Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad baš čitam. Samo džravni posao da mi niko ne dira.
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Originally posted by Ivan_PG View Post
      Ko drzi onaj N1,moze li to Vucic nekako da kupi?
      Moze, hoce i mora. Treba narodu mozak isprati kako je nezavisnost Kosova dobra za Srbiju i Srbe na KIM. Ne sme biti disonantnih tonova. Svi moramo da mislimo kao jedan, tj. kao Vucic.

      Comment


      • Originally posted by Ivan_PG View Post
        Ko drzi onaj N1,moze li to Vucic nekako da kupi?
        Drže ga isti oni što drže SK.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Reise View Post
          Drže ga isti oni što drže SK.
          Jeste evo sad vidim.
          Morace dobro da se otvori,nece mu to jeftino ispasti.
          Ali sto se mora uraditi za bezbjednost i stabilnost drzave nije tesko.

          Comment


          • Nemaju šta da rade državnom poslu, u krajnjem slučaju mogu se preseliti svi na youtube. Rekao sam već, i moje babe imaju telefone i vise po youtube (doduše zbog zadruge), ali ne znam ni koliko su ovako gledale Ivanovića.

            Tako da, nije ni tv jedina opcija.

            Da su pametni, a nisu, a da jesu, a nisu, pošto ih prati mladja i srednjovečna publika koja naravno zna šta je YouTube, mogu da naprave zajedno kanal, Olja Bećković, Ivanović, Kesić i ostali idioti, ukoliko žele da se bore protiv ovog idiota na vlasti.

            Kanal bi brzo postao popularan jer ima tu publike koja to prati + ishajpovali bi twitter pametnjakovići i predstavnici hmm gradjanskog društva to.

            Za sve postoji lek. Ako njih par ne mogu da nadju nekoga od reketiranih biznismena + sami da naprave studio, ko ih jebe onda.

            Baš uživam u ovoj komediji, ne volim ni jedne ni druge.

            Comment


            • Da nemam sportklub zapalio bih televizor,koji god program okrenes Vucic nesto palamudi,njemu je malo 24 sata da bude pred kamerama,modna industrija place za njim.

              Comment


              • Se kladimo da će jednom u podkastu da komentariše Mančester sa Novakovićem?
                sigpic
                "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                Comment


                • Originally posted by Ivan_PG View Post
                  Jeste evo sad vidim.
                  Morace dobro da se otvori,nece mu to jeftino ispasti.
                  Ali sto se mora uraditi za bezbjednost i stabilnost drzave nije tesko.
                  Inače, CNN ili BBC ga drže. Ne traži mi se sad, provjeri ti ako oćeš.
                  sigpic

                  Comment


                  • Svaki put kada vidim Vučića nasmejem se. Koliko je takvih idiota bilo kroz istoriju što su mislili da su pametni jer su uspeli da zavedu masu, lažu i mažu. A Bog ih gleda.

                    Neka vlada 100 godina indiferentan sam, uživam da ga gledam kako laže i kako misli da je pametan. Ne zna ni sam koliko je propao.

                    Kao da je teško namagarčiti narod.

                    Ali na kraju dana - ti si gubitnik. Em što će izgubiti u ovom životu a za kasnije da ne pričam.

                    To je najveći luzer u Srbiji trenutno. Zato neka vlada što duže. Lepo je gledati čoveka. Najniži sloj. Pohlepan, lažljiv, gord, zlonameran. Nije običnom čoveku ni do kolena.

                    Misli da je pametniji od običnih ljudi i misli da su budale, a ustvari je on jedina budala.

                    Comment


                    • Originally posted by Reise View Post
                      Inače, CNN ili BBC ga drže. Ne traži mi se sad, provjeri ti ako oćeš.
                      Povezani su sa CNN.

                      Comment


                      • To bi bio tezak picvajz u studiju,tukli bi se za svaku rec,verovatno najgledanija emisija u regionu,njegova obracanja narodu posle toga postala bi i njemu besmislena.

                        Comment


                        • Ostalo je istorija,posle ovoga otpocela je masovna histerija zena za Vucicem.

                          Comment


                          • Žena?
                            sigpic
                            "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                            Comment


                            • Zajebavam se,ocigledno je bio neki smotani streber,zenu je smotao preko stranke verovatno,mozda joj Seselj objasnio da ima jednog malog inteligentnog Vucica koji ce postati vladar Srbije.

                              Comment


                              • mentol

                                Comment

                                Working...
                                X