Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro to mešanje rasa, nije to zlo po sebi, niti to treba osudjivati, ali ja to gledam malo drugačije. Gledam da postoji razlog što je Bog podelio ljude na različite rase, sigurno. Nije greh mešati. Ja lično kao ja, pre bih bio sa devojkom druge rase nego druge vere. Ne zato što sam verski fanatik, već zato što bi onda morali učiti dete običajima obe religije što ja ne bih dozvolio, ili još gore da se ona odrekne svoje vere. Onda bi mi se zgadila kao osoba, da zbog muškarca se odrekne vere. Jedino ako bi stvarno zavolela pa hajde.

    Mislim ljudima ovo deluje zatucano ali kad malo razmisliš, ne ide da ga jbš. Ide ako si nevernik i eventualno proceduralno obeležavaš tipa slava i to ti je vrhunac religijskog života, ali ovako, zajebana priča.

    Što ti misliš dobri moj Ivane? Koliko si zatucan na skali od 0 do Uroš

    Comment


    • Sećam se ja. Inače ta kovanica bab je povezana sa istočnjačkim paganskim religijama i znači vrata. Ništa nije slučajno. Sai baba, Babel, itd.

      Comment


      • Zdravo je da se mjesaju rase salim se ja.Totalno sam tolerantan na svaki vid razlicitosti.
        Uki ne valja ti to sto si toliko opterecen vjerom,religijom.Zar nije sustina da svi naucimo o svim religijama svijeta sve i da onda sami kao zrele osobe odlucimo u sta cemo da vjerujemo.
        Ne kazem ti ovo da bi te osudjivao nego mi je to nekako logicno.

        Comment


        • Ma pušti Ivana, vidiš da gleda samo interes. Oće da se uvali u Boku, proda ženino i kupi passata karavana. Svi su isti!!!


          A najjače da mi žena ne prihvati moju vjeru i zadrži svoju.

          "I love to speak with Leonard
          He’s a sportsman and a shepherd
          He’s a lazy bastard
          Living in a suit ."
          Leonard Cohen

          Comment


          • Ali dobro,ja nisam nesto religiozan pa drugacije gledam na te stvari.Jednostavno nekome je to bitno,ja licno bih ozenio muslimanku bez ikakvih problema.I naucio bih djecu i jednim i drugim obicajima.

            Comment


            • https://www.google.com/amp/s/www.exp...armageddon/amp

              Krenulo je polako. Jevreji kreću uz oduševljenje hrišćanskih i jevrejskih cionista da čekaju mesiju i da obnavljaju treći hram u Jerusalimu. Sada ako je ovo istina, nastupa doba antihrista. Prirodne nepogode i ostalo. Vidim komeša se nešto u USA, sele se ljudi.

              Videh na twitteru da se još čekaju provere i da junica poraste još, znači dobijamo epilog u narednih par godina. A i realno bilo je najavljeno ovim migracijama i poslednjim dešavanjima u Izraelu i Palestini i Trampovim gestom.

              Biće zanimljivo.

              Drug moj Ivane, ja nemam ništa ni protiv koga. Ja samo ne volim one koji u ime sloboda i prava postaju totalitaristi namećući ista. Ne može meni neko zameriti što ja ne bih isto uradio kao što ja nikome ne bih zamerio što bi različito uradio.

              U ime slobode i prava najveća su zlodela načinjena i najveći totalitarizam sproveden.
              Last edited by Cassius Clay; 13-09-18, 22:08.

              Comment


              • Originally posted by Ivan_PG View Post
                Zdravo je da se mjesaju rase salim se ja.Totalno sam tolerantan na svaki vid razlicitosti.
                Uki ne valja ti to sto si toliko opterecen vjerom,religijom.Zar nije sustina da svi naucimo o svim religijama svijeta sve i da onda sami kao zrele osobe odlucimo u sta cemo da vjerujemo.
                Ne kazem ti ovo da bi te osudjivao nego mi je to nekako logicno.
                Evo jednog, po mom misljenju, zdravog razmisljanja.

                Comment


                • Comment


                  • Limuntuse pošalji mi live stream ili link za slike iz satelita planete Zemlje, molim te, ne mogu da tražim sad? A nema? Ništa, ok

                    Putuju na Mesec a nama, mom drugu Limuntusu i meni ni sliku da pošalju iz satelita, sve neke kompjuterski radjene slike nam stavljaju.

                    A hit je isto kada NASA izbacuje slike. Svakih par godina Zemlja totalno drugačija.

                    Comment


                    • Izvoli brat:
                      https://youtu.be/RtU_mdL2vBM

                      Comment


                      • Aww, kako svatko. Hvala na sličicama, najbolji ste. Kako da sumnjam posle ovoga? Bouže najgori su ovi što sumljaju

                        Comment


                        • Originally posted by limun View Post
                          Hahahahahahah, dobar im ovaj tim dizajnera i programera. Vrh animacija, odoh da gledam pola sata. Nisam ljubitelj naučne fantastike ali ovo je poslastica.

                          Comment


                          • Daj Urke ti neku "pravu" sliku....razbij iluzije "nevernim Tomama"
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Aww, kako svatko. Hvala na sličicama, najbolji ste. Kako da sumnjam posle ovoga? Bouže najgori su ovi što sumljaju

                              NASA ni ne porice da su te slike CGI. Zapravo, nemoguce je napraviti HD sliku cele zemlje sa realnim prikazom uz mogucnosti koje danas imamo.

                              Comment


                              • Nema šta da se razbija. Oni su na poziciji "istine" i zvančne nauke, neka dokažu nama laicima i budalama prostom slikom i snimkom ali ne ove kompjuterske podvale. Lagana sličica gde kamerica ubliźava do ulice u nekom gradu pošto se hvale da mogu iz satelita to da prate.

                                Što da nam ne učine, nismo najgori Limuntus i ja.

                                Dobro, ima vremena, nadam se da će uspeti, držim im palčeve. Do tada, verujem im na reč. Što bi me lagali šta oni imaju od toga.

                                Samo godišnje se izdvajaju milijarde za njihove projekte, ma prava sitnica.
                                Last edited by Cassius Clay; 13-09-18, 22:48.

                                Comment

                                Working...
                                X