Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma nije moj komentar bio sad o broju ljudi, nego mi je smesno kako Nebojsa strucno racuna, a drugi deo je video pa neka svako za sebe proceni, a ne da veruje uglovima kamere, jaknama, egzaktnim procenama (koji paradoks sam po sebi te 2 reci) ili bilo kome, nebitno.

    Comment


    • Sofronije i sin mu Nebojsa.

      "Racunica je prosta sinko, dva puta nista su nista, dakle, protesta nije ni bilo... Matematika je jasna, mozes se sa mnom raspravljati ali cifre ne lazu. Dva puta nista je nista, protesta nije ni bilo."

      Comment


      • Odakle ti Madrid znaš da neko ima ili nema diplomu..

        Comment


        • Pa nisam ni rekao da nema diplomu. Rekao sam da mu je izvestaj strucan kao doktorat. Sad neka svako protumaci licno kako hoce. Samo znam neke slucajeve sa tog istog fakulteta kako su doktorirali.

          Comment


          • E, a u skladu sa svojim doktorarom sto kaze madrid...








            Edit: sada tek vidim u linku, sorry nisam ovog mastermajnda videla danas do ove fotke...umrecu [emoji38]
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
              Odakle ti Madrid znaš da neko ima ili nema diplomu..
              Megablej i Singiduduk diplome i doktorati valjaju koliko i papir na kome su odstampane.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Sledece subote ce da objasnjava "evo da svi vide, ova ulica na a4 papiru je sirine moja dva prsta, petoro ljudi zauzima polovinu nokta. Znaci kada to pomnozimo sa duzinom ulice koja je od vrhova prstiju do zgloba otprilike i zbog jakni i kanti za djubre oduzmemo i duzinu do zanoktice, dolazimo do zakljucka da ih nema ni sacica."

                A ako ni to ne da zeljene rezultate onda one tamo nedelje dolazi ovo objasnjenje od majstora

                Comment


                • Xaxaxaxaxaxaxaxaxaxa [emoji23][emoji23][emoji23]

                  Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Sjajan protest. U prvim redovima falangi lgbt zastave.

                    Nije mi jasno što se DSS kompromituje kad imaju svež start, kvalitetne ljude, solidnog lidera kome treba pomoć u samopromociji. Od Boška sam to očekivao, od Stamata nisam.

                    Da ti šetaš sa LGBT i Vojtehovski protiv Vučića... Smešno.

                    Ne znam zašto ne organizuju odvojeno proteste ideološke, više bi ljudi došlo.

                    Konkurencija je uvek zdrava, jedne subote nacionalne stranke, druge subote gradjanske, patkice i lgbt. Pa nek se takmiče ko okupi više ljudi.

                    Comment


                    • Sta je sustina tih protesta,hoce li nesto promeniti,ovde je svaka vlast izdajnicka,Vulina bi verovatno zamenila Kija na mestu ministra odbrane,doduse i to je napredak u odnosu na Vulina.

                      Comment


                      • Teško će Kija da brani nešto.
                        sigpic
                        "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan_PG View Post
                          Ja sam se vise zabrinuo zbog onoga sto im rece ona prorocica iz Beograda.
                          Veli pada Milo 2020 te.
                          Laze vjestica... moglo se cuti u njenom glasu da je ljubomorna i da ima nesto protiv CG. Nece Milo niđe!

                          Comment


                          • Ljudi slucajno sam naleteo na film Agnus Dei,na televiziji filmbox,pretpostavljam da je siptarski film,a da su ga Amerikanci sponzorisali,navodno po istinitom dogadjaju,na cisto srpskom jeziku,uz naravno albanski,a prevod filma je verovatno na poljskom jeziku.Govori o zlocinima Srba na Kosovu,radi se o nekom Petru,otac Srbin,majka Albanka i on ucestvuje u ratu na Kosovu na strani Srba,vodnik je jedne srpske cete.Prikazani smo kao da nas je sam djavo pravio,ubijanje civila,zena,dece,silovanja,pijandure,one cetnicke bradurine,kokarde,otimanje para od Siptara po tim selima,paljevine kuca,sela,streljanja.Ma ja takav film nisam video ni o nacistima,pa sta mi radimo po tom pitanju,imamo li mi film o stradanju Srba na Kosovu,samo se lopovlukom bavimo,unistice nas kao narod.

                            Comment


                            • To ti je normalno u civilizovanom svetu i to rade civilizovane nacije. Mi smo nažalost pali u ropski položaj duhovno i verovatno bi napravili film gde čovek opšti seksualno sa detetom i dali mu ime srpski film. A da, uradili smo to.

                              Rekao sam kako prave propagandu i za Kosovski boj.

                              A iz usta poštene autošovinističke Srbadije možeš čuti samo nabrajanja za šta smo mi krivi.

                              Mi kao narod naravno, kao i svaki, daleko smo od bezgrešnog i savršenog.

                              Ali potencirati na svojim manama dok nam drugi prisvajaju istoriju bez da ih je stid, to je već kada je nacija u krizi.

                              Što je najgore većina misli da su Srbi zveri, pa nabrajaju neke zločine.

                              Istina je da su ljudi zveri, i uvek, sa svih strana, uvek bude zverstava.

                              Drugi narodi ukazuju na naše zločine, mi sami kudimo sami sebe i ukazujemo i preuveličavamo sopstvene, glumimo poštenjačine - nacija na nivou Svazilendske.

                              Ako su neki zločnjeni i učinjeni a jesu, ti treba da ih osudiš a osudili smo i da kreneš dalje. Da promoviśeš sebe na najbolji način.

                              Treba uhvatiti 10 najsvetlijih momenata, preuveličati ih i napraviti filmove patriotske.

                              A ne da Bjela pravi o nekim ezotericima i sketama, crveni Bjela antirojalista. Ili crveni Radoš Ravnu Goru.

                              Šta su SAD uradili filmovima i Holivudom, to je jače od svake puške.

                              Oružani rat je prevazidjen. I dok zaludne budale broje atomske bombe, migove i puk sisteme, rat i pokoravanje uma čoveka je u toku, a to je najefikasnije oružije.

                              Ti ako usadiš ideju preko filma možeš i istoriju da prekrojiš i bilo šta. Bitno je da narod veruje u to.
                              Last edited by Cassius Clay; 24-12-18, 01:20.

                              Comment


                              • Veruj mi ja ovakve grozote kakve su prikazane na ovom filmu ne mogu ni da zamislim,ovo da vidi neki Poljak pa reci ce nije steta i da bacite atomsku bombu na Srbe,to nisu ljudi to su zveri,ovo je najgori antisrpski film koji sam ikada video,Holivud je mala maca za ovaj film.Ja ovo mogu samo da poredim sa antisemitizmom za vreme nacista.Ova nasa gologuzija odnosi milione na Kipar dok nas ovako obelezavaju u svetu,nemamo nijedan film o stradanju Srba u ovim ratovima 90-ih a etnicki smo ocisceni iz Hrvatske,Hercegovine a uskoro i s Kosova ce nas proterati.

                                Comment

                                Working...
                                X