Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Marija81 View Post
      Tenkju...Ne treba ti viza za Obrenovac...još...

      Olja zato sam i zapazila i tekst i čoveka.Postalo nam je nenormalno ičudno sve što je zapravo normalno...na žalost
      E, jbg, sad ni do Trupala ne sme.
      A taman odobrovoljismo nekako gospoju mu da ga pusca van avlije.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        E, jbg, sad ni do Trupala ne sme.
        A taman odobrovoljismo nekako gospoju mu da ga pusca van avlije.
        Nema veze eto mene u Niš...
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Originally posted by Marija81 View Post
          Nema veze eto mene u Niš...
          Blagoslovi dusu Gospode
          raba tvojega Constantina
          i izbavi ga od stradanija
          sto ga ceka.
          i podaj milosti
          gospoji Constantinovoj
          da mu oprosti grehe
          jer pocini ih u neznaniju,
          a ne blagoutrobiju,
          i sacuvaj nam raba gresnoga Constantina
          od svakog stradanija.
          Amin.


          Last edited by kronostime; 28-10-18, 21:59.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Slusam ovo sinkovo drustvo kako peva: sve stare, dobre, legendarne....
            Ode 200 ojra deci na baksis, ama nije mi zao.
            A ova cora jos poje "Slavuj pile , ne poj rano".
            Lele, braco, pomagajte - sevda`nije za jednu osobu.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Idemo... novi dan, nova glupost.


              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • ^
                Jedan tekst vezan za ovo

                https://talas.rs/2018/10/24/tosic-li...li-naprednjak/
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Moje izdanje je iz 1977. Otokar Keršovani, Rijeka. U samom dijalogu stoji samo Tosic. U tekstu? Videcu tek, jer ko se seca partije, znam da je bila "neprijateljska" Acimu radikalu I generacije.
                  A Cosic je bas voleo da mesa karte, ocigledno.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Meni ovo nije bas najjasnije. Roman je objavljen 1954 godine i te godine je dobio i NIN-ovu nagradu. Prosveta je objavila tu knjigu i tamo po svemu sudeci pise samo Tosic. Odakle sada ovo naprednjak. Ja koliko kapiram sva ostala izdanja se samo reizdaju sa originalnim tekstom.

                    Comment


                    • Znaci pokusavaju da se dodvore aktuelnoj vlasti - i ako to veze sa vezom nema ... Jbt adaptacija knjizevnog dela - kakve veze ima sta je koji lik u seriji ...... Ali izgleda da ovima nasima ima veze.... Pa gledaju da se uvuku naprednjacima u dupe .... Ispadose prvoklasni dupeuvlakaci.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Sve polovicno citas

                        Procitaj Vuckov post, tj. link.
                        Jel se ti secas Tosic u kojoj je partiji bio? Ja ne, provericu danas.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Naprednjak.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Sve polovicno citas

                            Procitaj Vuckov post, tj. link.
                            Jel se ti secas Tosic u kojoj je partiji bio? Ja ne, provericu danas.
                            Ja nisam rekao da se oni dodvoravaju aktuelanoj vlasti vec da ispada kao da to rade .... Znaci ispali su dupeuvlakaci.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              Nema veze eto mene u Niš...
                              Bujrum....pusti ti ovog nehajnika s podno Avale, taj sme samo do pijace u Rakovici i ne sme tezgu da ostavlja neobezbeđenu.
                              Samo ti dođi u Niš...
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X