Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Sve tacno, kapa dolje Vucicu, borcu za Kosovo, koliko je fabrika otvorio covjek to nisu istine, stigne i da uci, i da radi, i da ode kod svih najvecih drzavnika, postovan od svih, nije se udaljio od Rusije, odjebao EU pjeske, svasta rekao Merkelovoj, ona jela sniclu, on odbio i dokazao da se Srbija vise nece savijati nikome. I dok se vecina ljudi zajebava i nista ne radi on radi po 22 sata dnevno, pa otac mu donosi da doruckuje na posao, sta vise da pricamo. Stari covjek u penziji, njemu je prvom oduzeo dobar dio te iste penzije, upravlja avionom pritom, nevjerovatan je i svaak mu cast. Uvijek su oni najbolji bili i najosporavaniji.
    I moje omiljeno jelo su punjene lignje!
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Aj pokrenite neku temu,nesto sam raspolozen danas za pisanje gluposti,kao i uvijek.Ajde Uki izbaci nesto.

      Comment


      • Najjači su ove babe i dede što pričaju da im Tadić ne valja a Tadić, pokojni Miki Rakić pre svega i ta ekipa i stvorila SNS i posle ih dovela na vlast jer nisu smeli da potpišu briselski sporazum jer bi visili u centru grada. Zato su patroite ex radikali potpisali. Sjajna fora EU i Zapada. Tako su uradili i sa Sirizom. Doveli nazovi levičare koji su na kraju prihvatili sve za šta bi neko bio obešen.

        Imamo i u Crnoj Gori vrh primera. Evo Milo naš brat, osvedočeni četnik do 91. kasnije umeren pa do ortodoksnog Crnogorca. Dovedi Mila Srbina da stvori Crnu Goru protiv koje btw niko nema ništa, da se glasalo u Srbiji da se CG otcepi bilo bi 70% za.

        Plenki u Hrvatskoj i Kolindica, Dodikova transformacija, Govnodik ga zovem iz milošte.

        Ja sem Ivana Pernara ne znam jednog ozbiljnijeg političara u regionu. Milačić senešto koprca ali slabo je to.

        Comment


        • Ivan Pernar,Damir Niksic,Boris Malagurski i Marko Milacic.Kakvi su to revolucionari.

          Comment


          • Finale za koji minut
            Davor Štefanek - Artem Surkov
            https://unitedworldwrestling.org/eve...f-080027548b1b

            Comment


            • Očetka ga Rus, jbg

              Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Kakva manipulacija u reklami za popularno gazirano piće:sommelier se u reklami opisuje kao "stručnjak koji zna koje piće ide uz koje grickalice" aludirajući naravno na gazirani napitak i grickalice, a zapravo se odnosi na poznavaoca vina koji kombinuje različita vina i različita jela. Plansko zatupljivanje. [emoji51]
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Mslim, da prostite, #ebala vas politika , ali

                    Originally posted by limun View Post
                    Sta li ti lupetas...
                    Cuj "jeftine i poslusne robove". Nista lose nije receno u klipu, cinjenica je da ima dosta obrazovanih, iskusnih i vrednih ljudi koji ce prihvatiti znatno nizu platu nego radnici iz EU. To jeste prednost (u ocima investitora) koju Srbija ima u odnosu na susedne zemlje, svidelo se to tebi ili ne.

                    Samo neka dolaze, neka kupuju, nek naseljavaju. Bolje placaju, daju bolje uslove za rad, vise cene radnu snagu.

                    Mozemo za Vucica svasta da pricamo, ali maher je kada je u pitanju dovlacenje stranih investitora, a to je ono sto Srbiji najvise treba kako bi usla u korak sa razvijenim svetom.
                    B1: Epska glupost ... vecina radnika, ako izuzmemo menadzment, radi za minimalac, u pojedinim fabrikama i ispod minimalca, gde im se ne placa prekovremeni rad, rad drzavnim praznicima i subotom. Npr, u Subertu se potpisuju ugovori na 25K dinara, rad u tri smene. Najmanje plate u regionu, gde se prosecna plata i nezaposlenost 'sminkaju' .

                    B2: Epska glupost 2 ... da Srbiji su prekopotrebne fabrike gde se primarno obavljaju manuelni poslovi, bez istrazivackog i "naucnog" rada, dok 'skolovani' odlaze svakog dana u sve vecem broju. Naravno da dolaze stranci, besplatno zemljiste i infrastruktura za izgradnju fabrike, prosecna plata od 200-250e (npr za iste poslove kao u Srbiji, radnici u makedoniji u Krombergovoj fabrici umaju 2-3X vece plate), drzavne subvencije za novozaposlene radnike, kao i oslobadjanje od placanja poreza i doprinosa.

                    Originally posted by limun View Post
                    Mozete da me sprdate koliko hocete, ali najbolje je da se osvestite i budete makar za trenutak realni, pa da shvatite gde zivimo, koje su nam mogucnosti, sta bismo mogli da zelimo a sta ne.

                    Ja razumem da je svima muka od Vucica i njegovih izjava, ali osvrnite se oko sebe, stvari polako idu na bolje. Povecan je i minimalac nedavno ako niste znali.
                    Ti si napredniji BOT, ne kucas tipske poruke, znas da napises smislenu prostoprosirenu recenicu. Koliko nam je dobro i koliko nam dobro ide mozes da vidis svakog dana u real life-u, a ne na tvom Pinku,RTS i ostalim TOLAETOidnim medijima. Osim sto je povecan minimalac, iako vecina radnika juzno od Beograda prima plate 'ispod' minimalca, povecana je cena naftnih tecnih derivata (7-15 dinara ), osnovnih zivotnih namernica, 'komunalija' ... itd itd

                    Comment


                    • Ma ovaj forum je pun zutih botova, isto ko b92. Niko da realno sagleda cinjenice.

                      Srbi vape za stranim firmama, ankete to pokazuju, ljudi oko mene tvrde da im je super, samo se ovde navode kompanije gde se placa 25k itd. Pa ko je zaposljen da mota kablove, ne znam sta moze ocekivati.

                      Comment


                      • Originally posted by limun View Post
                        Ma ovaj forum je pun zutih botova, isto ko b92. Niko da realno sagleda cinjenice.

                        Srbi vape za stranim firmama, ankete to pokazuju, ljudi oko mene tvrde da im je super, samo se ovde navode kompanije gde se placa 25k itd. Pa ko je zaposljen da mota kablove, ne znam sta moze ocekivati.
                        Bilo je botova i za vreme zutih, ali ovi SNS botovi su skroz novi level.

                        Citam danas neki komentar na vest o tome koliko koji psolanici zaradjuju radeci po 3+ poslova. Bajatovic uzima 20 000e mesecno. Naravno komentar bota, pa i nije to neka plata. Plusevi koliko god hoces

                        Priznaj Limune da udaras pluseve na blicu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma udarim po koji plus na b92 nekom botu, iako ni on sam nije svestan da je kazao istinu.

                          Botovi obicno kopiraju sta treba da pisu, imaju grupe na fejsu gde sef botovski smislja komentare a ostali se prijavljuju ko ce sta preuzeti.

                          Varas se da su SNS botovi jaci. Mozda su brojniji, ali Zuti su na mnogo visem nivou, ne prepozna ih prosecan covek.

                          Comment


                          • Ljudi, pustite vi limuna kad pocne o politici
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Ha ja brate, nemam neko popularno misljenje, mnogi se ne slazu. Ali kakvo je - takvo je. Ko sto kaze Sandu, svako ima pravo na svoje.

                              Comment

                              Working...
                              X