Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by skeptik View Post
    Pa kako za koga. Nekome se isplati. BAKA "LINDA" IZ PEČENJEVCA Postala je internet senzacija, ukrali joj 200.000 dinara, A SADA JE UŠLA U RIJALITI. Eto jos jedan nacin za laku zaradu u Srbiji.
    https://www.blic.rs/zabava/baka-lind...nara-a/3r89rxe
    Pecunia non olet. rece Vespazijan svojevremeno i uvede porez na upotrebu javnih WC-a.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Potcenjujes te penzionere: dobro se razumeju u trgovinu (u njihovo vreme nisu postojali Megatrend i Singiduduk) , stalo im je do svakog dinara .... i bolje im je da to ostvare konkretno nego da gledaju Parove, Farmu, Dvor, konferencije za stampu.....
      Ne mozes pomoci nekome ko ne zeli da pomogne sam sebi.
      Totalno pogresno gledanje na stvar, moja mama je u penziji, definitivno je zena zasluzila da uziva u ovim danima posle 35 godina radnog staza, a ne da nastavlja da radi.
      I ne gleda nikakve Parove, Farmu i ostalu katastrofu, kad vidi Vucica na TVu opsuje ga i prebaci kanal jer ocima ne moze da ga vidi, gleda Kesica, gleda PLjiZ, gleda sve ove serije koje ja gledam (i jos vise jer je u penziji), cita knjige....ali ne treba da radi vise, dovoljno je radila
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Totalno pogresno gledanje na stvar, moja mama je u penziji, definitivno je zena zasluzila da uziva u ovim danima posle 35 godina radnog staza, a ne da nastavlja da radi.
        I ne gleda nikakve Parove, Farmu i ostalu katastrofu, kad vidi Vucica na TVu opsuje ga i prebaci kanal jer ocima ne moze da ga vidi, gleda Kesica, gleda PLjiZ, gleda sve ove serije koje ja gledam (i jos vise jer je u penziji), cita knjige....ali ne treba da radi vise, dovoljno je radila
        Bojim se da si me pogresno shvatila - ne zagovaram to da ljudi treba da rade u tim godinama, ali stvarnost je ono sto nas samara svaki dan nemilosrdno.
        Moja majka isto ima 70 i kusur godina: odlicno je naucila da besomucno fejsbuci i pusta jucub - ali kad joj pomenem online placanje k`o da sam joj samar opalio: vise voli da podigne penziju i gura se u redu u posti, nego `leba da jede. Par puta sam joj pokazao kako to funkcionise preko neta, ali dzaba - stare navike su cudo.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • U buducnosti ce biti sve manje penzionera poput tvoje mame koja moze i treba uzivati u blagodetima penzije. Ljudi moraju da se navikavaju na to. Mala trivija, starosnu penziju je prvi uveo Bizmark i odredio je starosnu granicu od 70 godiina jer se predvidjlao da ce mali broj ljudi ziveti dovoljno dugo da uzivaju u blagodetima penzije.

          Comment


          • Originally posted by skeptik View Post
            U buducnosti ce biti sve manje penzionera poput tvoje mame koja moze i treba uzivati u blagodetima penzije. Ljudi moraju da se navikavaju na to. Mala trivija, starosnu penziju je prvi uveo Bizmark i odredio je starosnu granicu od 70 godiina jer se predvidjlao da ce mali broj ljudi ziveti dovoljno dugo da uzivaju u blagodetima penzije.
            Kako je krenulo - nama mladjima je k`smet da nas iznesu sa nogama napred iz firme. Koja starosna penzija?
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • U buducnosti bi ljudi mogli sami sebi da uplacuju novac na neki svoj racun i da zive posle 65 od toga sto su uplatili.
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • Originally posted by blond View Post
                U buducnosti bi ljudi mogli sami sebi da uplacuju novac na neki svoj racun i da zive posle 65 od toga sto su uplatili.
                Kada bi inflacija bila 0% u narednih 50 godina to bi moglo da funkcionise.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by blond View Post
                  U buducnosti bi ljudi mogli sami sebi da uplacuju novac na neki svoj racun i da zive posle 65 od toga sto su uplatili.
                  U normalnom svetu to tako funkcionise.

                  Comment


                  • Originally posted by kronostime View Post
                    Kada bi inflacija bila 0% u narednih 50 godina to bi moglo da funkcionise.
                    Lako se regulise inflacija.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Originally posted by blond View Post
                      Lako se regulise inflacija.
                      Odoh sutra da zamenim celu platu u evre po kursu 60:1 umesto 117.6:1 kad je tako lako.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        .........PLjiZ.........
                        Ima li sta gore od ove emisije. Probao da pogledam jednu epizodu, odustao ubrzo zbog velike kolicine blama i neprijatnosti.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                          Ima li sta gore od ove emisije. Probao da pogledam jednu epizodu, odustao ubrzo zbog velike kolicine blama i neprijatnosti.
                          Odlični su sva trojica, pokazuju da humor ne mora biti prizeman, a i satiru su ljudi zaboravili kao značajan deo srpskog kulturnog identiteta. Oni i Kesić je vraćaju na velika vrata.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Al se Bojana uhvatila za penzionere...
                            Sta njima treba vise od toplog doma, struje, hrane i televizora?

                            Moze se to pokrpiti sa 20-30 hiljada.

                            Comment


                            • Meni su isto odlicni, ali me bajka za laku noc uvek dotuce
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • proslavili nas

                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X