Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma koja opozicija,svi su oni isti,preko novina se pljuju a zajedno kradu narod.

    Comment


    • Ovo su dame i gospodo kohones. Ovo je ljudina. Ovo je hrabrost. Ovo možeš pričati samo ako si ludo hrabar. Postoji 1% šanse da je agent onih protiv kojih priča na početku jer je to njihov metod ali ne verujem, previše otkriva istine i previše pljuje pontifex maximusa, da bi to bilo istinito.

      Jedna Pernareva rečenica vredi više od svih opozicionih govora u Srbiji prethodnih 15 godina.




      Pernare ti si moj predsednik. Čovek je nesvesno održao najsrpskiji govor od svih ovih naših šarlatana. Bez straha, činjenice, sutra bih pristao da on upravlja Srbijom. Bolje Pernar koji je čovek nego neki Srbin nečovek.
      Last edited by Cassius Clay; 13-12-18, 22:54.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post

        Tako da šetati bezveze i ići na proteste - beskorisno. Dešava se isti scenario kao i u Hrvatskoj, sa Plenkovićem, narod se krade na veliko. I tamo se kolju SDP, HDZ, Most ko već, sve je to isto, isti likovi.

        Tako je i ovde isto.
        Da, bas je isto i tamo se politicki protivnici premlacuju metalnim sipkama i tamo poslanici vladajuce vecine namerno opstruisu sednice o budzetu i tamo se citava bulumenta vladajucih angazuje oko najobicnijih lokalnih izbora.

        Sve je to isto, sto bi se uopste bavili politikom, nego cim vidimo mladje ili starije zensko, hajde da sve predstavimo na nivou najgorih ulicarskih komentara. Gomila stranica danas ispisana puna besmislenih i debilnih komentara o kiji, andjusu, novinarki N1 (vau, kakva macka), pa mi stvarno i zasluzujemo Vucicevica, Vucicevicku i drustvo.

        Molba za moderaciju: odvojite ozbiljnu od neozbiljne rasprave o dnevnim dogadjanjima, stvarno vise ne zelim da citam 10+ komentara Urosa i drugih koji komentarisu fizicki izgled javnih osoba jer su u pitanju zene. Cak i ovo sa Barabarom (namerno dodato a) je samo posledica mizoginije, zgodno zensko (mislim, ogavna je) pa ajde da napisemo neki post da je branimo.

        Vi ako ne shvatate zasto je vreme da se stane na put parazitima, medijskoj masineriji, citavim porodicama koje na racun povezanosti sa faraonovom strankom uzimaju drzavne pare, super, daj da pisemo sta je neko obukao i da fantaziramo o svakoj zenskoj koju vidimo na TV.

        Zali Boze ono malo pametnih ljudi koji ce izaci da protestvuje, svi ostali su zasluzili da vas faraon brze, jace i bolje satire dok mu ne dosadi. Pa onda malo Danilo ili Andrej da nastavi.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Hahgahghahg blond, preterujes, pa ovo je pricaonica
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Vidim ljudi jos uvek pokusavaju da pricaju sa Ukijem o politici. E svaka vam cast kada se godinama vrtite u lavirintu.

            Comment


            • Blonde, rekla sam ti vec da je ovo svastara i trpi sve, a ti preskoci ono sto ti se ne cita.
              Imamo kao neku temu o politici, ali ona je otvorena pre svega zbog Trampa i gen svetske ekonomije.
              Ovde smo komfoniji, ali i ovde se pise svasta.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Koga nam kao alternativu nudis umesto faraona,doci ce drugi faraon umesto faraona i tako u krug,nema tu izlaza dok se stranke ne pogase i ne pokupe pare s njihovih racuna i to ulozi u razvoj Srbije.

                Comment


                • Mizoginiji ovde nije mesto, a postavljanje komentara kako bi neko jebao neku tamo je podsticanje iste. I takvi postovi moraju da se odstrane, koliko god ovo bila svaštara gadosti se ne smeju tolerisati
                  Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                  До поновног сусрета, твој Швабо

                  mala H2H 2018/19
                  suicide
                  2019
                  velika H2H 2019/20

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Blonde, rekla sam ti vec da je ovo svastara i trpi sve, a ti preskoci ono sto ti se ne cita.
                    Imamo kao neku temu o politici, ali ona je otvorena pre svega zbog Trampa i gen svetske ekonomije.
                    Ovde smo komfoniji, ali i ovde se pise svasta.
                    Problem je sto se nekad vode ozbiljne, a nekad rasprave koje ne znam kako bih nazvao, kao ove sada. Ne mogu da vam se mesam u uredjivanje (mogu da kritikujem, ali to je nesto drugo), ali ne moze i jedno i drugo.

                    Rasprava je vodjena o Barabari i onda se umesao Uros sa pricom identicnom faraonovom (jadnu devojcicu su hteli da biju, hajde mene, hajde cik, kad ste tako hrabri). A nakon tog posta jedan za drugim, postovi o Hani Adrovic i njenom izgledu.

                    Ako je neozbiljno, zasto se raspravlja i laze o nasilju nad Barabarom? Ako je ozbiljno, tek onda nije dobro, nebitno je za sta se zalazu ni Barabara ni Hana Adrovic, ocenjujemo njihov izgled. To je nasa kultura, iskopali slike Barabare sa limenkom, kao da je to problem, a ne nova generacija moralnih nakaza koji ce sve da urade da bi imali sto vise privilegija za sto manje para.

                    Takodje, sta ce na istoj temi slike raznoraznih Kija, Barabara, Hana i merenje kao da smo u mesari, sa komentarom da su protesti besmislica jer je "svuda isto". Pisemo li ozbiljno ili ne? Ne znam sta je gore, da neko ozbiljno balavi na slike javnih licnosti samo zato sto su zene prosecnog ili iznadprosecnog izgleda ili da neko neozbiljno napise da je svuda isto. Recite ljudima koje ovaj rezim sikanira, truje, krade i porobljava da je sve isto. Recite ljudima koji su udarani metalnim sipkama da je sve isto, ljudima koje je predsednica parlamenta sto je promenila 5 stranaka uporedila sa sobom i svojim laznim modricama i napadima na nju.

                    Da su ubili Borka Stefanovica pitali bi "sta vas briga, niste pitali kada su ubili Rakica". E u takvoj zemlji zivimo.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Jesi li pratio ti odje rasprave o ravnoj Zemlji ili cuvene duele Akija i Fiksnog? Zlatno doba pricaonice

                      Comment


                      • Ne.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Idemo ....




                          Well some say I'm lazy
                          And others say that's just me
                          Some say I'm crazy
                          I guess I'll always be
                          But it's been such a long time
                          Since I knew right from wrong
                          It's all the means to and end I'm
                          I keep it moving along

                          I idemo jos:

                          Radicals and racists
                          Don't point your finger at me
                          I'm a small town white boy
                          Just tryin' to make ends meet
                          Don't need your religion
                          Don't watch that much TV
                          Just makin' my livin' baby
                          Well that's enough for me
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Meni baš super. Svaki dan odvojim malo vremena da dođem da čitam Uroš VS. svi ostali forumaši.
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • Lazes zlato, lazes duso, lazes vestice...

                              https://www.danas.rs/drustvo/privatn...ko-50-miliona/
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Najjaci tviter profil u univerzumu...

                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X