Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Maya presla igricu u Areni
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment



    • Last edited by kronostime; 03-11-18, 13:14.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment





      • aahgfahhaghaghahghhahahahahahahhahgfhgahgahgahgahg aghghaahgahahahahhahahgaghahgahahahahahhaghahahaha haaaaaaaaghaghahghaghahghaghgahghahgghahghghsghgha hhahahahgahghaghaghaghghahghaghahgahghaghghafhghha hahahahahahahahahhaghghahahahahhahahahahahghaghahg haghahhgjahgughahahghahgaghahhghahahahahahaa
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Vuče u epizodi [emoji772] [emoji3596] Jos jedno raskrinkavanje glupih, glupljih ahgaaghhagGHhAa krava estrade i okoline

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Samo se smejem, ti si je ubacila u tu grupu

            Olja, zasto ne pijes ljudsko mleko?
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • NIsam ja...kaze jedan komentar ispod... krava, a ne zna

              Ali najbolji je kom...pitaj Cecu ona zavrsila veterinarsku... na sta se nadovezuje lik...da, ali svinjarstvo

              Agahahgahagahagah...itd

              Ne pijem ja uopste mleko, samo jogurt.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Idemo na lepse postove

                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post

                  Ne pijem ja uopste mleko, samo jogurt.
                  Isti sam A cude se ljudi redovno kad im kazem da ne pijem mlijeko. Jogurt samo uz burek, pitu ili neki sendvic... i uz zu-zu obavezno

                  Comment


                  • Ja sam se nesto u zadnje vrijeme prebacio na kefir,kazu da je zdrav a svidja mi se.Inace sam uvijek pio jogurt.
                    A inace najbolji jogurt(i kefir)je z'bregov,onaj imlek,dukat,zelena dolina sve je to lose.Kupujte z'bregov.
                    (kucam neki seminarski rad,dosadno mi je,eno i Oljica je primjetila, pricajte samnom o jogurtu)
                    Last edited by E1_PG; 04-11-18, 01:18.

                    Comment


                    • Originally posted by Powerslave View Post
                      i uz zu-zu obavezno


                      Neću ni da te pitam kako jedeš žu-žu, ne sumnjam da ga listaš.

                      Comment


                      • Originally posted by p4p1 View Post


                        Neću ni da te pitam kako jedeš žu-žu, ne sumnjam da ga listaš.
                        Ahahahahahahahaha naravno A pijem i ja kefir u zadnje vrijeme. Kupujem Lifeway redovno jer je to nesto najblize jogurtu sto Ameri imaju i moze da se nadje u svakoj prodavnici.

                        Comment


                        • Vi zapravo ne pijete kefir, ne znam da li to znate, vec tamo neki fejk mlecni proizvod koji se samo tako zove
                          Pravi kefir se "proizvodi" kod kuce od tzv. kefirne gljive i mleka i on je zaista jako zdrav i ukusan. A to sto vi pijete nema veze sa pravim kefirom niti njegovim kvalitetom, ima samo slican ukus, zakiseljen nekim bakterijama i hmeljom, pa tako samo podseca na pravi. Kefirna gljiva je "ziva stvar" i ona se razmnozava i udvostrucuje, a ne moze u industrijskoj proizvodnji da opstane, i izgleda ovako...

                          Spoiler


                          Odredjena kolicina se nalije mlekom (od bilo koje zivotinje ) i ostavi nekoliko sati do 24 da fermentise na sobnoj T (sto je toplije to joj manje vremena treba da napravi kefir), procedi se, popije, a procedjena gljiva ide ponovo u novo mleko i tako svaki dan.

                          I ja volim kefir, trenutno pravim pauzu od njega, dosadio mi je. Inace se kefirna gljiva nabavlja tako sto neko ko je koristi pokloni vam visak, jer kao sto sam rekla ona se razmnozava.

                          Vegani ga prave sa vodom. Nisam probala, ali verujem da je losijeg ukusa
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Inače, kad je već ova tema...kupovni jogurt, mleko, kefir itd....ne mogu da se porede sa domaćim proizvodima. U njih natrpaju svega i svačega, tako da nisam ni siguran koliko je zdrav.

                            Naravno, pijem ih i ja kad moram, ali kad god odem kod babe, i popijem pravo domaće mleko i jogurt, svhatim šta pijem kad kupujem imlekove ili neke druge proizvode. To su nebo i zemlja.

                            Totalno drugačiji ukus, i shvatiš koliko hemije ima u proizvodima, i koliko su ustvari razblaženi i slično.

                            Kupio sam babi pre par godina aparat za jogurt. Funkcioniše tako što(ne mogu se setim tačne količine) ali recimo na litar mleka se doda jedan ili dva dl jogurta i ostavi se u taj aparat na određenoj temperatiuri jedno 10-12 sati da fermentacija odradi svoje. Posle toga se dobije jogurt. U suštini slično ovo što je Olja napisala.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Da, apsolutno je mleko neuporedivo. Cesto kupujem na pijaci kod mojih prodavaca i proizvodjaca, i ono kozije je mmmmm savrseno. Kefir od domaceg mleka i onog industrijskog je ko Bog i sesirdzija.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Komsinica par ulica od mene drzi krave i donosi mleko (i ostale proizvode) na kucnu adresu.
                                Mleko se kratko prokuva (za svaki slucaj) i mlako ide u

                                uz dodatak kafene soljice jogurta kao startera.
                                Nakon 12h dobijes kremasti jogurt na `leb da ga mazes.
                                Last edited by kronostime; 04-11-18, 09:12.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X