Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Urose, nadji sta su Kesic i Ivanovic rekli o toj Barbari i reci mi gde su je uvredili.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Skupljaju jeftine poene kod ove publike koju sam imenovao nečim očiglednim. Sada tu priča oko Barbare 10 dana kao da je to najbitnije.

      Ima pravih novinara ali oni budu učutkani brzo. Njima se ebe za Barbaru, oni pričaju o ozbiljnim temama tipa Olivera.

      Koja je razlika izmedju majmuna Ivana Ivanovića koji priča viceve koji nisu smešni i Barbare? Nema razlike. Debil ko debil.

      Ugosti par ljudi, postavi neka kretenska pitanja koja smisle, na početku pričaju kretenske viceve i sada takvi idioti komentarišu drugog idiota.

      Svojevrsni fenomen.

      Milovan Brkić je za njih izmislio novinarstvo iako dosta farba, spomene više u jednom broju Tabloida jakih imena i priča nego taj debil što ispriča smešnih viceva za god dana.

      Haos

      Ne znam vidim provlače se po medijima i samo devojku nešto pominju. Oni su gori od nje 5 puta. Ona jadna, šta zna, radi za neki novac priča šta joj naruče, hoće na lomači da je spale kao da je najveći problem ove države neka Barbara.

      I to se sve javljaju takvi novninari.

      Dobro je da se nije javila ona što je vodila Trenutak istine, ona novinarčina. Vojtehovski kako već. Nisam ispratio je li ta legenda šta moralisala?
      Last edited by Cassius Clay; 13-12-18, 21:29.

      Comment


      • Comment


        • E to je poenta, ne znas sta su rekli, ali znas da komentarises i da ih pljujes.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Noramalno da ima razlike. Razlika je izmedju nepismenih kvazi novinara i onih koji se bave satirom ili sou programima, to ne moze da se poredi, a druga je stvar sto se takve emisije nekome ne svidjaju.

            Drugo, gospodjica radi u instituciji koju mi placamo. Od nasih novaca lupeta, laze i zamuckuje i pokazuje sve ono lose sto nudimo trenutno...budi sto gluplja, bitno da si clan i da ti je tata zaledjina.. Ona i jos gora njena urednica. Od nasih para.

            I trece, sve bi ovo stalo da urednica nije zapravo napravila cirkus...prvo sto je poslalala da radi nesto cemu nije dorasla, a drugo nastavila u seseljevsko- vucicevskom maniru sa laprda gluposti i laze u nedogled.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              E to je poenta, ne znas sta su rekli, ali znas da komentarises i da ih pljujes.
              Znam šta nisu rekli, a da su pravi novinari rekli bi. Nego ne iskaču iz zone komfora, komentarišu bezveznjake i prave priloge i svode to na smeh a situacija je ozbiljna. A narod ko narod, ili gleda Zadrugu ili gleda Kesića i ekipu. Duplo golo.

              Comment


              • Uroše, još nisi odgovorio na prethodno pitanje.
                Nađi gde je dotična bila uvređena?

                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                Comment


                • 10 dana strave i užasa u Bosni, poludilo sve. Ne znam da je ikad više ljudi u ovakvom kratkom roku ubijeno, nastradalo. Prije nekoliko dana lik autom pregazi ženu i četvero djece i žena i jednom poginu a ostala djeca povrijeđena (jedno lakše povrede). Pa onda saobraćajne kad umre 1-2 ljudi, pa večeras lik četverostruko ubistvo.
                  Spoiler
                  Kreten i idiot ubije troje djece pa onda sebe. I to ih ubije na najgori mogući način, zaklao ih pa sebe objesio. Djeca imala 2, 6 i 7 godina. S kakvim sve poremećenim likovima živimo, nije normalno.
                  Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                  Comment


                  • Ne mislim ja da je ona uvredjena nego mislim da je nebitna. Da se o njoj raspravlja danima a pogotovo to da rade likovi koji nisu daleko od nje.

                    Postoje ljudi koji se bave ozbiljnim novinarstvom, oni tu Barbaru i ne komentarišu. Oni nisu opozicija ta lažna da bi narod njih upamtio tako, nego se bave istraživačkim novinarstvom, rizikuju egzistenciju, zadiru u važna pitanja i svaki dan im je stres.

                    Ne prave priloge kao neki imbecili Kesić i Ivanović već su na terenu. Ova dvojica nisu ni predmet državne bezbednosti, cirkuzanti.

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Znam šta nisu rekli, a da su pravi novinari rekli bi. Nego ne iskaču iz zone komfora, komentarišu bezveznjake i prave priloge i svode to na smeh a situacija je ozbiljna. A narod ko narod, ili gleda Zadrugu ili gleda Kesića i ekipu. Duplo golo.
                      Procitaj sta su rekli, pa onda da nastavimo dalje da diskutujemo, jer ovako stvarno ne vredi. Ne znam kako mozes da formiras misljenje i da tako cvrsto branis stav, a nemas sve informacije.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by Unofficialpage View Post
                        10 dana strave i užasa u Bosni, poludilo sve. Ne znam da je ikad više ljudi u ovakvom kratkom roku ubijeno, nastradalo. Prije nekoliko dana lik autom pregazi ženu i četvero djece i žena i jednom poginu a ostala djeca povrijeđena (jedno lakše povrede). Pa onda saobraćajne kad umre 1-2 ljudi, pa večeras lik četverostruko ubistvo.
                        Spoiler
                        Kreten i idiot ubije troje djece pa onda sebe. I to ih ubije na najgori mogući način, zaklao ih pa sebe objesio. Djeca imala 2, 6 i 7 godina. S kakvim sve poremećenim likovima živimo, nije normalno.
                        Strašno baš, kako možeš dete svoje zaklati to mi nije jasno. Šta su mu deca zgrešila, što se samo sam nije obesio. Ej ali zaklao decu. Jadna deca gledala kako ih otac kolje.

                        I posle ti voli ljude. Skolniš se od ljudi 2 dana provedeš sa životinjama, psima, mačkama, konjima, šta god imaš, nema bolje terapije.

                        Ljudi su zli definitivno, većina.

                        Comment


                        • Na drustvenim mrezama je bilo likova koji su je vredjali, ova dvojica naravno da nisu. Te lazi plasira onaj odozgo.
                          Ali nije njihovo ni da trube ko je ubio Olivera Ivanovica, ima onih koji to rade.

                          Eno i onog matorog iz Grocke, zamalo ga ne ubise i njega i zenu mu, jer je pisao o lokalnim mocnicima i njihovim malverzacijama. Zato im zapalise sve, i ovoga puta su izvukli zive glave.
                          A taj zivot ovde ne vredi nista, pisljiva boba, i tek nece vredeti.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • E, ali ta Vojtehovski haghaghaghaghaghgahgahghahga kako se gura da ispadne neka pametnica, neka novinarka, neko mudo, pa kad joj ljudi kazu "ae, bre, ne gubi se, sta si ono radila na Pinku, sramota da te bude" udari im blok. Jedna od odvratnijih pojava.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Ovde ako hoces da se bavis novinarstvom moras da budes spreman da ti je glava u torbi,sve ostalo su cirkuzanti i striptizete koji su naucili da citaju ono sto im je napisano,ime im je potpuno nebitno.A od ovih kvazi opozicionara mi se sere,garantujem i da su Kesic i Ivanovic clanovi SNS-a,pa jos je Mao Ce Tung promovisao tu politiku neka cveta stotinu cvetova i neka se takmici sto skola misljenja,ili u prevodu pustis da vidis sta i kako narod misli pa pohapsis protivnike,za to sluze ovi kvazi opozicionari na televiziji.

                              Comment


                              • Ima ih i u politici. Od Belog, Šapića do sestrinske DS, a najveći lažni opozicionar je Dragan Djilas. Njega forsira Pink u kritikama da bi narod glasao za njega misleći da je opozicija.

                                Sve je to ista bus plus družina. Ne vole se ali plivaju zajedno.

                                Tu je pijani Živković, koga stvarno gricka savest.

                                Tu je Čeda idiot.

                                Boško Obradović koji nema harizmu, Milan Stamatović takodje.

                                Miloš Jovanović i DSS najverovatnije imaju najviše intelektualaca od tih stranaka samo čovek ne ume politički da se promoviše. Popović iz DSS-a je isto ok.

                                DSS je dugo vagao jer ne bi ni sa opozicijom ni sa pozicijom.

                                Tu je Saša Janković koji je stvoren za pred izbore i izložio one glumce kao mlade majmune, sada po direktivi radi šta treba.

                                Vuk Jeremić idiot malo je reći.

                                Čak i u Republici Srpskoj ima bolje opozicije Dodiku, Crna Gora ima jaču opoziciju, i front i Milačić koga ne prstim dovoljno da bih znao da li je fejk.

                                Hrvatska neprikosnoveni Živi zid.

                                Ovde ne postoji opozicioni političar da može da iznese nešto a da valja. Miloš Jovanović ima obrazovanje ali nema odlučnost i harizmu.

                                Tako da šetati bezveze i ići na proteste - beskorisno. Dešava se isti scenario kao i u Hrvatskoj, sa Plenkovićem, narod se krade na veliko. I tamo se kolju SDP, HDZ, Most ko već, sve je to isto, isti likovi.

                                Tako je i ovde isto.

                                Comment

                                Working...
                                X