Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni odmah Twisted Metal padne na pamet. Odrastao sam uz tu igru.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Mislim da je meni prva igra na ps1 bila Tarzan

      Naravno, Crash se najvise igrao
      Last edited by Mr. Wolf; 03-10-18, 15:54.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Meni Tarzan ostao u sećanju kao igra sa sege. To sam baš cepao na segi.

        Tarzan, mario, tenkići i gadjanje patkica.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment



        • Platforma:ZX Spectrum 1982. godine.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Jebo vas haxball 1947 godina
            Last edited by E1_PG; 03-10-18, 17:05.

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Comment


                • Met Dejmon car

                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Originally posted by kronostime View Post

                    Platforma:ZX Spectrum 1982. godine.
                    Samo ako ga nisi igrao u Srbiji '82. To mozes da lazes ovu 'decu'

                    Comment


                    • Originally posted by John Dies at the End View Post
                      Samo ako ga nisi igrao u Srbiji '82. To mozes da lazes ovu 'decu'
                      Dobio uz isti - prosvercovan iz Nemacke.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • veceras

                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Pojedoh serpu makarona,nikad do sad ovo nisam uspio.
                          Svaka mi cast prava sam muskarcina.

                          Comment




                          • Koji je Random gospodar, covjek treba da ide u Ameriku, da milione uzme. Top battle, prva runda Dizu, druga Randomu, a treca tu nedje, malo bolji Random vjrrovatno. Samo Spit moze da mu donekle parira ovdje, ostali mu nisu ni blizu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan_PG View Post
                              Ljudi drug mi je jutros kopajuci po stvarima pronasao sony ps 1,mi da ga ukljucimo kad ono radi.Nadjosmo 2 CD,Tekken 3 i Crash,suze su mi isle.Koja nostalgija,do sad smo igrali.Za ovo se zivi.
                              Imam jos uvek na kompu PS1 emulator. I igram se rado neretko. Dzojped i pici... Na netu mozes da skines bukvalno svaku igru koja je ikada izasla.
                              Igraju se Resident Evil igre, Pro Evolution (poslednja verzija legendarnog serijala koja je izasla za soni keca a postoje razne "zakrpe" za najnovije sezone), Final Fantasy itd... Najjaca konzola za igranje svih vremena - vrati te u mladost samo tako.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Ja sam ovo cijepao dugo vremena,i sad bi ga igrao rado moracu nesto nabavit.


                                A i ovo
                                Last edited by E1_PG; 05-10-18, 17:00.

                                Comment

                                Working...
                                X