Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts





  • Kakav je ovo lik, prva nozdrva Bg-a uz čika Saleta i družinu.

    Comment


    • Izbacise Vladimira iz Zadruge,leleeeee

      Comment


      • Originally posted by Ivan_PG View Post
        Izbacise Vladimira iz Zadruge,leleeeee
        Bratina. Taman će sad na Liverpul i PSG kući i idemo u Napulj.

        Bratina, trebao ih je sve prebiti. Koliko čovek ima kratak fitilj...

        On mi je omiljeni Srbin iz Crne Gore posle Saše Pejanovića i Mila Djukanovića.

        Comment


        • Ne pratim ove idiotske rijalitije, vid'o naslov u Bljucu, ali moram da se zapitam kakva to osoba (da ne upotrebim nekku tezu rec tipa idiot i slicno) moras biti da bi podrzao nasilje nad zenama ( "i u sali" ) i pratis raznorazne parove, zadruge i sl ??!!!

          I onda se pitamo zbog cega ima toliko vrsnjackog nasilja, nasilja u porodici i nasilja (ubistava) nad zenama!!

          Danas je , nazalost, svakom dozvoljeno da iznese svoje cenjeno misljenje u "medijima".

          Comment


          • To je ta posast savremenog coveka, Srbina i komsija pogotovu.. Svuda i svima dostupan internet, imamo razne tehnologije, pa misli pojedinac kako je izasao iz mraka i anonimnosti i da je njegovo misljenje bitno, da nekog ono zanima i da je nesto posebno vazno za covecanstvo, cak i o stvarima koje pojma nema (po sopstvenom priznanju), ali to je fora...ima misljenje, posto na njega ima pravo. Cvrc!

            Totalno iskrivljena i pogresna slika. Svoja misljenja po svaku cenu ili koja mogu da izazovu kontra efekte kod vecine, trebalo bi da ostavite za prijatelje, okolinu i svoje drustvene mreze. Tamo mozete da lupate po tastaturi do sutra, forumi su totalno drugacija mesta, gde postoje pravila i gde mnogo ljudi obitava i razmislja drugacije od vas, dakle potrebna je tolerancija i strpljenje, ono sto danasnji Srbi i komsije nemaju, a i ne znaju sta je...jer naravno, imaju misljenje.
            Koga bre zabole za njega.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • I mislim da treba da prestanete da komentarisete rijalitije, svakakva sranja (malo samokriticnosti i nekih filtera nije lose ponekad), kao i razne bolide da postavljate ovde.
              Ovo je pre svega sportski forum, a ne svastara.
              Koga interesuju te bljuvotine i gadosti, zna gde moze da ih pronadje i da ih komentarise tamo gde su one opsteprihvacene.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Cemu ta negativna energija na rano jutro Oljice?

                Comment


                • Originally posted by Ivan_PG View Post
                  Izbacise Vladimira iz Zadruge,leleeeee
                  A ko je on i je li bio favorit? Ko je sad favorit, to Mara prati sigurno

                  Comment


                  • Nemo je Oljickati.

                    Ne prate se rijalitiji ali zato je ok gledati horore, klanja, u redu je da ja gledam Kalifornikacije gde se ne zna ko koga, u redu je da se gleda The wolf of wall street, u redu je da se gleda šta Remzi Bolton radi u GoT, da se gledaju šmrkanja, narkosi...

                    A rijaliti je najveći problem. Rijaliti je skup degenerika minus Vlado(naš brat), za koje znaš da su degenerici, a filmski svet je skup retardiranih filmova i serija, čast izuzecima, kod kojih dobijaš poruke podsvesno.

                    Hannibal serija je baš probudila humana osećanja u ljudima širom sveta.

                    Tako da je rijaliti zlo onog tupog karaktera i što bih ja Uroš moralisao nekome što gleda rijaliti kada gledam Kalifornikacije i Gomoru sa najbrutalnijim realnim scenama?

                    Tako da, mi smo komentarisali našeg brata Vladu, meni su i drugovi javili, jer ga znamo sa Zvezde, sigurno ne gledamo Zadrugu, ali mogu reći da su mi podjednaki i kritičari i gledaoci rijalitija.

                    Ovo ne ide sad na Oljin konto, nego inače, svaka budaletina a la Džakić kada želi da bude pametna samo se uhvati rijalitija. Je l' to najveći problem ove male države?

                    Comment


                    • Originally posted by notorious View Post
                      A ko je on i je li bio favorit? Ko je sad favorit, to Mara prati sigurno
                      A ne znam ti ja mnogo,znam za toga Vladimira da je iz Bara,da su ga izbacili iz svakog rijalitija jer je nekog nabo sakom i to je to.
                      Uki kaze za njega da je ok lik,ne vidim zasto Ukiju mom bratu ne bih vjerovao
                      Last edited by E1_PG; 06-10-18, 11:48.

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Nemo je Oljickati.
                        A pokusao sam da je zovem Olja ali nekako mi hladno to zvuci,nema ni malo prisnosti a Oljica je moja dobra drugarica.

                        Comment


                        • Poredis rijalitije i sedmu umetnost?

                          I dobro sto je tamo neko budaletina, a ne ja

                          No, nesto ne znam da sam kritikovala i pominjala rijalitije, jer me to sranje ne zanima, do sada, posto sam ovde zbog sporta i nekih ljudi, a ne tih maloumnika kojima nije mesto ovde nikako, pogotovu kada opravdavas nasilje nad zenama, makar i od "brata" u tom blatu od "zabave".

                          A za kraj lepo od tebe sto si se udostojio da mi kako tako odgovoris, posto si me u nekim ozbiljnijim temama izbegavao i ignorisao, mada je to iskreno i najpametnije.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Od 09.10. Pink BH i Pink M postaju Nova BH i Nova M.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Gledaj lepote Ivane



                              Prži li i dole kod vas?

                              Comment


                              • Kod nas je danas bas vruce bilo oko 29 C.

                                Comment

                                Working...
                                X