Doduse ovaj mu jos nije ni odgovorio. Mozda i nema sta da kaze.
        Ljudi nemojte jedni druge dirati. Nemojmo se medjusobno gloziti i prepucavati, samo nam jos to fali.
        Ja se fino ismija sinoc kad sam video njegov post, ali nisam hteo da mu dolivam ulje jer je bas prekipeo. Iz nepoznatog razloga.

        Jes smesno sto se sa nekakvom kradjom povezivao auto od 10k evra koji ministarka vozi. Eto pise da je tolko na gace potrosila.

        Nego Indiga je moj sarkasticni post pogodio, te je ispustio izduvni ventil u smeru k meni, sto je potpuno okej ako je to imalo efekta, tj izbacilo delic loseg iz njega.

        Comment


        • Originally posted by Ivan_PG View Post
          Kako je mracna ova tema postala,a nekad je bila leglo pozitive i ljubavi.
          Samo neka kritika,jadanje,crna hronika,SNS.....
          Mnogo smo negativni postali.
          Zato Ivane mi vedrog duha moramo da uskacemo medj "zarazene" i pomazemo deljenjem svoje energije.

          U poslednje vreme otkad je SNS na vlasti, balans se dosta poremetio pa u Srbiji negativna osecanja jos jace dominiraju. Primere imamo svuda, ali je na internetu po drustvenim mrezama, portalima, komentarima, forumima, najlakse uvideti koliko su narodu osecanja zaprljana i koliki je procenat takvih u odnosu na ciste.

          Mozda ovde i nije toliko strasno jer je ovo ipak sportski forum, a ko prati sport znaci da jos nije totalno u autu. Oni koji su debelo zagrizli u crnilo ne mogu nista da prate sem te beskrajne tacke u crnilu.

          Moj savet je da se (u situacijama kada dodje do pomracenja od strane odredjenog subjekta) preusmeri tok mracenja tako sto ce se izbaciti iz fokusa primarni cilj subjekta i baciti fokus na nesto drugo sto bi mozda bilo interesantno, a da ima veze sa temom koja je zapoceta. Ja sam juce imao neuspeli pokusaj da posalicom preusmerim tok nadolazecih jadanja, ali nisam bio shvacen te sam izazvao kontraefekat.

          Comment


          • A ovo je Nolo 2017. mod.

            Comment


            • Originally posted by limun View Post


              Moj savet je da se (u situacijama kada dodje do pomracenja od strane odredjenog subjekta) preusmeri tok mracenja tako sto ce se izbaciti iz fokusa primarni cilj subjekta i baciti fokus na nesto drugo sto bi mozda bilo interesantno, a da ima veze sa temom koja je zapoceta. Ja sam juce imao neuspeli pokusaj da posalicom preusmerim tok nadolazecih jadanja, ali nisam bio shvacen te sam izazvao kontraefekat.

              Necu nista da odgovorim na ovo jer nisam bukvalno mislio samo na tebe, nego na tvoju celokupnu vrstu.

              Ljudi hocu samo da apelujem na vas da pregledate svoje ormare, da se odreknete onoga sto vam zaista nije potrebno i da odnesete u Crveni Krst ili HC a mozete i ucestvovati u pomenutim akcijama.
              http://www.koreni.rs/humanitarna-akcija-pruzi-ruku/
              https://www.srbizasrbe.org/
              https://www.danas.rs/beograd/novogod...ra-u-beogradu/
              https://www.facebook.com/pages/categ...7109810316595/
              https://www.bbc.com/serbian/lat/srbija-46631256
              Dom u Veterniku takodje uvek treba pomoc.

              Ne obracajte paznju na ova jogasenja, veganluke i ostale picke materine, hladno je napolju, ljudi spavaju po klupama, deca setaju gladna u majicama.
              Nemojte kao nas limun da "posalicom preusmerite tok jadanja" i okrenete glavu. Budite ljudi a ne budite kao doticni.
              Last edited by Indigo; 11-01-19, 10:52.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Originally posted by Indigo View Post
                Necu nista da odgovorim na ovo jer nisam bukvalno mislio samo na tebe, nego na tvoju celokupnu vrstu.


                Ne obracajte paznju na ova jogasenja, veganluke i ostale picke materine, hladno je napolju, ljudi spavaju po klupama, deca setaju gladna u majicama.
                Nemojte kao nas limun da "posalicom preusmerite tok jadanja" i okrenete glavu. Budite ljudi a ne budite kao doticni.

                Au Indigo, ovo je bas bedno. Prvo nema dodirnih tacaka sa tvojom i limunovom pricom i generalizujes stvari. Kapiram da hoces da uvredis limuna ali "budite ljudi a ne kao doticni?" Stvarno?

                Na stranu sto si jedan od retkih ovde koji raznoraznim pojavama daje paznju, pa makar bilo to na nacin da ih hejtujes. Zbog tebe znamo za njih.

                Naravno da treba pomoci, ali utisak je da si to ovoga dosao samo da bi spustio limuna, jer u zakljucku se vidi poenta tvog posta. Bas bzvz.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by mark it zer0 View Post
                  Au Indigo, ovo je bas bedno. Prvo nema dodirnih tacaka sa tvojom i limunovom pricom i generalizujes stvari. Kapiram da hoces da uvredis limuna ali "budite ljudi a ne kao doticni?" Stvarno?

                  Na stranu sto si jedan od retkih ovde koji raznoraznim pojavama daje paznju, pa makar bilo to na nacin da ih hejtujes. Zbog tebe znamo za njih.

                  Naravno da treba pomoci, ali utisak je da si to ovoga dosao samo da bi spustio limuna, jer u zakljucku se vidi poenta tvog posta. Bas bzvz.
                  U pravu si buraz, zivim kako bih ponizavao limuna bez obzira na cenu. Takav sam covek.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Još jedno bravo za Indiga. Bez proseravanja, bez žmurenja i borba sa realnim stanjem i činjenicama. Zašto ne i socijalna akcija forumaša.

                    Nemaju gladni, siromašni ništa od nekih mantri i proseravanja.

                    Comment


                    • Napokon sam uspeo da uskladim kretanje brisaca sa ritmom, moram da se pohvalim. Podesio na automatic i uskladio brzinu voznje tako da kolicina snega koja pada na staklo bude taman dovoljna da brisaci reaguju na pola takta pesme sa radija.

                      Comment


                      • Snimi na usb one vikinge sto je Constantin postavio i pusti.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Koje kanale na YT pratite? Dajte nesto zanimljivo.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment






                          • https://www.youtube.com/channel/UCmm...Pw1HL2lq6H4ffA

                            Comment


                            • Idemo do miliona.

                              Kad ukljucim autotune
                              digne se prasina
                              svi zovu, traze me
                              a ti se pravis fina

                              Sad furam taj stil
                              pa napravite mesta
                              ispred kluba sada je
                              paparaca dvesta

                              Comment


                              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                                Koje kanale na YT pratite? Dajte nesto zanimljivo.
                                Sezam produkcija - The House of Trash.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X