Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko ja ova gospodjica?

    Comment


    • Juuuu kakva pomama za mojim avatarom, a realno imala sam i bolje
      Doduse i bilo je uvek reakcija, ali nikada ovako javne rasprave
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by colke995 View Post
        Fino bogami.

        EDIT: Dobre avatare kaci Olja, uvek nesto, zanimljivo. Izuzetak samo dok je imalau Jelenu Djokovic.
        Ziva istina. Ima Oljica prefinjen ukus za avatare, nikad neka golotinja, a uvek izazovno

        Comment


        • Pristojno, a izazovno. Tesko je danas imati osecaj za to.
          sigpic

          Comment


          • Jaooo pa hvala takav je inace moj stil i haljine uglavnom, slaba sam na njih mnogo.
            Da dobijem i neki kompliment, posle ko za koliko vremena, makar i za avatare
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment





            • Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment




              • Mnogo mocan video

                Comment


                • Originally posted by Princoni. View Post


                  Mnogo mocan video
                  Odlican video.

                  Odricanje od kratkotrajnih zadovoljstava je kljuc za srecan zivot. Svuda nam se namecu situacije gde mozemo brzo i lako da izlucimo endorfin i dopamin, pa kao primitivne jedinke cesto nasedamo na laka zadovoljstva ne razmisljajuci o posledicama.
                  Postoji taj nevidljivi duhovni misic koji jača uvek kada donesemo pravu, težu odluku. Kako nastavljamo da nizemo prave odluke, one postaju sve lakse u buducnosti, jer smo ojacali. Najteze je krenuti, jer se na pocetku ne moze osetiti njihov znacaj, pa sve deluje uzaludno.

                  Comment


                  • Kvota je bila 1 da ce se limun prvi javiti
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Čitao sam da deca koja odlažu zadovoljstvo bolje prolaze u životu. To kada su pravili onaj eksperiment sa parčetom torte. Ostave dete samo sa tortom i kažu mu ako ne pojede to parče dok se ne vrate, dobiće još jedno parče. Kasnije su ih pratili i kroz fakultet i kroz posao i pokazalo se da su uspešniji

                      Sad sam pogledao, poučan filmić
                      Last edited by Nerealan; 28-11-18, 19:59.
                      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                      До поновног сусрета, твој Швабо

                      mala H2H 2018/19
                      suicide
                      2019
                      velika H2H 2019/20

                      Comment


                      • Originally posted by Nerealan View Post
                        Čitao sam da deca koja odlažu zadovoljstvo bolje prolaze u životu. To kada su pravili onaj eksperiment sa parčetom torte. Ostave dete samo sa tortom i kažu mu ako ne pojede to parče dok se ne vrate, dobiće još jedno parče. Kasnije su ih pratili i kroz fakultet i kroz posao i pokazalo se da su uspešniji

                        Sad sam pogledao, poučan filmić
                        Je l` su probali taj eksperiment sa hormon-driven tinejdzerom i sisatom komsinicom slobodnih shvatanja?
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Eh, nekada je na danasnji dan pocinjao mini odmor - spajala se dva neradna dana za praznik sa vikendom i pocinjao svinjokolj.
                          Srecan Dan Republike svima kojima nedostaje.

                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • I nadajmo se nikad vise nista slicno.

                            Steta sto se desilo uopste.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by Nerealan View Post
                              Čitao sam da deca koja odlažu zadovoljstvo bolje prolaze u životu. To kada su pravili onaj eksperiment sa parčetom torte. Ostave dete samo sa tortom i kažu mu ako ne pojede to parče dok se ne vrate, dobiće još jedno parče. Kasnije su ih pratili i kroz fakultet i kroz posao i pokazalo se da su uspešniji

                              Sad sam pogledao, poučan filmić
                              Sećam se toga od pre par godina i znam da sam tada kontala-možda sam ja u stvari prepametna a ceo život bez veze ubeđena da ja ne volim slatkiše(bar ne sve).
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by Marija81 View Post
                                Sećam se toga od pre par godina i znam da sam tada kontala-možda sam ja u stvari prepametna a ceo život bez veze ubeđena da ja ne volim slatkiše(bar ne sve).

                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X