Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Ali da se tuku za ove pilice od 120 dinara i onda jos kupe po 20 komada, pa sta ce sa tim
    .
    To ti je narav naseg naroda. Da parafraziram solunca Aleksu Simica iz filma "Ko to tamo peva": "Daj 20 pilica, 20 ili nista."

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Ali da se tuku za ove pilice od 120 dinara i onda jos kupe po 20 komada, pa sta ce sa tim
      ali tukli su se za one japanske tresnje ili sta vec bese, tako da je ovo vise nego ocekivano...
      Sada od 27. kada pada Sveta Petka, pocinje "sezona" slava. Posto sada imamo Lidl, uz vino i kafu kao standard, sada ce se nositi i jedno pile. Drugo objasnjenje nemam..

      Comment


      • Pored sve psihologije i naravi ima i ona... gladan je narod.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • To je zapravo vise strah od gladi u fazonu neka mi se nadje zlu ne trebalo sto je samo posledica bede i sirotinje naseg naroda. Najveci broj kupaca tih pilica su bili penzioneri i oni sa najnizim primanjima. Dok se na zapadu tuku za LCD televizore i ajfone mi se bijemo zbog pilica. Neka se malo ugledaju na monahe sa Atosa koji poste 200 dana u godini, meso nikad ne konzumiraju a ribu samo na velike slave. I sta im fali, nista. Zive ljudi po 100 godina.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Ali da se tuku za ove pilice od 120 dinara i onda jos kupe po 20 komada, pa sta ce sa tim
            ali tukli su se za one japanske tresnje ili sta vec bese, tako da je ovo vise nego ocekivano...
            Kako šta će im? Pa kupiće 30 pilića po 120 i onda će preprodaju po duploj ceni. A manjima koja kupuje za svoje potrebe će verovatno u zamrzivač.

            Čovek kupio 500 kg šećera, i nosi u svoj market da ih preprodaje po skupljoj ceni. Klasika.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • To je pohlepa i prokletinja. A Lidl će podići cene nekim drugim proizvodima mizerno ali taman toliko koliko treba. Jer su njima i smešne nabavne.I onda se ravnoteža postigne, udješda kupiš to nešto i odmah se hvataš još3 stvari.

              Narod je proklet i treba da umre od gladi jer je neobrazovan i jer se prodaje za malo para. Najveći musavci podržavaju AV i još su ponosni na to. Kao oni su deo ekipe. Musavci mali gladni.

              Comment


              • Nemam ja problem što ljudi čekaju u redovima i što idu masovno u Lidl. Previše smo jadni i izmučeni da bi očekivao sad od njih nešto drugačije. Ali način na koji to radimo je odvratan i pokazuje kolika smo stoka(čast izuzecima). Kolju se za mesto u redu, svađaju se ko je prvi uzeo jedno prokleto pile. Gaze druge kako bi došli do hrane.

                Kažu da je Dom zrdavlja 10 puta prazniji nego inače, jer su svi penzioneri koji su dnevne mušterije, potrčale u 6 ujutru da bi otišle u Lidl.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Sto se tice Lidl hype, isto kao i svuda narod k'o narod, napravis im malo veci hype izreklamiras na sva usta i dobijes ovo. Samo od standarda zavisi za sta se ljudi nateraju da do dodju u 6h. Kod nas koriste priliku da pokupe pilice i hranu duplo jeftinije, isto ovako u 4 ujutru dolaze u USA kada izlazi novi Iphone. A ko zna koliko bi ih cekalo da ga izreklamiraju kao Lidl kod nas (maltene revolucionarni proizvod). Vole ljudi svaki dinar da ustede, kad sam bio na Floridi za vreme uragana, svi pokupuju galone flasirane vode iako uragan prolazi na 150km odatle, to ti izgleda kao horda, i daju na to fazon ne vise od 5 dolara u proseku, samo vidis 2 dana od kada je uragan prosao, vracaju pola flasica i uzimaju lupam 1,83usd
                  nazad Mislim se u sebi (necu da napisem nije za forum)


                  O Black Friday i Thanksgiving hype i redovima necu ni da pocinjem. Tako i ovo kod nas, samo smo bedniji pa se cimamo za 3 pileta i kilo banana.

                  Comment


                  • Zola u pola 5 su cekali penzioneri ispred Lidl-a u Uzicu koliko sam upoznat
                    Ja cu tek sld nedelje da svratim da uzmem sta mi treba,a da se guram ne pada mi na pamet I samo kad se setim kada se Tempo otvarao to u 23h je bilo kao u sibici

                    Comment


                    • Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment




                      • "LIDLOVSKA"

                        Od sabajle Srbija se trese,
                        idu ljudi, nose pune kese!

                        Jebeš "Rodu", a jebeš i "Maxi",
                        svi za "Lidl" naručuju taxi!

                        Skupio se narod sa svih strana
                        zbog Lidlovih jeftinih banana.

                        Navalile i dede i babe,
                        pa kupuju kao da je džabe.

                        Jer u Lidlu sve je jeftinije,
                        a i Vučko dig'o im penzije.

                        Neki tu su još od mrklog mraka
                        pa pazare svašta za džabaka.

                        A predsednik, bože me oprosti,
                        kao da se usr'o od radosti.

                        Ceo narod može da izgine,
                        njemu osmeh ne može da skine!

                        Njega voli i staro i mlado,
                        jer do "Lidla" vodi svoje stado.

                        Eto tako, od ranoga jutra,
                        narod misli stiglo bolje sutra.

                        Kad pogledam na sve četir' strane
                        samo vidim ovce nasmejane.

                        Predsedniče, od ovaca hvala,
                        biće tebe sve dok je budala!



                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Au sta reci na ovo osim da se

                          Comment


                          • Comment


                            • Planeta majmuna
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by ledeni 80 View Post
                                Zola u pola 5 su cekali penzioneri ispred Lidl-a u Uzicu koliko sam upoznat
                                Ja cu tek sld nedelje da svratim da uzmem sta mi treba,a da se guram ne pada mi na pamet I samo kad se setim kada se Tempo otvarao to u 23h je bilo kao u sibici
                                Haha, u pola 5, kakva ludnica.

                                Meni rekoše da na netu imaju neki snimci tuča oko tih famoznih pilića. Ali ne mogu ništa da nađem za sad.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X