Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
    Ma meni je i Dule smesan ovde, upravo zbog toga sto je isao na miting SNS-a (mada i ne samo zbog toga), a verovatno vecina ni ne zna za to, ali sem toga nista drugo nije uradio da bi odbio masu (u nekom vecem broju) (sem sto je dominirao u kosarci :P).

    A Mirjana je imala neke izjave zbog kojih je sama rekla da je svesna da nece biti opsteprihvacena od strane svog naroda.


    Onda je isla na zatvaranje suda u Hagu, suda koji je sve samo ne pravedan bio prema Srbiji. Jebiga, to su stvari zbog kojih je neki nece svariti. I umesto da od poznatih osoba izaberes neke koji mozda i mogu da privuku jos vecu masu ili bar da je ne uzdrmaju, ti izaberes Mirjanu Karanovic. Ne ide to tako.

    Bold 1: znamo, znamo, itekako znamo i podsećamo na to u svakoj prigodnoj prilici
    Bold 2: jeste, bio je i ostao ortodoksna komunjara, takav mu je bio i modus operandi u košarci, otud i spomenuti rezultati.

    Mirjana je, s druge strane umetnica koja je uvek štitila svoj integritet. Nije njen problem što je većina u Srbiji bezuba masa kojoj dan počinje i završava Zadrugom i Parovima, i koja i danas misli da je Mladić heroj. Nije, kukavičko je govno i zločinac.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • @skeptik, sve je to u redu, ali ja pricam o tome da isto tako postoji dobra masa ljudi koja nece bas zbog Mire otici, koja isto misli da od ove vlasti nema gore, ali koja iz bilo kog razloga ne zeli da bude deo toga zbog Mire. Nije to neka nauka, vrlo je prosto - nemoj da istices u prvi red nekog za koga znas da je na losem glasu (opravdano ili ne - nebitno je). Organizatori moraju toga da budu svesni, moraju da budu svesni da ne razmisljaju svi kao ti, Olja i ko zna koliko hiljada ljudi, ako nisu toga svesni onda su prosto glupi.

      @noto, u subotu protest protiv vlasti Na okupljanju govore Bane Trifunovic, Dule Vujosevic i Mirjana Karanovic
      Last edited by Mr. Wolf; 06-12-18, 12:37.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Pa vuce o tome ti pricam. Ako neko zbog Mire nece da ide to samo znaci da mu ova vlast ipak nije najgora to je prosta logika. Kako nekom moze da smeta neki lik, nisam preteran obozavalac lika i dela nijednog lika iz opozije iskreno govoreci, a ne smeta mu hiljade takvih ili jos gorih likova na drugoj strani i sto je najvaznije sistem vrednosti koji ovaj rezim forsira.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Prvo vecih gamadi od ovih nema, sa ove strane cak ni priblizno... tako da ti je komentar omasio poentu.

          .

          Ovo je diskutabilno. Npr meni vece gamadi od zutih nema, i ne zelim da glasam ni za koga ko je imao bilo kakve veze/funkcije sa tom strankom dok su bili na vlasti.

          Koji je moj izbor?
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Originally posted by mark it zer0 View Post
            Ovo je diskutabilno. Npr meni vece gamadi od zutih nema, i ne zelim da glasam ni za koga ko je imao bilo kakve veze/funkcije sa tom strankom dok su bili na vlasti.

            Koji je moj izbor?
            Pa vec si napravio izbor, posto ti nema vece gamadi od zutih, znaci da su ti ovi bolji
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Bold 1: znamo, znamo, itekako znamo i podsećamo na to u svakoj prigodnoj prilici
              Bold 2: jeste, bio je i ostao ortodoksna komunjara, takav mu je bio i modus operandi u košarci, otud i spomenuti rezultati.

              Mirjana je, s druge strane umetnica koja je uvek štitila svoj integritet. Nije njen problem što je većina u Srbiji bezuba masa kojoj dan počinje i završava Zadrugom i Parovima, i koja i danas misli da je Mladić heroj. Nije, kukavičko je govno i zločinac.
              1. Sve je to super, ali ljudi koji ne prate toliko forume, tviter, itd, vec samo gledaju sport na tv-u, ne znaju, a ima ih mnogo. Evo sad da krenem da propitujem drustvo, tesko da bi vise od 10% znalo da je on bio na mitingu
              2. Hah, necu da komentarisem ovo poslednje. Da, Dule na svakom mestu istice da je Jugosloven, da li moze masa mladih ljudi kojima je preko kurca bajkovitih prica o smradini zvanoj Tito, smrdljivom komunizmu i smrdljivoj Jugoslaviji da se poveze sa njim? Ne. Jos jedan fail izbor pored Mirjane, ali moje misljenje je da je ipak on dosta manji problem ovde.(setio sam se necega, pa ovo pada u vodu, ipak je fail u rangu sa Mirom)

              Ne zamera joj samo taj deo Srbije
              Last edited by Mr. Wolf; 06-12-18, 13:10.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                Ovo je diskutabilno. Npr meni vece gamadi od zutih nema, i ne zelim da glasam ni za koga ko je imao bilo kakve veze/funkcije sa tom strankom dok su bili na vlasti.

                Koji je moj izbor?
                Pa onda ne ides na proteste i apstiniras od glasanja a to ti je isto kao da si glasao za SNS jer se miris sa postojecim stanjem sa Vucicem na celu drzave.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Pa vec si napravio izbor, posto ti nema vece gamadi od zutih, znaci da su ti ovi bolji
                  To nije izbor.

                  Ja sam samo shvatio da u srpskoj politici trenutno nema kvalitetnih ljudi, i apsolutno je svejedno ko je na vlasti. Trudim se da to ne utice na moj zivot, i stvari kojima se bavim. Ako se nekad nesto bude promenilo, mozda cu i otici na izbore sa idejom da zaokruzim bilo koju opciju.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zer0 View Post
                    To nije izbor.

                    Ja sam samo shvatio da u srpskoj politici trenutno nema kvalitetnih ljudi, i apsolutno je svejedno ko je na vlasti. Trudim se da to ne utice na moj zivot, i stvari kojima se bavim. Ako se nekad nesto bude promenilo, mozda cu i otici na izbore sa idejom da zaokruzim bilo koju opciju.
                    skeptik ti je rekao skoro isto sto i ja, ne izlazis na izbore, indirektno tako podrzavas Vucica i to je tvoj izbor
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by skeptik View Post
                      Pa vuce o tome ti pricam. Ako neko zbog Mire nece da ide to samo znaci da mu ova vlast ipak nije najgora to je prosta logika. Kako nekom moze da smeta neki lik, nisam preteran obozavalac lika i dela nijednog lika iz opozije iskreno govoreci, a ne smeta mu hiljade takvih ili jos gorih likova na drugoj strani i sto je najvaznije sistem vrednosti koji ovaj rezim forsira.
                      Jebiga, svako je razlicit i svako ima neke svoje stavove zbog kojih misli da nesto ne treba ili treba da uradi. Prosto je tako. Ja sam svestan sta ti govoris, ali tako stoje stvari. Na organizatorima je da smisle kako da do toga ne dodje. Uzmes jednu licnost zbog koje nijedna strana nece imati razlog da se ne pojavi zbog nekih njenih vecih "grehova" i vec si uradio pola posla ili prosto izaberes neku licnost koja bar nece odbiti toliko neku stranu.

                      Moraju da racunaju da postoje takvi ljudi i da ih ima u dobrom broju.
                      Last edited by Mr. Wolf; 06-12-18, 13:03.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Takva licnost ne postoji, mozda Novak Djokovic ako bi se pojavio. Duleta recimo mnogi zvezdasi ne mogu da smisle samo zato sto je bio trener Partizana. Poenta je u sledecem. Ti na protest ides zbog sebe i svojih ubedjenja. Ako je neki lik jaci od tvojih ubedjenja onda moras da se zapitas da li su tvoja ubedjenja dovoljno jaka i ispravna. U kranjoj liniji ako nekome toliko smeta neki lik ne mora da ga slusa. Visi ciljevi su bitniji.
                        Last edited by skeptik; 06-12-18, 13:04.

                        Comment


                        • Duda je eto bio idealna licnost

                          Niti ce odbiti nekog, niti mu neko ima sta da zameri.

                          Opet, ne mora cak ni takva licnost, dovoljno je neka koja nece odbiti neku vecu masu. Eto - Bane Trifunovic, koga boli uvo za njega. Glumac, bez, koliko sam upoznat, nekih "grehova" i ispada.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                            1. Sve je to super, ali ljudi koji ne prate toliko forume, tviter, itd, vec samo gledaju sport na tv-u, ne znaju, a ima ih mnogo. Evo sad da krenem da propitujem drustvo, tesko da bi vise od 10% znalo da je on bio na mitingu
                            2. Hah, necu da komentarisem ovo poslednje. Da, Dule na svakom mestu istice da je Jugosloven, da li moze masa mladih ljudi kojima je preko kurca bajkovitih prica o smradini zvanoj Tito, smrdljivom komunizmu i smrdljivoj Jugoslaviji da se poveze sa njim? Ne. Jos jedan fail izbor pored Mirjane, ali moje misljenje je da je ipak on dosta manji problem ovde.

                            Ne zamera joj samo taj deo Srbije
                            U pravu si, bajkovite su priče o vremenu pod komunistima, kako je sve bilo med i mleko, svako je imao... pa dobro ne baš koliko bi mogao da ima nego onoliko koliko neko smatra da treba da ima, nije bilo strahovlade, diktature, Golog Otoka i progona političkih neistomišljenika u decenijama nakon završetka II svetskog rata, više desetina hiljada pobijenih i više od toliko proteranih ljudi. U pravu si, skroz bajkovito, nimalo horor.
                            Mladim ljudima je svega preko kurca, ali ne samo njima, svima koji su uspeli da se odupru kolektivnom anesteziranju nacije a koje je imanje obraza sprečilo da se uhvate u kolo sa ovim konglomeratom Kastra i Putina. Uskoro sledi i cenzura sadržaja na internetu, vrlo brzo, ali najvažnije je da pravimo pošalice kako smo iznad situacije. Dok još budemo imali gde da ih pravimo.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Nisi morao da spojlujes ljudima da su te bajke ispod povrsine cist horor.
                              Jebote, koliko sam se tih "med i mleko" prica naslusao Nekad se cudim kako nisam postao jedan od tih sto negira sav horor Titove Jugoslavije. Imao sam srece izgleda.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                U pravu si, bajkovite su priče o vremenu pod komunistima, kako je sve bilo med i mleko, svako je imao...
                                Da, da...med i mleku u odnosu na ovo danas, samo deco moja draga mislim da grešite u jednoj kvalifikaciji. "Doba pod komunistima" pa to je danas, isto kao i onda. Ja vas razumem, niste živeli u tom dobu, bez obzira što "objektivnisi sud" o tom vremenu donosite...ali....ništa se u tom komunističkom sistemu nije promenilo do danas. Jeste, neke stvari se drugačije zovu...nisu više Centralni komiteti, sada su Glavbni Odbori....ama sve...samo su neki drugi ljudi na vlasti...žuti, crve, plavi....to su njihova deca. Čiji je sin BoTa....čiji je proizvod Šešelj....i nus proizvod Vučić....Koštunica, Dačić...pa ako hoćete i Sale Janković...ili su se ogrebali o komunizam, životom, radom i vaspitanjem u tom sistemu...ili su potomci onih koji su im na krilu usađivali, ovako ili onako, komunizam u kori velikog mozga. Da li mislite da se TV dnevnik drugačije odvijao nego danas. Nije, samo su sada spikeri na Tv nepismeniji i većina sa šprahfelerom, oskudnije obučeni.....sve je isto, tako da o "komunizmu" nemojte. I onako ni tada nije dostignut taj nivo društvenog i političkog uređenja zvani komunizam...ovo sada je korak nazad od tadašnjeg Socijalističkog Samoupravljanja
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X