Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tarantula da li će moj brat ciganštura Vlado Crnogorac ući u Staniju kao Piksijeva lopta iz kornera partizaiju na armijskom pašnjaku?

    Comment


    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Tarantula da li će moj brat ciganštura Vlado Crnogorac ući u Staniju kao Piksijeva lopta iz kornera partizaiju na armijskom pašnjaku?
        Hahahaha, pa ti misliš da je ona laka žena, neda se ta tako lako.
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Tarantula da li će moj brat ciganštura Vlado Crnogorac ući u Staniju kao Piksijeva lopta iz kornera partizaiju na armijskom pašnjaku?
          Ne znam ko je Vlado ali se nadam da nas nece obrukat i da ce obavit posao kako valja.

          Comment


          • http://www.telegraf.rs/sport/2574770...ta-u-baru-foto

            Brat Delija

            Inače se ne slažem sa njegovim postupcima to svi znate.

            Comment


            • Fin momak vidi se,nadam se da ce ostat tamo do kraja.
              Zelim mu da pobjedi,Barani su divni ljudi.

              Comment


              • Nzm videćemo, pratim samo highlights na YT kad je brat u klipu malo se pokidam od smijanja. Kao i 75% ove Sorabije koja prati non stop a niko ne gleda, sshhhh.

                Kad padne neka tuča to je poslastica

                Comment


                • Nista ljepse od fine tuce,sto jes jes.Zao mi je sto se nije desio sudar titana Zorica Markovic vs Kristijan Golubovic,kakva bi to bila nezivjesnost.

                  Comment


                  • Ljudi, pazite se...

                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Svi putevi vode u Banglades.

                      Comment


                      • I treba da propadnemo i nestanemo...sta mi trpimo .. : svepospisku:

                        Comment


                        • Bojana nam se sprema za Novu godinu...samo nek je veselo

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Indigo
                            Evo recimo ja se odlucim da menjam nesto, onako istinski.
                            Osnujem pokret gradjana za pocetak. Imam cistu proslost, nemam dosije, nemam skandala iza sebe, dakle cist kako privatno tako i poslovno.

                            Ajde da kazemo da sam prosecno inteligentan, skolovan, solidno nacitan, pristojnog izgleda. Ajde tako da kazemo.
                            Recimo da imam plan i program, recimo da imam ideje, i pre svega principe kojih se drzim. Recimo da se ne bojim debate ni sa kim.

                            I ko bi stao iza mene? Koliko njih?
                            Da li bi polovina odustala od borbe nakon sto bi dobili uhlebljenje, dobre poslove i neku vrstu sigurnosti uprkos tome sto bi radili za ljude koji prakticno unistavaju svaku normalnu verziju buducnosti, svaku normalnu misao.

                            Da li bi druga polovina odustala od borbe, da li bi smeli da me prate, da li bih smeo da ih udarim u najvece lazi a da ne strahujem za svoj zivot?
                            Recimo da smem, recimo da se ne bojim.

                            Problem je sto se ja ne bih borio za glasove niti za pobedu na izborima jer prava borba bi bila kako dopreti do ispranog mozga, kako dopreti do nekoga ko ne razmislja racionalno a nose vise od 50% glasova na svakim izborima.

                            Kako da doprem do penzionera koji su glasacka vecina, kojima Vucic dozvoljava da ponovo osete taj nalet adrenalina kada ih vraca u doba komunizma i predstavlja se kao vlasnik, sef, supermen i Bog u njihovim zivotima.
                            Titov naslednik, nista manje od toga.

                            Polazimo naravno uvek od toga da ja kao neko nov nemam podrsku a sto je jos gore nemam ni novca. Iako se podrazumeva da "demokratski" ne bi trebalo da se kupuju glasovi za novac ili usluge, ja.ne bih imao novca ni za odrzavanje tribina ili bilo kakvih skupova plus na Tv-u bih mogao da se pojavim jedino na Novosadskoj preko veze. Sto je u rangu Kikindskog oglasnika.

                            Uglavnom ljudi, analiticari ajde tako da ih nazovemo, dolaze do zakljucka i poentiraju da bi Vucici bio svrgnut sa vlasti kada bi ona druga polovina, ona koja ne glasa na neki nacin glasala.

                            Ali kako braco kad je to vrzino kolo, druga polovina ne glasa jer nema za koga, politicke ruine tipa Tadic, Jankovic, Seselj ne mogu privuci nijednog normalnog glasaca sto je i normalno.
                            Narod ne glasa zato sto nema normalan izbor, niko normalan ne moze da se pojavi bez jakih ledja, kriminalne pozadine i punih kamiona nepravedno stecenog novca.

                            Tuzna je to situacija, jer ma koliko postojale revolucije, ma koliko postojao 5 oktobar, ma koliko ljudi izasli na ulice to nece biti dovoljno. Jer posle petog oktobra mora da postoji i sesti, sedmi, osmi... pa sve tako do novembra kada opet poceti od prvog. To je menjanje svesti, to je revolucija.

                            Dotle cutis i zivis kao lord za 200 evra, ima sve, placas sve, zena na porodiljskom, prvo dete, kola, odmor, roditelji...

                            Svi mladi ljudi trenutno imaju dve opcije, ili ce pobeci ili ce cutati, trpeti, ostati j prihvatiti realnost.
                            Naravno uvek postoje normalni, pametni ljudi koji nekako isplivaju iz ovog mulja, samo sve ih je manje i manje.
                            To je sve utopija. Čak i kad bi osnovao, ako nemaš ledja, i ako ne znaš gde da ih nadješ, brzo bi bio marginalizovan i smaknut. Od prijateljskih poziva iz državne bezbednosti do ekipe koja je palila Jarinje koji bi te posetili.

                            A pre svega ne možeš jer se moraš razumeti u politiku. Dobra namera nije dovoljna. Ivan Pernar je to uspeo ali on ima harizmu i razume se u politiku. Poenta ti je dobra ili ideš ili što bi rekao Deda u Munjama ostaješ. Ako ostaneš učiš se zanatu - otimanje.

                            Voulez Vous na Vračaru prodji i na još x mesta u Bg, videćeš da ne žive svi tako loše.

                            Kriminalcima je top

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Bojana nam se sprema za Novu godinu...samo nek je veselo

                              Ti si ljubomorna sto tvoj kraj nije prvi [emoji14]

                              Sent from my MI 6 using Tapatalk
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Kol`ko se razumem u kalendare - danas je pocela nova 1440. hidzretska godina. Masala!
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X