Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Jax Teller View Post
    Imas, imas Maro.. Mislis da se ne zna ko je odgovoran za ovaj forum?

    Zena iz sjenke.
    Ššššš ne otkrivaj
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Originally posted by Rossonero View Post
      Citam i ne vjerujem o cemu se radi. [emoji23]

      Gesendet von meinem Samsung mit Tapatalk
      ahhahahahha

      Comment


      • U slučaju tužbe protiv foruma predlažem da Princoni spremi odgovor na tužbu, a Brajkula kao stariji kolega neka pristupi pripremnom ročištu.
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Ne stigoh na ovo da ti odgovorim, da ja imam labradora i ekstremno je razmazen, ali valjda im je u krvi da budu blagi

          Nego, ja tebe zamisljam kao nekog momka 2 sa 2, ne ide mi da imas te male pse narocito malog pinca iako jesu slatki i nenormalni
          Ne biram ja šta će majka uzeti inače sam imao iste stavove ali sam toliko zavoleo male pse, toliko su razmaženi i iskompleksirani, toliko žele da budu priznati i ravnopravni. Totalno zanimljive ličnosti. Labradoridu super. Slični su kao retriveri i oni su baš mirni i poslušni.

          Sve pse volim. Ali dok pinč ima ponašanje sebične mačke, znači strašno, najsebičniji pas, dotle cockapoo je pravi pas, poslušan i naivno dobar.

          Ja da imam psa kod sebe u Bg verovatno bih imao cane corsa ili bullmastiffa. Oni su mi onako omiljeni. Sad nisam u Bg kuća je naprskana i postavljene su zasede bubarusima, očekujem kolone mrtvih kada se vratim.
          Last edited by Cassius Clay; 10-09-18, 22:27.

          Comment


          • Bgmi obzirom na to koliko je Marko pritisnuo, i obzirom na to da ce nas Princoni braniti, vidim ja gospodo da je vreme da polako pakujemo kofere i selimo forum u mracne hodnike deep web-a
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Ne biram ja šta će majka uzeti inače sam imao iste stavove ali sam toliko zavoleo male pse, toliko su razmaženi i iskompleksirani, toliko žele da budu priznati i ravnopravni. Totalno zanimljive ličnosti. Labradoridu super. Slični su kao retriveri i oni su baš mirni i poslušni.

              Sve pse volim. Ali dok pinč ima ponašanje sebične mačke, znači strašno, najsebičniji pas, dotle cockapoo je pravi pas, poslušan i naivno dobar.

              Ja da imam psa kod sebe u Bg verovatno bih imao cane corsa ili bullmastiffa. Oni su mi onako omiljeni. Sad nisam u Bg kuća je naprskana i postavljene su zasede bubarusima, očekujem kolone mrtvih kada se vratim.
              Ja volim samo velike pse, a ako bih morala da uzmem manjeg onda bigl, on mi je presladak a i veseo karakter ima
              Od tih bas malih nemam pojma sta bi uzela, mozda patuljastog snaucera

              Sent from my MI 6 using Tapatalk
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Forum nije antisrpski, nego imas teniski pdf i tamo pisi u Federeru, Djokovicu i svim ostalim teniserima, ovo je Svastara i ovde se ne prica o sportu.
                I to je sve sto imam da kazem na ovu temu.


                Comment


                • Originally posted by MarkoNFL View Post
                  Ima govora mržnje.

                  Jasno pitam, ko je odgovoran za forum? Radi se o "divljem forumu".
                  Takav ne može da postoji.

                  Vlasnik nominalni je dao izjavu o odricanju od odgovornosti.

                  Nije REM jedini koji skida.

                  Pozivalo se ovde na svašta i svašta se pisalo, imam sve snimljeno.

                  Moraće da se skine.

                  Last edited by mr.gold; 10-09-18, 23:12.

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan_PG View Post
                    Mozda Goldi zna,on je ovdje od praskozorja foruma.
                    Прво сам настао ја.
                    Онда форум.

                    Хтео бих јавно да истакнем, похвалим и упутим да се сви угледају на Уркета и његово човекољубље.
                    Речи помирења у неочекиваној, а надасве усијаној ситуацији на форуму која је претила да прерасте у случај народ против Ларија Флинта, или држава против ОЈ Симпсона, људски гест и пријатељска реч ... Урке мајсторе

                    Comment


                    • Originally posted by MarkoNFL View Post
                      Evo Ukiju se pretilo ubistvom, čovek ima njegov IP.

                      A bilo je svega.

                      Ne može da se poziva na nasilno rušenje vlasti oružjem, a bilo je toga na forum.
                      Govora mržnje...

                      Eto, tebe je pogodio u srce Fed...

                      Comment




                      • Kasnije ukapirao.
                        Last edited by Mr. Wolf; 11-09-18, 00:16.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Bio sam tamo



                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Cujes, skinuce forum. Opasan paradoks je zadao, ne moze da postoji, ali postoji.
                            Ako, ako, valja prosiriti ignore listu

                            Comment


                            • MarkoNFL ban 2 sedmice.

                              Originally posted by MarkoNFL View Post
                              Hvala brate.

                              Ja sam odustao prošli put zbog članova da izguram priču do kraja.

                              Šta vredi ako moderatori tolerišu govor mržnje i pozivanje na vršenje krivičnih dela.
                              Ne očekuješ valjda da se šalje tužba za pozivanje na krivična djela, dovoljan je ban.

                              Ovo je forum gdje smo svi dobrovoljno, bio on "divlji" ili ne. Zbog 2 obrisana posta bi sve ovo ugasio da možeš, nije te briga za sve ostale koji tu pišu. Nije ni prvi put da ovo radiš, usput lažno optužuješ moderatore, vrijeđaš onog ko je obrisao i etiketiraš forum kao antisrpski. Propusta uvijek ima, to nije razlog za takve odgovore. Nije ovo nikome život da dižemo na taj nivo, može se biti tolerantniji i nadam se da hoćeš kad se vratiš.

                              Comment


                              • Zaboravio sam vam reći juče da vam ugodan početak radne sedmice žele...

                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X