Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eh, Olja - to ti je mentalitet ovog naroda sa ovih prostora: dok ga ne udaris po dzepu - smatra da mu je sve dozoljeno.
    Drugar, pre nego sto je otisao u Nemacku pre par godina nije mogao da "vozi ispod 100 na sat, jer mu se gusi motor"...
    Kada je dosao posle pola godine: vozi 40km/h i pita "gde ovi jure?"
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Nije on uopšte glup. Lepo je to rekao nego ljudi odmah skaču za vrat jer misle da se ruga ljudima koji ne mogu da imaju decu. Ljudi zbog svojih bioloških uskraćenosti misle da se svet vrti oko njih.

        Dublja poenta posta je da ljudi koji upravljaju ovim svetom intencionalno biraju homoseksualce i ljude koji nemaju porodicu jer će oni najlakše ispuniti razaranje sopstvenih nacija, to su devijantne ličnosti a la Makron, koji nemaju veze sa biološkom nemogućnošću. Bar većina njih.

        Od militantnih lezbejki do perverznih protivprirodno - bludnih ljudi.

        Dinkić nema dece isto mislim, to je taj šablon.

        Ali tako ljudi plitko gledaju to kao da je Šapić degenerik da se ruga ljudima koji nemaju dece.

        To ti je kada imaš neki problem u životu tipa nemaš decu ili tako slično i uvek si previše ostrašćen kod tih tema i vidiš prozivku i gde je nema.
        Last edited by Cassius Clay; 26-11-18, 16:29.

        Comment


        • Mene je uvek interesovalo pošto se svi čudimo kakav je narod stoka, a mi, jelte, naravno nismo od tih.. već od miliona Srba tviteraša, modernih Srba, kao i ja izmedju ostalog, mi smo in. Pošteni. Akoo mi nismo govna, ko je onda govno? Ko su ti ljudi? Ja vam moram priznati da sam i ja malo govno.

          Da se ne lažemo. Iskoristim i ja neko poznanstvo, nisam baš poštenjačina. Problem je što te ova država tera ili da budeš takav ili da ne postojiš.

          Nismo mi loši ali strukture su loše. To se vidi kada Srbin ode u inostranstvo.

          Nego je problem što su u ratovima koje smo sve izgubili ginuli junaci a preživljavale sitne duše, i ova crvena buržoazija poslednja nas dokusurila.

          Svi su oni kao Bane.
          Last edited by Cassius Clay; 26-11-18, 16:39.

          Comment


          • Ne znam bas koliko je bilo mudro postavljanje svih ovih premijera, jer tako PM Luksemburga koji jest gej, ali se i takodje izborio za neke silne zakone o zastiti zena, samohranih majki i sl, zatim PM Svedske je tu, a znamo kako lose deca tamo zive, dok za premijera Italije neki kazu da i nije vise PM...
            Elem...

            To je ono, nacuo nesto, pa ajd da napise i on, jer ima misljenje, da se vidi kako se razume, mada kazu da je ovo ukrao, bas kao i danasnje "opravdanje". Ako je to istina, eee svaka mu cast!

            A ako je mislillo na nasu decu, to neka se obrati onda vrhuski koja suruje sa njima, ako stvarno misll to sto je lupio, jer oni o svojoj deci tamo bogami brinu, a mi o nasoj? Ovdasnja premijerka je fikus, praziluk koji viri, zna se iz onog koji vedri i oblaci..dakle??

            Ako je vec zabrinut za buducnost dece, recimo nase, ko im odredjuje sudbinu po svetu i naglasava kako se nikada ne bi menjao sa takvima bez dece, mogao bi malo vise ili pak uopste da pise i galami o sramnom zakonu koja je najgora vlast u istoriji Srba donela, kukavicki kako vec zna, bez ikakve javne rasprave sredinom septembra..

            POGLEDAJ KLIP!

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Comment


              • Nego ovo vam se mezimce opasno bacilo u ugostiteljske vode, ne znam samo da li lokale razne namene otvara-zatvara na istoj adresi ili se siri po gradu, ali znam da je uvek u strogom centru

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • [emoji23]

                  Misa sendvic [emoji23]

                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Koji su ovo ludaci. Majka detetu stavlja baklje oko struka da ih lakse prosvercuje na stadion.

                    Comment


                    • Niko raspolozen ovde, ko da zivite u Norveskoj

                      Evo vam jos jedan..

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Sa danasnjeg protesta taksista zbog kompanije CAR:GO



                        IT mafija
                        Attached Files

                        Comment


                        • Samo sam se ulogovao da napisem da Oljicin avatar kida

                          Comment


                          • Originally posted by Princoni. View Post
                            Samo sam se ulogovao da napisem da Oljicin avatar kida
                            Iz kog filma je ovaj avatar?

                            Daj Olja celu sliku, sta si isekla zeni pola glave.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ja sam morao da joj dam reputaciju samo zbog avatara


                              EDIT: evo i cele slike....

                              Spoiler
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Fino bogami.

                                EDIT: Dobre avatare kaci Olja, uvek nesto, zanimljivo. Izuzetak samo dok je imalau Jelenu Djokovic.
                                Last edited by colke995; 27-11-18, 18:16.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X