Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Meni je iskreno ovo za plakanje od tuge i ocaja. Podjednako je strasno ne samo sto radi nesto sto veze blage nema, cak i bez toga... da ne zna ruske klasike je blago reci kriminal.
    Pa koja smo mi stoka polupismena, strasno! Svaki dan se sablaznjavam glupostima. Ne mogu vise
    Ovo mi je onako bas too much...
    Ne mora to nista da znaci. Mozda je amerofil pa prezire rusku knjizevnost, mozda je ekspert za francusku ili italijansku knjizevnost, mozda cita samo Kiju Kockar pa ceka da objavi jos neku knjigu.

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Rat i mir preskoci slobodno. Precenjena.
      Oces da kazes da si (pro)citao?

      Dostojevskog uvek biram i kome se vracam i posle vise citanja. Kakav je to mag bio, jedan od retkih malih muskaraca (160) koga volim
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Jax Teller View Post
        Ja bih volio da se na ovakve stvari reaguju bez obzira koji je pdf u pitanju.
        Volio bi i ja... vec nekoliko puta sam trazio da se raguje jer ovaj voli da pljune na CG i Crnogorce kad god mu se ukaze prilika, ali me niko ne j*be dva posto, pa sam digao ruke... neka laje.

        Comment


        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
          Rat i mir preskoci slobodno. Precenjena.
          Verujem. A i ko ce citati onolke knjizurine.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Oces da kazes da si (pro)citao?

            Dostojevskog uvek biram i kome se vracam i posle vise citanja. Kakav je to mag bio, jedan od retkih malih muskaraca (160) koga volim
            Olja, "Rat i mir" je napisao Tolstoj.

            Comment


            • A sta si ti sad, kao nesto smesan limune?
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Nemoj da Olja od tebe napravi limunadu i da te popije! Ja ne bih od tebe napravio limunadu nego bih te isekao limune i iscedio po nekom mesu, uz koje ide limun pa bih posle to ždrao. Najgora smrt za limuna vegana je da ga požderem sa nekom mesinom

                Comment


                • Nismo mi Crnogorci zlopamtila, ali upada u oči da je ovde vredjanje jedne nacije prihvatljivije od vređanja pojedinih sportista

                  Originally posted by Mr. Wolf View Post
                  Probaj posle od Gogolja [I]Peterburske price.
                  Hvala, hoću naravno, na listi je
                  Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                  До поновног сусрета, твој Швабо

                  mala H2H 2018/19
                  suicide
                  2019
                  velika H2H 2019/20

                  Comment


                  • Admin ovog dela mora da reaguje, pa kad dodje.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Oces da kazes da si (pro)citao?

                      Dostojevskog uvek biram i kome se vracam i posle vise citanja. Kakav je to mag bio, jedan od retkih malih muskaraca (160) koga volim
                      Jesam.

                      A Dostojevski je gospodin covek - Zli dusi, Karamazovi, Zlocin i kazna....rado mu se vracas.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Ja sam od tih ruskih klasika procitao samo cetiri knjige od kojih bi svima preporucio tri Zlocin i kazna, Braca Karamazovi i meni jedna od omiljenih knjiga Majstor i Margarita. Ova cetvrta je bila Ana Karenjina koju sam jedva izgurao... uz to je i jedina od ove cetiri koju sam morao da procitam(jer nam je bila lektira u srednjoj), ove ostale sam procitao iz licnog zadovoljstva Ali Ana Karenjina... pa majko mila, koja dosada od knjige. Mucenje na hiljadu strana. Ne odgovara mi nikako taj ruski realizam... stil tezak kao crna zemlja sa temama koje me apsolutno ne interesuju.

                        Comment


                        • Originally posted by limun View Post
                          Ja sam cuo za vecinu pisaca i dela iz ove tabele, ali tek par bih mogao da povezem. Mada, nisam nista procitao.
                          Originally posted by Mr. Wolf View Post
                          Rat i mir preskoci slobodno. Precenjena.
                          Originally posted by limun View Post
                          Verujem. A i ko ce citati onolke knjizurine.
                          Originally posted by Uroš View Post
                          Nemoj da Olja od tebe napravi limunadu i da te popije! Ja ne bih od tebe napravio limunadu nego bih te isekao limune i iscedio po nekom mesu, uz koje ide limun pa bih posle to ždrao. Najgora smrt za limuna vegana je da ga požderem sa nekom mesinom
                          Last edited by kronostime; 23-11-18, 01:08.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Comment


                            • Tarantula je banovan na 2 nedelje i nadam se da se više neće ponoviti. Ovo je forum gdje se okupljaju svi iz regiona i zadnje što treba je prozivanje ili vrijeđanje bilo kojeg naroda.

                              Comment


                              • Ovamo kod mene je trenutno -16C

                                Comment

                                Working...
                                X