Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Istina ja ne volim ni kad one kise zaredjaju pa se desi po 15 dana za redom,jesen generalno ne volim.Bas je jesen jedno uzasno doba.

    Comment


    • Originally posted by limun View Post
      Svesniji, pametniji, kvalitetniji ljudi zive tamo. Nismo ni mi bas kao Indijci, Pakistanci ili Iracani, ali smo generalno lenj i nezadovoljan narod koji ceka da mu nesto padne s neba.
      Ne mogu da se složim baš sa ovim, jako puno ljudi je otišlo odavde, pristalo da živi po pravilima koja važe u državama koje su potpuno uređene i uklopili se. Dakle, da budem plastičan, imaš čistačicu ovde koja otaljava posao/ne radi ga kako treba za 200 €, ode u Austriju ili Nemačku radi isti posao za 1500€ i odjednom radi kako treba. Tako da je ta priča o mentalitetu ili prenaglašena a u svakom slučaju ne tačna do kraja.
      Last edited by dekkard; 05-12-18, 11:54.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Ne mogu da se složim baš sa ovim, jako puno ljudi je otišlo odavde, pristalo da živi po pravilima koja važe u državama koje su potpuno urećene i uklopili se. Dakle, da budem plastičan, imaš čistačicu ovde koja otaljava posao/ne radi ga kako treba za 200 €, ode u Austriju ili Nemačku radi isti posao za 1500€ i odjednom radi kako treba. Tako da je ta priča o mentalitetu ili prenaglašena a u svakom slučaju ne tačna do kraja.
        Apsolutno tacno. Imam gastabajtere oko sebe. Samo je do drustva i drzave. Tamo ne kasne, vredni, orni, nema fiktivnih bolovanja, postuju red i zakon, nema bahacenja, jer znaju vrlo dobro da ce da ih u suprotnom dobro udare po dzepu.
        Em je stimulisan, dobro zaradjuje, em mu je frka da mu nesto od toga ne okrnje.

        A kada sam pomenula fiktivno bolovanje...pedijatar iz DZ Rakovica malo malo covek na bolovanju ili odmoru i to godinama. Pomislila sam da nesto ozbiljno nije sa njim u redu. Kad ono covek pravi brojanice za crkvu i glavni je njihov snabdevac. Pa sto da ne, omoguceno mu je.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by mark it zer0 View Post
          Slazem se, ali shvatas kako ta tvoja prica ne vredi nista, cak je ne bih ni nazvao borbom, kao sto je Olja ranije. Nisam ja protivnik da se kaze uvek sta nije u redu, naravno, samo ne treba umisljati da si ne znam sta ako se boris protiv vlasti na drustvenim mrezama.

          Vlast se menja iskljucivo uz pomoc kriticne mase, koju u Srbiji trenutno kontroliste Vucic, bez izuzetka.
          Olja ti je odgovorila sto sam ja hteo da ti kazem u principu. Citiracu reci Martina Najmilera nemackog teologa povodom desavanja u Nemackoj 30-tih:

          "Kada su nacisti došli po komuniste,
          ja sam ćutao;
          jer nisam bio komunista.

          Kada su zatvorili socijaldemokrate,
          ja sam ćutao;
          jer nisam bio socijaldemokrata.

          Kada su došli po sindikalce,
          ja se nisam pobunio;
          jer nisam bio sindikalac.

          Kada su došli po mene,
          nije preostao niko da se pobuni."

          Comment


          • Ovo sigurno nece biti na vestima, jer zamisli kako bi narod reagovao kad bi znao da nas car suruje sa onim koji se zalagao za bombardovanje Srbije. Isti onaj car koji je pretio da ce ga izvesti na sud ako dodje u Srbiju, da se nikada nece rukovati sa njim itd itd.
            Last edited by belgrade_owl; 05-12-18, 12:21.

            Comment


            • Da li ste za uvodjenje seksualnog obrazovanja u skole?
              Svakih 2,3 mjeseca postavljam ovo pitanje odje i niko nista.Porazno je to.To je jedno od krucijalnih pitanja za jedno drustvo,ali to revolucionare ovdasnje ne zanima.
              Last edited by E1_PG; 05-12-18, 13:14.

              Comment


              • Originally posted by belgrade_owl View Post
                Ovo sigurno nece biti na vestima, jer zamisli kako bi narod reagovao kad bi znao da nas car suruje sa onim koji se zalagao za bombardovanje Srbije.
                Nije se on samo zalagao, već je bio direktni saizvršilac bombardovanja Srbije
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Originally posted by Ivan_PG View Post
                  Da li ste za uvodjenje seksualnog obrazovanja u skole?
                  Svakih 2,3 mjeseca postavljam ovo pitanje odje i niko nista.Porazno je to.To je jedno od krucijalnih pitanja za jedno drustvo,ali to revolucionare ovdasnje ne zanima.
                  Naravno da ne.

                  Nije seks ne znam kakva nauka. Kad se oženiš i legneš sa ženom brzo ćeš naučiti, nemoj da brineš.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Ja sam tebi lepo kroz argumente napisala zasto ILI nemas veze sa zivotom ILI govoris nesitinu... nije bilo iskjucivo da nemas veze sa zivotom.
                    Dok si ti odgovorio nisko, bez argumenata, kao i uvek u svom stilu uostalom, ne znamo se od juce pusti te price, nije ti prvi put.
                    Da mi dva poslednja dana ne odgovaras na postove po forumu i ne citiras ih, verovatno bih te ignorisla, ali eto... zajebe se covek ponekad.
                    Samo nek je tvoje vređanje sa pokrićem, a moje bez toga. Evo neka bude da sam i ja tebe prvi uvredio.

                    I to šte te citiram treba da ti imponije jer citiram postove koji me zaintrigiraju.

                    Comment


                    • Originally posted by gokara View Post
                      Naravno da ne.

                      Nije seks ne znam kakva nauka. Kad se oženiš i legneš sa ženom brzo ćeš naučiti, nemoj da brineš.
                      Misionarska poza,krpa na glavu i cepaj.Obavezno gasenje svijetla.

                      Comment


                      • Ahhh nemoj da se posipas pepelom po obicaju, budi musko do kraja. Neces valjda sutradan sa brises ove postove?

                        I opet si kontradiktoran, kako te intrigiraju moji postovi kada si rekao kako veze sa zivotom nemam?

                        Sorry, ali ti meni ne imponujes nimalo
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan_PG View Post
                          Misionarska poza,krpa na glavu i cepaj.Obavezno gasenje svijetla.
                          Moraćeš taj flejm malo bolje da zamaskiraš.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Moraćeš taj flejm malo bolje da zamaskiraš.
                            Zena mora da udje cedna i cista u brak inace se drugacije to i ne moze nazvati zenom nego razvratnicom i bludnicom.
                            Pogotovo se treba cuvati raspustenica kojih je sve vise i agresivne su kao nikad ranije.Kidisu na sve sto mrda.

                            Comment


                            • Evo jos malo mizoginije sa moje strane

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan_PG View Post
                                Evo jos malo mizoginije sa moje strane
                                des ti

                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X