Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ju ju ju ju, ova riba što intervjuiše ovog sa kerom posle, najjači naglasak na svetu <3 retko ko priča ovako iz Bg a da ga ja poznajem

    Comment


    • Ova na 7:40?
      A sta fali njenom naglasku, normalno prica
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Šta će faliti savršen je Eventualno znam jednu devojku koja slično priča, ovaj naglasak je tako savršen <3 i boja glasa i sve top
        Last edited by Cassius Clay; 08-11-18, 12:20.

        Comment


        • ja ne znam sa kim se ti druzis ako je ovo nesto specijalno
          normalno devojka prica, normalan naglasak
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Ne znam, evo ni meni nije jasno, sasvim normalan i uobicajen naglasak ovde...
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Niko ovako lepo ne priča, eto znam jednu devojku sa Karaburme, sve ostalo zavisi od kraja do kraja Bg, pa sam zaključio da mnogo ljudi je prva ili druga generacija u BG i mnogi su zadržali neki naglasak odakle su došli.




              I ovde Sandra pokidala. Haha, kakav glas čoveče, i naglasak

              Comment


              • Sindi

                Comment


                • Jedno je naglasak/akcenat koji si ti hvalio u onom prvom postu, a drugo dikcija, nacin izrazavanja i izgovoranja reci, recenica, glasova, koja obuhvata intonaciju, melodiku, pauzu, dinamiku i jos kojesta... i naravno akcenat.

                  A retko ko prormeni naglasak, potrebno je vezbanje, kao i za dikciju. Te vezbe lepog i pravilnog govora je nekada imao RTS, a sada ko zna, slusajuci ih, sumnjam.
                  Pretpostavljam da ih imaju i na FDU.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by mr.gold View Post
                    Човек има 364 дана годишње да се напије, наједе, пева .... а један дан му је слава.
                    Тај дан се посвети светитељу којег прославља, молитвама њему, богоугодним разговорима са гостима.
                    Пристојним и богоугоним понашањем.

                    Брате, синоћ сам био код кума на слави ... братеееееее ... завршио сам испод стола. Знаш каква је слава била. Попио сам Бога Оца. Кум ме кући одвезао. И развалио сам се од хране. Јео сам као гладна година. И све је било врх, док један сељак није почео да брани оно говно председника. Јебао сам му матер, пола гостију сам испичкарао, три сата сам напушавао будале, ем не можеш ништа да им докажеш, ем ми је остао литар литар не отворен. Жена је одгледала две турске серије, таман док сам се други пут исповраћао, после се више ништа не сећам.
                    Жив нисам до следеће године.


                    Objasnio.Slava se pretvorila u vašar...
                    Mnogi slave po kafanama, neki pozivaju muzičare pa se prave trandebali sa sve "mešanjem" po stolu ...
                    O preterivanju sa hranom i pićem i da ne govorim...
                    Tradicija, običaji i vera su ostavljeni po strani zarad nekog pokazivanja i dokazivanja nekakvog materijalnog bogatstva...
                    A da ih pitaš šta je npr. kandilo, koliko ga puta godišnje upale, šta je Slava i šta je suština iste pojma nemaju ili odgovaraju sa -pa eto moj deda i otac su slavili pa eto i ja...
                    O novopečenim vernicima mogu ovako do sutra...
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Slave po kafanama??? Isuse!
                      Samo izes odsustvo politike na slavi, da ne kazem obrnuto, to je prosto neminovno :fact:
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Pa...imam komšije koji to tako.Prvi dan obeleže oni u kući porodično,a drugi dan(patarice) u kafani sa sve muzikom i sl.
                        Srećom ne posećujemo se za slave...
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Najljepse pricaju Novosadjanke.
                          A na slavi se kod mene ne prica o politici,to nije u redu nekako.Bio sam na slavama dje se pistolj zamalo vadio zbog politike alergican sam na to.
                          Last edited by E1_PG; 08-11-18, 16:06.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Ne znam, evo ni meni nije jasno, sasvim normalan i uobicajen naglasak ovde...

                            Ако ти није проблем, молим те јави ми се да оцениш какав је мој нагласак
                            063/123-456-7

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Niko ovako lepo ne priča, eto znam jednu devojku sa Karaburme, sve ostalo zavisi od kraja do kraja Bg, pa sam zaključio da mnogo ljudi je prva ili druga generacija u BG i mnogi su zadržali neki naglasak odakle su došli.


                              I ovde Sandra pokidala. Haha, kakav glas čoveče, i naglasak

                              Урке, ја знам једну малу из ем ем ел-а, кида како прича.
                              Да је не познајем, мислио би да је са Вождовца, у најмању руку.

                              Comment


                              • Pa koji primitivci se svadjaju na slavama zbog politike i jos vade pistolje? Budibog..
                                Jok bre, sve civilizovano i jednoumljski

                                Meni je zlacani tako svejedno kakav ti je naglasak, to bolje Urosu reci, on ima neke zamerke po Bg
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X