Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa kako sad ovaj "šamar" za srpsku vlast kada nas oni uveravaju koliko Srbija ide uzlaznom putanjom.
    Po njima mi smo među pet evropskih sila.

    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Yup, kaze onaj.. zlatno doba
      Ne znam, zar ne osecas to? LOL
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • GDP per capita nije toliko relevantan pokazatelj, stopa ekonomskog rasta jeste i tu zapravo podbacujemo.

        Edit: Zlatno je doba za sivu ekonomiju.
        Last edited by Ricma; 16-12-18, 11:52.

        Comment


        • Zlatno doba za Vučka, Vulina i ostalih kompanjona.

          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Jedan dan sam cuo dvije zene u bus kako se prepiru je li ljepsi Milo ili Vucic.Jedna veli Milo mi je muzevniji a ova druga se zapali kaze Vucic je blagorodan i smiren covjek,elokventan.
            A ja u sebi molim boga da se vrate zadruzi ili parovima.
            Jednom u godinu dana udjem u autobus i ovo me snadje.
            Last edited by E1_PG; 16-12-18, 12:16.

            Comment


            • Lepsi je Milo i dugovecniji.

              4,3 % ekonomskog rasta u prosloj godini, to je za nas od dolaska SNS na vlast sci-fi.

              Comment


              • Malo je poznato da se Beograd na španskom čita El Dorado
                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                До поновног сусрета, твој Швабо

                mala H2H 2018/19
                suicide
                2019
                velika H2H 2019/20

                Comment


                • Originally posted by Nerealan View Post
                  Malo je poznato da se Beograd na španskom čita El Dorado
                  Beograd je put za Vallhalu - gde hrabri zive vecno.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Nastavak zimskih carolija, svaki dubok sneg je bio njegov









                    Sent from my MI 6 using Tapatalk
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Blago tebi, moj ima dugu dlaku, na ovom mokrom snegu posle par koraka vuce grudve velicine pesnice..
                      Moracu da ga oblacim u ful skafander
                      Mom je ovo drugi sneg u zivotu, kidise na sneg kao na hranu.. To valjda prestaje kasnije
                      Last edited by Mark0; 16-12-18, 15:24.

                      Comment


                      • E taj problemo srecom nemam
                        ali kad smo dosli kuci, seo je i cekao da uzmem peskir skroz da ga obrisem, da bude suv inace se svadjamo, jer hoce da uzme peskir i da ga pojede, ali sad je bio miran kao bubica
                        a eno ga sad, suv i pokriven cebetom spava kao beba
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Sad je top napolju u Bg, bolje i sneg i ovo vreme nego da je toploje a da duva vetar. Tu onda nema pomoći, prolazi kroz kosti. Sad je kul, može da se baci i trening na šipkama.

                          Comment


                          • Kucamo na vrata zaboravljenih asova. Gde su pravila foruma i šta rade?

                            http://www.sportklub.info/forum/show...Pravila-foruma
                            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                            До поновног сусрета, твој Швабо

                            mala H2H 2018/19
                            suicide
                            2019
                            velika H2H 2019/20

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Sad je top napolju u Bg, bolje i sneg i ovo vreme nego da je toploje a da duva vetar. Tu onda nema pomoći, prolazi kroz kosti. Sad je kul, može da se baci i trening na šipkama.
                              Odi da treniras sa lopatom kod mene - pivo, `rana... gratis.
                              PS:Imam i teretanu u kuci.
                              Last edited by kronostime; 16-12-18, 19:39.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Nema protesta u Srbiji bez navijača i bez šibanja.

                                Ove patkice, šetnje, to ne pali uopšte.

                                Vučić to iskulira maksimalno i zatvori medijski, ljudi se izlože, šetaju 3-4 puta i posle se sami razidju.

                                Eventualno ako se skup malo uozbilji pošalje se par grupa ili osoba da bi uništilo unutrašnju koheziju skupa. A to je lako uraditi ideološki su ljudi različiti.


                                Protesti zvani amaterski.

                                Da bi uspeli moraju da izazovu reakciju policije. To je ključ. Prvi pendrek na protestante izveo bi novih 50k na ulicu.

                                Sve dok je to bez konflikata to je prolazna rabota o kojoj će se tvitovati mesec dana i onda čiča miča i gotova priča.

                                Protest ne osvajaju javne ličnosti(uglavnom bezveznjaci) nego masa koja je spremna da se ponaša militantno i koja je dobro organizovana, a napad policije za uspeh protesta je nužan da bi se bunt probudio.
                                Nazalost, moram da se slozim sa citiranim (ne nazalost jer je Uros to napisao, nego jer je surova istina).

                                Bili su i prosli izbori u Lucanima, ovi dobili 65% (samo SNS lista), samo znaju da lazu i kradu. Jednostavno, kada osete otpor i to u manjim mestima, kada pocne gradjanska neposlusnost i blokada drzave i gradova, kada se zahteva momentalno ponistavanje svih ovakvih izbora i ne da im se da uopste formiraju na ovakav nacin vlast bilo gde - onda ce biti smenjivi.

                                Kaze jankovic, ultimatum Vucicu ili ostavka i novi predsednicki izbori ili opozicija da udje u vlast. Pa on stvarno misli da su ljudi u ovoj drzavi imbecili, kreteni i retardirani, sve ti jebem.
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X