Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Reise View Post
    Ta religija je dosta prihvatljivija od hriscanstva. Hriscani kao vjeruju u zagrabni zivot, a Jevreji zagovaraju pricu da koji god posao radis budes najbolji u njemu.
    Maks Veber - Protestantska etika i duh kapitalizma. Imaju i neke hrišćanske denominacije koje idu sličnim putem. Ne bira se religija po tome šta će se krkati i kakav će ti lifestyle biti, nego gledaš ima li logike i da li se proročanstva svetih spisa ispunjavaju. Postoje dve koje su u igri i obe si naveo, samo ćemo videti hoće li Jevreji sačekati svog mesiju ili mi Isusa. Mislim ja znam odgovor jer tako piše ali hajde neku lažnu neizvesnost da stvaramo. Inače poštujem sve religije i poštujem i ljude koji veruju i ne veruju, samo ne poštujem ljude koji se smeju bilo čemu. Ne mislim ni na koga ovde nego inače.

    U glupoj sam ketozi ko zna koji dan, pojeo bih kilo sladoleda, tri pljeskavice, 10 čipseva, i šta sve ne. Ne pominjite mi 'ranu.

    Comment


    • Uki ti si enciklopedija religijsko-konspirativnih informacija,mogao bi lagano jednu knjigu napisat.
      Jesi li ti zavrsio politicke nauke?

      Comment


      • Originally posted by Ivan_PG View Post
        U pravu je Indigo moramo da nadjemo neku drugu temu.....
        Nova tema: reinkarnacija
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by Ivan_PG View Post
          Uki ti si enciklopedija religijsko-konspirativnih informacija,mogao bi lagano jednu knjigu napisat.
          Jesi li ti zavrsio politicke nauke?
          Nema ovo što pišem veze sa školovanjem ovo je bio hobi. Ma kakve knjige mene to ne zanima. Nisam ludi naučnik.

          Kakvih ljudi ima i sa kojim znanjem ja sam mala beba za njih.

          Nego je lepo čuti mišljenje ljudi koje ove teme ne zanimaju, isto kao kada bi mene neko pitao nešto o umetnosti a ono, ja pojma nemam o njoj.

          Comment


          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
            Nova tema: reinkarnacija
            Ne vjerujem da to postoji ali bi dobra fora bilo.
            Kazu moze se hipnozom vidjet sto si bio u proslom zivotu moracu probat no se bojim da cu se istraumirat.

            Comment


            • Ona iz Male neveste se roknula da bi se reinkarnacijom vratila u sleceći život, a oni imaju tu doktrinu da konstantno napreduju kroz reinkarnaciju. Vidim jako napredna civilizacija

              Ivane rokni se večeras, u sledećem životu ćeš biti praunuk Mila Djukanovića.

              Možda i zabodeš poziciju

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                I za mene.
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Ne znam Uki ne bih se ja ubijao,kako me krenulo u zadnje vrijeme rodio bih se ka kokoska u iducem zivotu.Ili ka crijevna bakterija.

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan_PG View Post
                    Ne znam Uki ne bih se ja ubijao,kako me krenulo u zadnje vrijeme rodio bih se ka kokoska u iducem zivotu.Ili ka crijevna bakterija.
                    ....ili u Donjim Kokotima
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Originally posted by Constantin View Post
                      ....ili u Donjim Kokotima
                      Donji Kokoti su na super lokaciji,15 minuta voznje od grada ako ne i manje.Nego mu je ime egzoticno pa si vjerovatno pomislio da je neka vukojebina.Fino je to mjesto,poznato po uzgajanju jagoda.
                      Last edited by E1_PG; 14-09-18, 20:39.

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan_PG View Post
                        Donji Kokoti su na super lokaciji,15 minuta voznje od grada ako ne i manje.Nego mu je ime egzoticno pa si vjerovatno pomislio da je neka vukojebina.Fino je to mjesto,poznato po uzgajanju jagoda.
                        Moji prijatelji iz PG imaju drugara iz Kokota. Zajebavali su ga da je za vreme bombardovanja NATO-a svuda skupljao čepove od piva. Kad su ga pitali zašto ??? "kao" odgovorio im je da pravi šlemove od čepova za svoje koke nosilje koje je čuvao....pa se eto nadovezalo...
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Originally posted by Constantin View Post
                          Moji prijatelji iz PG imaju drugara iz Kokota. Zajebavali su ga da je za vreme bombardovanja NATO-a svuda skupljao čepove od piva. Kad su ga pitali zašto ??? "kao" odgovorio im je da pravi šlemove od čepova za svoje koke nosilje koje je čuvao....pa se eto nadovezalo...
                          Dobro sad je sve dobilo smisao.

                          Comment


                          • Donji Kokoti su urbana sredina kakvih ima. Cak imaju i sportsku dvoranu, ozbiljna kosarka moze da se gleda tamo.
                            sigpic

                            Comment


                            • Mmmmm njami

                              Comment


                              • Auuu šta napisaste qq i lele.

                                Zemlja je okrugla.

                                Ima Boga.

                                A neki ćete ako se reinkarnirate da se vratite kao



                                Hajd' u zdravlje.

                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X