Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Иако је моја струка телекомуникација, а не електроника и њене гране, пробаћу да предложим на који начин је могуће решити проблем интернета. Дубоко сажаљевајући са тобом, и искрено желећи да ти помогнем, предлажем један од следећих начина:

    1. добра и корисна књига
    2. излазак из куће на здрав ваздух и у природу
    3. телесно вежбање
    4. мушкарац
    5. размишљање о протраћеном и узалудно баченом времену које никада нећеш моћи да вратиш седећи испред монитора


    Ако се деси да нестане и "слика" на телевизору, сипаш уље у кандило, упалиш кандило пред иконом, окадиш кућу, и смирено и од срца се захвалиш Господу што ти је спасао то мало времена твог живота, које нећеш беспослено и бесмислено провести буљећи у исти.

    На крају можеш и да ми се захвалиш.

    Comment


    • Predviljdiv si postao, nema vise originalnosti u tvojim postovima
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Dobro gold, ne treba mi analiza moje licnosti i mog zivota, moje pitanje je da li neko jos ima problem sa sbb netom i nista dalje od toga.

        Tebi se zahvaljujem sto mislis na mene, ali te isto tako molim da ne radis to vise
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Vidim da forum i dalje bivstvuje. Zna li neko kad ga ruse?

          Comment


          • Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Originally posted by Powerslave View Post
              Vidim da forum i dalje bivstvuje. Zna li neko kad ga ruse?
              Proces je to Slave, ali svakako ti preporučujem da nam što pre ispričaš još neku tvoju dogodovštinu, dok ne bude prekasno

              Comment


              • Originally posted by p4p1 View Post
                Proces je to Slave, ali svakako ti preporučujem da nam što pre ispričaš još neku tvoju dogodovštinu, dok ne bude prekasno
                Nema nista bolje nego kad citam neki Slaveov post u pola 5 ujutru.
                sigpic

                Comment


                • Eee g.zlatni, iako se ponavljas, ovo ti je nesto najodvratnije sto si ovde napisao i cime si se bavio, al to si tako prokleto ti.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Powerslave View Post
                    Vidim da forum i dalje bivstvuje. Zna li neko kad ga ruse?
                    Treba da cenimo svaki naredni minut ovde ... Mnogo smo se opustili.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Mr.gold i Uroš, stabilizujte se bez takvih analiza i uvreda forumaša.

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Treba da cenimo svaki naredni minut ovde ... Mnogo smo se opustili.
                        Mogli bi i Sv. Marku da se pomolimo za opstanak foruma.
                        sigpic

                        Comment


                        • Jel ostaje forum? Taman sam se odomacio posle godonu dana[emoji16]

                          Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Samo se vi zajebavajte, meni danas jedno vreme nije htelo da otvori forum pise source is missing. Nece to odjednom, nego postepeno, hoce da nas stavi na sitne kineske muke sto bi reko Cvarkov, dok ne ugasi skroz ovu divljinu.

                            Comment


                            • Nema ni Bojane danas, kao glavne i odgovorne ovog foruma, da je nije neka muka spopala?
                              sigpic

                              Comment


                              • Poslusala Golda.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X