Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znas kako je meni bolje kad odem ovde u banci i izadjem za 3 sata, nervozan naravno jer ovde njih jurac boli za moje vreme. Uostalom, u 99% institucija se ovo dogadja, i na kraju bude dodji sutra.

    E, to u Nemackoj nema. Ne znam za vas ali meni je to mnogo bitno, da neko ceni moje vreme. Da odem i za 10 minuta da zavrsim posao, pritom veoma ljubazno.

    Sent from my MI 6 using Tapatalk

    Comment


    • Originally posted by Ser Gagi View Post
      Znas kako je meni bolje kad odem ovde u banci i izadjem za 3 sata, nervozan naravno jer ovde njih jurac boli za moje vreme. Uostalom, u 99% institucija se ovo dogadja, i na kraju bude dodji sutra.

      E, to u Nemackoj nema. Ne znam za vas ali meni je to mnogo bitno, da neko ceni moje vreme. Da odem i za 10 minuta da zavrsim posao, pritom veoma ljubazno.

      Sent from my MI 6 using Tapatalk
      Svesniji, pametniji, kvalitetniji ljudi zive tamo. Nismo ni mi bas kao Indijci, Pakistanci ili Iracani, ali smo generalno lenj i nezadovoljan narod koji ceka da mu nesto padne s neba.

      Comment


      • Covek koji je napisao kako je prvi isao uvek na glasanje i u rusenju neke vlasti (mozda doduse one prethodne), a onda napise ovo...

        Originally posted by gokara View Post
        Čovek je objasnio zašto se ne vraćaju svi koji odu preko, ako hoćeš možeš ga saslušati.

        I šta znači normalnije živeti? Imati više para?

        Ne znam ko je ovde od vas koji pljujete zemlju u kojoj živite, a veličate ono preko, toliko ugrožen? Jeste li gladni, žedni, jel imate kuće, stanove, grejanje, automobile, telefone, internet? Šta vam tako fali da ste toliko nezadovoljni?
        Ili veze sa zivotom nema ili govori neistinu.
        A zivot je mnogo vise od hrane, vode i interneta, koji ce u vrlo bliskoj buducnosti takodje biti pod kontrolom, zivi bili pa videli.

        Kakvo pravoslavlje i svetosavlje?? I ko ti to priblizava, ko te osvescuje, jer sa tom duhovnoscu covek ipak ne radja? Pa ti isti popovi iz audija, sa zlatnim krstacama oko vrata i ono jos gore i najgore pedofili, najgori sljam u ljudskkm obliku.

        A razvrata je uvek bilo, svuda u manjoj meri ali bilo, mada na vrhuncu Rimskog carstva i najizrazeniji, a znamo kako se zavrsilo, mozda je i nama dosao kraj, ko ce ga znati, no najmanje to ima veze sa razvrtom. Razvrat svake vrste je posledica, a ne uzrok.
        Dok homoseksualizam postoji od kako je sveta i veka, nije ga Nemac ili Holandjanin stvorio. Samo sto se nekada svi krili. Pa i na tom trulom zapadu je do 90-tih smatran i tretiran kao bolest, i prolazili su njegovi pripadnici kroz razna anatemisanja i progone. E sad sto se taj zapad otvorio ranije, a mi svoje pedofile, inceste po kucama i razne zlotvore bolesne otkrivamo pomalo i postepeno, jer smo do skoro bili jako zatvoreno drustvo, to je druga stvar. I nikakve veze nema sto smo bolji od drugih, naprotiv, podjednako pokvareni i zli, mozda jos i gori jer dozvoljavamo da polusvet gladan i alav nama upravlja koji nas unistava i satire. A dovoljno pogledati samo DVE stvari, jedni vezanu za zivot i porodicu...

        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by skeptik View Post
          Kakav izbor, o cemu pricas?! Ti garant moras da radis u nekom drzavnom ili javnom preduzecu pa ti drzava daje platu. Da si nezaposlen pricao bi drugacije o "izboru".
          Ne pričam o toj vrsti izbora. Moja priča nema veze sa tim o čemu ti pričaš.

          Jeste, radim u školi. A znaš kao sam došao do posla?

          Pre deset godina sam radio kao obezbeđenje u banci, a onda sam kupio Poslove, poslao dokumentaciju u 7-8 vukojebina po Srbiji gde su tražili profesora fizičkog vasp. i iz centra Novog Sada sam otišao u Donju Badanju. Odeljenja sa 3-4 đaka, rade fizičko u čizmama, a ja živim sa vukovima.

          Sad radim u Kupinovu, 80 km od Novog Sada.

          Tako da prijatelju moj i da ne radim u državnoj firmi, sigurno ne bih bio ne zaposlen. Ne bi sedeo kući i čekao da mi Vučić da posao.

          Ali ponavljam, pogrešno si me shvatio, kada sam pričao o izboru nisam mislio na posao, već na duhovnost.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Covek koji je napisao kako je prvi isao uvek na glasanje i u rusenju neke vlasti (mozda doduse one prethodne), a onda napise ovo...



            Ili veze sa zivotom nema ili govori neistinu.
            A zivot je mnogo vise od hrane, vode i interneta, koji ce u vrlo bliskoj buducnosti takodje biti pod kontrolom, zivi bili pa videli.

            Kakvo pravoslavlje i svetosavlje?? I ko ti to priblizava, ko te osvescuje, jer sa tom duhovnoscu covek ipak ne radja? Pa ti isti popovi iz audija, sa zlatnim krstacama oko vrata i ono jos gore i najgore pedofili, najgori sljam u ljudskkm obliku.

            A razvrata je uvek bilo, svuda u manjoj meri ali bilo, mada na vrhuncu Rimskog carstva i najizrazeniji, a znamo kako se zavrsilo, mozda je i nama dosao kraj, ko ce ga znati, no najnanje to ima veze sa razvrtom. Razvrat svake vrste je posledica, a ne uzrok.
            A homoseksualizam postoji od kako je sveta i veka, nije ga Nemac ili Holandjanin stvorio. Samo sto se nekada svi krili. Pa i na tom trulom zapadu je do 90-tih smatran i tretiran kao bolest, i prolazili su njegovi pripadnici kroz razna anatemisanja i progone. E sad sto se taj zapad otvorio ranije, a mi svoje pedofile, inceste po kucama i razne zlotvore bolesne otkrivamo pomalo i postepeno, jer smo do skoro bili jako zatvoreno drustvo, to je druga stvar. I nikakve veze nema sto smo bolji od drugih, naprotiv, podjednako pokvareni i zli, mozda jos i gori jer dozvoljavamo da polusvet gladan i alav nama upravlja koji nas unistava i satire. A dovoljno pogledati samo DVE stvari, jedni vezanu za zivot i porodicu...

            Veze ti sa životom nemaš, da imaš ne bi visila ovde po ceo dan.

            Comment


            • Nedostatak argumenta uvek izaziva agresiju, pa vredjanje, to je prosto taj soj ljudi, ne umeju drugacije. I treba se protiv takvih boriti, uvek.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • A ti kao ne vređaš? Sva si fina.

                Ne znam šta ti nije bilo jasno? Rekao sam da sam izlazio na izbore i shvatio neke stvari, opametio se, promenio mišljenje.

                Jel treba isto da razmišljam sa 20 i 40?

                Comment


                • Originally posted by gokara View Post
                  Ne pričam o toj vrsti izbora. Moja priča nema veze sa tim o čemu ti pričaš.

                  Jeste, radim u školi. A znaš kao sam došao do posla?

                  Pre deset godina sam radio kao obezbeđenje u banci, a onda sam kupio Poslove, poslao dokumentaciju u 7-8 vukojebina po Srbiji gde su tražili profesora fizičkog vasp. i iz centra Novog Sada sam otišao u Donju Badanju. Odeljenja sa 3-4 đaka, rade fizičko u čizmama, a ja živim sa vukovima.

                  Sad radim u Kupinovu, 80 km od Novog Sada.

                  Tako da prijatelju moj i da ne radim u državnoj firmi, sigurno ne bih bio ne zaposlen. Ne bi sedeo kući i čekao da mi Vučić da posao.

                  Ali ponavljam, pogrešno si me shvatio, kada sam pričao o izboru nisam mislio na posao, već na duhovnost.
                  Ti mislis da duhovnost i pun stomak nisu povezani? Onaj koji razmislja kako ce sutra da prehrani sebe i svoju porodicu ne razmiljsa o tome. Sta ti govore oni redovi i tuca oko pilica? Jel medju njima vidis produhovljene ljude? Tebi svaka cast, nemam razloga da ti ne verujem ali ponavljam ti platu primas od drzave, znaci imas redovan izvor prihoda. U mojoj ulici samo jean ima svoju firmu, dvoje nezaposlenih a svi ostali rade po opstinama, skolama, zelezinici, posti, vodovodu... i svi oni glume neku gospodu a sve do jednog doslo na vezu ili po stranackoj liniji. Da nema drzavnih jasli vecina njih bi bili klosari ili prosjaci.
                  Last edited by skeptik; 05-12-18, 10:56.

                  Comment


                  • @gokara
                    Kako te je Olja vredjala? Kojom recenicom?
                    A ti su nju vredjao, jer je ocigledno da nemas sta da odgovoris na onaj njen post, nemas argumente, lepo ti je sve rekla.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by skeptik View Post
                      Ti mislis da duhovnost i pun stomak nisu povezani? Onaj koji razmislja kako ce sutra da prehrani sebe i svoju porodicu ne razmiljsa o tome. Sta ti govore oni redovi i tuca oko pilica? Jel medju njima vidis produhovljene ljude? Tebi svaka cast, nemam razloga da ti ne verujem ali ponavljam ti platu primas od drzave, znaci imas redovan izvor prihoda. U mojoj ulici samo jean ima svoju firmu, dvoje nezaposlenih a svi ostali rade po opstinama, skolama, zelezinici, posti, vodovodu... i svi oni glume neku gospodu a sve do jednog doslo na vezu ili po stranackoj liniji. Da nema drzavnih jasli vecina njih bi bili klosari ili prosjaci.
                      Sta govori ova tuca u Francuskoj? Dosadni su ti spinovi. Beda je beda, i ima je svuda.




                      Ja bih voleo da mi neko od vas "boraca" odgovori kako se to konkretno borite protiv toga o cemu pricate? Osim na twiteru i forumu sto prozivate ljude govoreci da se vi borite a oni ne.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Poredis nutelu i pilice? Iz kog si ti filma ispao.

                        Comment


                        • Je l' bilo negde na tv-u vest da su sada i prva i O2 drzavne televizije? Vidim da su konacno uspeli da ih kupe..

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            @gokara
                            Kako te je Olja vredjala? Kojom recenicom?
                            A ti su nju vredjao, jer je ocigledno da nemas sta da odgovoris na onaj njen post, nemas argumente, lepo ti je sve rekla.
                            Originally posted by miloolja View Post
                            Ili veze sa zivotom nema ili govori neistinu
                            Ona meni kad kaže da nemam veze sa životom to nije uvreda, ali kad je obrnuto onda jeste i nedostatak argumenata.

                            Ma neću se više ni truditi da vam objašnjavam, živite vi u vašem svetu iluzija.

                            Doviđenja i prijatno.

                            Comment


                            • Originally posted by gokara View Post
                              Razlika je što ti u Srbiji imaš izbor, a na zapadu nemaš. Tamo je sve obezduhovljeno i podređeno profitu. Promoviše se homoseksualizam i najgore boleštine kao normalne stvari. Neću ovde da napišem šta piše u jednom zvaničnom dokumentu nemačkog ministarstva da vam se život ne bi zgadio. Znaš šta je Amsterdam? Sodoma i Gomora bukvalano, a na zapadu je sva Amsterdam manje ili više.

                              Evo gledam za vikend u Nemačkoj i Engleskoj kapitenske trake fudbalera u bojama LGBT populacije. Ajde zamisli fudbalski vikend u Srbiji da se tako nešto desi. O tome ti pričam prijatelju moj. Ovde kod nas još uvek postoji zdravo jezgro i uvek će postojati. Postoji Pravoslavlje, Svetosavlje, duhovnost ko želi tako da živi.

                              Sve u stvari zavisi od orijentacije čoveka, ako si materijalista i hedonista zapad je pravo mesto za tebe, Amsterdam pogotovo, ako si okrenut duhovnosti onda je Srbija pravo mesto za život.
                              U Srbiji je jedini izbor ili si sa SNS ili si njihov smrtni neprijatelj. Meni nije normalno da se vojnim penzionerima koji su smesteni u hotelu Bristol iskljuci grejanje samo zato sto odbijaju da se isele odavde kako bi braca Vucic srusila hotel i gradili BGH2O.

                              I Srbija propagira homoseksualizam, u centru grada se nalazi gay info centar, fiktivna vodja vlade je lezbejka a prosle godine je Beogradu bilo cak 2 gay parade, i to nikome nije smetalo. Srbi se hvale da su rimskom carstvu dali 18 vladara a to isto carstvo je bilo najpoznatije po orgijama, homoseksualzmu i tako dalje. Toga je bilo i uvek ce biti, nemamo mi pravo da sudimo ljudima zato sto ih seksualno privlace osobe istog pola kao sto nemamo pravo da sudimo ljudima koji su umesto glupih obicaja da se vencaju odlucili da zive u vanbracnoj zajednici i da na taj nacin podizu porodicu.

                              Da bi zamislio fudbalski LGBT vikend u Srbiji, prvo moram da zamislim fudbalski vikend u Srbiji na kojem ce se igrati koretkan fudbal bez uticaja politicara, klubove u kojima nece sedeti oni koji su bili na specijalizacijama dok je za njima bila ispisana potrenica. Ja ne kazem da je to sto su uradili Englezi za pohvalu, bilo mi je smesno kad su navijaci Watforda juce pre pocetka utakmice ceo kop obojili duginim bojama, ali mi nemamo pravo da uticemo na njihov izbor.

                              I slazem se da je sve u orijentaciji coveka, ako zelis normalno da zivis da tvoj rad bude cenjen i da za njega budes adekvatno placen otici ces odavde. Ako zelis da radis za 30k dinara, cekas na gradski prevoz po 45 minuta, preskaces pseca govna kako bi dosao do prodavnice, uzivas u lazima da ce se izgraditi metro, stadioni, da ce plate biti vece i da ce se ziveti bolje onda ostanes ovde i uzivas u duhovnosti.

                              I koje pravoslavlje i svetosavlje? Opet se vracamo na pricu o svestenicima koji u duhu pravoslavlja diluju drogu i voze audi?
                              Last edited by belgrade_owl; 05-12-18, 11:09.

                              Comment


                              • Originally posted by Mark0 View Post
                                Je l' bilo negde na tv-u vest da su sada i prva i O2 drzavne televizije? Vidim da su konacno uspeli da ih kupe..
                                Nije naravno.

                                Comment

                                Working...
                                X