Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Niko ne sme forum da rusi

    Comment


    • Comment


      • Hahahhahahahahahahahhahah... vrhhhhh.

        Comment


        • Ovo je zajebancija inace,da ne ispadne da sirim mrznju prema migrantima kojima treba pomoci.
          Cisto da naglasim posto ima mnogo glupih ljudi,u to sam se uvjerio citajuci komentare na drustvenim mrezama vezano za ovaj video koji su ovo shvatili doslovno.
          Ja sam drustevno odgovorna osoba zbog toga to naglasavam.
          Last edited by E1_PG; 12-09-18, 23:30.

          Comment


          • Originally posted by Ivan_PG View Post
            Ovo je zajebancija inace,da ne ispadne da sirim mrznju prema migrantima kojima treba pomoci.
            Cisto da naglasim posto ima mnogo glupih ljudi,u to sam se uvjerio citajuci komentare na drustvenim mrezama vezano za ovaj video koji su ovo shvatili doslovno.
            Ja sam drustevno odgovorna osoba zbog toga to naglasavam.
            Opušteno, nema šta da se shvata doslovno ili ne, u svakoj šali.... A sad se ti pravdaš, objasnio te brat u klipu.

            Ćuti samo da ne pomisli neko da si rasista.

            Tebra koje god da si boje to prevrtanje i mešanje i stvaranje multikulturalnih i multikonfesionalnih sredina, uništava unutrašnju koheziju i nagriza suverenu državu i linije identifikacije. Kako se pobuniti protiv ugnjetavanjs ako se ne okupljaš oko nacije, ili religije ili oboje, sve drugo se pokazalo katastrofalno, videti primer Belgije.

            To je jako štetno i nema dobre namere iako nisu oni krivi za to.

            Ne robe se lako nacionalne države kao multikulturalna, multinacionalna, multikonfesionalna društva. Lagano. L a gano.

            Oni njih teraju sa ognjišta i stimulišu to da bi napravili pičvajz lagan za kontrolu. Pa vi pričajte šta hoćete.
            Last edited by Cassius Clay; 12-09-18, 23:48.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Opušteno, nema šta da se shvata doslovno ili ne, u svakoj šali.... A sad se ti pravdaš, objasnio te brat u klipu.

              Ćuti samo da ne pomisli neko da si rasista.

              Tebra koje god da si boje to prevrtanje i mešanje i stvaranje multikulturalnih i multikonfesionalnih sredina, uništava unutrašnju koheziju i nagriza suverenu državu i linije identifikacije. Kako se pobuniti protiv ugnjetavanjs ako se ne okupljaš oko nacije, ili religije ili oboje, sve drugo se pokazalo katastrofalno, videti primer Belgije.

              To je jako štetno i nema dobre namere iako nisu oni krivi za to.

              Ne robe se lako nacionalne države kao multikulturalna, multinacionalna, multikonfesionalna društva. Lagano. L a gano.

              Oni njih teraju sa ognjišta i stimulišu to da bi napravili pičvajz lagan za kontrolu. Pa vi pričajte šta hoćete.
              Mind blown.

              Za mene je ovo previse razmisljanja, ne znam kako Uros dolazi do ovih teorija. Na fakultetu ovo sigurno ne uce.
              sigpic

              Comment


              • Bijela rasa se mora ocuvati,to je najbitnije.Jer sta ako nam djeca i unucad budu nekakvi melezi,onda vise nece biti bijeli.Kako cemo onda da zivimo.

                Comment


                • Brzo ce lightskin da zadominira svijetom. Ne moze nista lose ispanut kad se rase pomijesaju.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Reise View Post
                    Brzo ce lightskin da zadominira svijetom. Ne moze nista lose ispanut kad se rase pomijesaju.
                    Englezi su vjekovima cuvali svoju divnu anglo-saksonsku rasu od mjesanja sa drugima i time ocuvali izvanrednu ljepotu svog naroda.Zamisli sad oni pocnu da se mjesaju sa nekim arapima i indijcima na sta bi licili.Fuj.Engleskinje bi izgubile onu svoju karakteristicnu divnocu.

                    Comment


                    • E ako su englezi lep narod, onda nam nema spasa

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan_PG View Post
                        Bijela rasa se mora ocuvati,to je najbitnije.Jer sta ako nam djeca i unucad budu nekakvi melezi,onda vise nece biti bijeli.Kako cemo onda da zivimo.
                        Jebeš boju, važna je vjera Ivane.

                        "I love to speak with Leonard
                        He’s a sportsman and a shepherd
                        He’s a lazy bastard
                        Living in a suit ."
                        Leonard Cohen

                        Comment


                        • Originally posted by Bane je View Post
                          Jebeš boju, važna je vjera Ivane.
                          Zamisli da ovu nasu genetiku zaprljamo mjesanjem sa nekakvim gabeljima,ovakav soj,ovakav genetski kvalitet.
                          Kako to nije najbitnije?Pogledaj kakvi smo,ljepota nas je vidjet.Unistice nasu superiornu kulturu i to je bitno naglasit.

                          Comment


                          • Da da naša humanost, čestitost i poštenje moš mislit.

                            Vidim ja sebe sa nekom crnkinjom, a iz te ljubavi bi se rodio mali tamnoputi Sergej.
                            Sergej, crni Bokelj. Jedinstven.

                            "I love to speak with Leonard
                            He’s a sportsman and a shepherd
                            He’s a lazy bastard
                            Living in a suit ."
                            Leonard Cohen

                            Comment


                            • A volio bih i ja jednu cokoladnu,ovako za vezu.Ali potomstvo nikako,samo neku u radijusu od 20 km oko Podgorice.Dobro moze i neka Bokeljka,da me udomi dolje,nemam se ljeti dje odmorit ka coek.

                              Comment


                              • Sjeca li se ko prorocice Babu iz Gokua(ili Zmajeve kugle).Sad se nesto sjetih kakav je to bio lik.Sad me neka nostalgija uhvatila tacno cu pustit neku epizodu.

                                Comment

                                Working...
                                X