Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan_PG View Post
    Zadruga je bolja od Parova pa moze da prica ko sta hoce!!!!Niko me ne moze ubjedit u suprotno.
    Haha. Slažem se.

    "I love to speak with Leonard
    He’s a sportsman and a shepherd
    He’s a lazy bastard
    Living in a suit ."
    Leonard Cohen

    Comment


    • Ovo ce biti zanimljivo .....


      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Ko je ovaj drugi lik,za Randoma znam.
        Nego nije ga bilo godinu dana nidje.

        Comment


        • Originally posted by Ivan_PG View Post
          Ko je ovaj drugi lik,za Randoma znam.
          Nego nije ga bilo godinu dana nidje.
          Ovaj drugi je isto neki betler reper - neki onako popularan, visoko kotiran u svetskim okvirima.
          A Random je odlucio izgleda da se okusa malo u inostranim vodama - posto je ovde sve mi se cini bez konkurancije. Pred proslu novu godinu je odbranio treci put titulu na ovim prostorima i to je to.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Ne znam engleski, gde je i da li je na listi "promaja", najveci serBski neprijatelj??!!

            Comment


            • Zacitao sam se nesto po internetu oko parfema, i naisao sam na to da preko 90% ljudi misle da nema razliku izmedju testera i regularnog parfema, samo sto tester stize bez poklopca i bez package.

              Naime, uzeo sam i ja jedan tester, Tom Ford, za 20 evra, mirise apsolutno isto ko taj 'regularni', i je bas jak. Zanima me vase mislenje, ima li ko kakva iskustva

              Sent from my MI 6 using Tapatalk

              Comment


              • Nzm ja ću sada da uzmem Creed Aventus jer sam čuo da od njega i od Dior Sauvage... žene lude hehe.

                Testeri bi trebali da budu basic i da imaju možda i jači miris. Pusti mi u PP kod koga si uzeo.

                Comment


                • Originally posted by John Dies at the End View Post
                  Ne znam engleski, gde je i da li je na listi "promaja", najveci serBski neprijatelj??!!
                  Da l ima jedan post da ne ismevaš nešto serbski ovo ono, postaje već vredjanje. Odrekni se državljanstva i nemoj više ispirati mozak, upada mi u oči svaki tvoj post ima neku aluziju na Srbe kao debile.

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Da l ima jedan post da ne ismevaš nešto serbski ovo ono, postaje već vredjanje. Odrekni se državljanstva i nemoj više ispirati mozak, upada mi u oči svaki tvoj post ima neku aluziju na Srbe kao debile.
                    Izvini sto si se prepoznao

                    Comment


                    • Hahaha celo jutro se smejem HIT!

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Izvozao ga ekser
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Haha i to pravo sa rejva nekog..a jbg "pesma i mjuza" prosto dizu na noge, hteo- ne hteo
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Oh, Oljice....
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Сутра брзо долази - треба човек постати
                              Нестали су кодекси, остали су комплекси
                              Победе су порази, а исходи су потресни!

                              Comment


                              • Bolje glume od Ben Afleka, to im se mora priznati.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X