Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by colke995 View Post
    Za Micka Ljubicica.
    Za njega uvek,na keca...Tako dobijamo 100 u 1...
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Draga Marija, ja sam komentarisao Sergejev politički angažman. Odakle znam, objasnio sam i to. Ne, neće izdati zvanično saopštenje da je tako dodeljuju ali to se zna.

      Zna se kako se dodeljuje i za šta Nobelova nagrada, i koj su kriterijumi. Beogradska deklaracija 1961. o Nesvrstanima, odmah zatim Ivo Andrić dobija Nobelovu nagradu. Koja se uvek koristi, za promociju, ideja, redjenja, ekonomskih i državnih, i različite vrste afirmacija, u ovom slučaju Jugoslavije i njene uloge u svetu, kao trojanskog konja zapada koji je sve nesvrstane države odvukao od prirodnog pripadništva istočnom bloku, na neutralan teren.

      Odmah onda kreće talas afirmativnih aktivnosti prema SFRJ.

      Jbg.

      Comment


      • Pričaonica

        Za sve one koji ne poznaju Sergeja licno i one koji bi mi poverovali na prvu: Sergej je debilcina od coveka.

        Imao sam priliku par puta da se nadjem u njegovom drustvu, to je tezak kompleksas koji svoje frustracije ispoljava neprestano, posebno kad se napije/uradi.

        Comment


        • Znam ja.

          Ali vređaš lik i delo našeg "istaknutog" urađenog umetnika

          Comment


          • Umetnik... Cepa dve lajne na obe nozdrve istovremeno. [emoji3]

            Salu na stranu, jeste fenomenalan glumac, ali posmatrati njega kao idola ili uzora moze neko samo ko ga je upoznao preko emisija, filmova ili serija.

            Comment


            • Sad me Limun asocira LOL

              Da li se neko nacepao absinta i osetio kanabis efekat. Kažu da u absintu ima kanabinoida kao u kanabisu.

              Comment


              • Kakva umetnost kakvi bakrači. Pa koji degenerik moraš biti da snimaš film koji se zove Srpski film i koji ima takvu radnju? Kakva si to osoba? Šta si, satanista? Ne no si idiot glupi ružni i smrdljivi i pacov. Kao i onaj pajdoman Srdjan Todorović. Imbecil je prihvatio tu ulogu, a posle par godina mu se desilo da izgubi dete.

                I šta se onda desi?

                Ludi Fajgelj to pomene https://www.google.com/amp/s/www.esp...mrti-sina-foto


                Pa kako se niste setili da kritički sagledate film u kojem neko jebe dete, klošari klošarski maloumni? Nisam frustriran nego eto izvredjao bih te ljude.

                Umetnost.

                Hajde da platim tim plaćenicima mučeničkim da snime kako siluju ne jedno dete nego 3 bebe, verovatno bi pristali jer su klošari nemoralni.

                I onda dodje neko i kaže pa oni su glumci? Čoveče Božiji, ja znam da je svet na ivici propasti, ali ima li i malo humanog i ljudskog medju ljudima bilo koje vere ili medju nevernicima i ateistima?

                Da li umete nešto osuditi iako je fabrikovano u vaše mozgove kao dobro i kao umetnost?

                To nije "samo" uloga to je poniženje i uniženje čoveka jer te scene ne doprinose ničemu i ne pokazuju ništa lepo.

                A hvala im i za naslov "srpski film". Pa mi posle pravdajte što kažu braća Hrvati te klaunove.

                Comment


                • Uglavnom su sve javne licnosti takvi tipovi sa kojima vecina ljudi ne bi mogla da se druzi, npr Jezdic koji je u poslednje vreme krenuo da fura neku zdravu pricu o zivotu na selu je takodje jako neprijatan covek, vice na konobare kad mu nesto nije po volji, ima tipican govor za coveka koji misli da je za sve i uvek upravu, Bercek isto idiot, ponasa se kao da je svet njegov. Konobar nosi corbu za druge goste, ovaj ga zaustavlja i uzima svojom kasikom da proba, zamisli kusa nesto sto je neko drugi naricio. A na kraju nikad ne placa nista jer jelte on je gost koji doprinosi imidzu restorana. Gazda mu nista ne zamera. I tu se hrani kao parazit.

                  Comment


                  • Samo batina, iz raja je izašla. Samo Sergej moralista ne bi mogao sada da plače Legiji kao 2002. Veliki borac za demokratiju i demokratska prava, hvala mu, baš je uman.

                    Dijalog je precenjen. Taj Vučić ne ume ništa pametno da uradi. Trebao je poslati neke od onih gorila da preslišaju Sergeja, ali ne, on ne može ništa dobro da uradi.

                    Inače Bane je 15x bolji dečko ja ne znam kako su oni braća. Bane je pametniji 1000 puta i kulturniji i normalniji i sve.

                    Ja mislim da je i Vučića smorilo. Kakvi klaunovi se protive njemu od opozicije do civilnog društva sve klaun do klauna.

                    Dovedite Pernara da ga rastavi na proste činioce, bolje bi se Pernar brat Hrvat borio za naše interese nego razni pajdomani i kvazi-opozicija.
                    Last edited by Cassius Clay; 09-09-18, 00:15.

                    Comment


                    • Originally posted by MarkoNFL View Post
                      Sad me Limun asocira LOL

                      Da li se neko nacepao absinta i osetio kanabis efekat. Kažu da u absintu ima kanabinoida kao u kanabisu.
                      Ja sam se napio par puta i uvek me teralo na agresivu, skroz suprotno od efekta marihuane. Mozda ima kanabinoida ali na kraju velika kolicina alkohola preovlada.

                      Comment


                      • "Srpski film" je jasno namerno tako nazvan.

                        Dugo sam imao košmare posle toga...

                        Sreo sam Ralfa Fajnsa dva puta. Normalan čovek.
                        Iznenadiš se posle naših umišljenih.
                        Naravno da ima legendi, kao što je Gaga Nikolić bio.
                        Berček se bio uprpio samo tako ono posle 5. oktobra. Evo sad čujem da se ponovo bahati.

                        Moj komšija je glumac. Nepoznat. Nikada nije dobio neku ulogu, radi predstave za decu. A talenat je bio od malih nogu. Znači komika, izvale... još je i frajer.

                        Ali zna se Bjela i Koja. Đuričko i Sergej.

                        To kad su Kvejdu pustili kao neke naše filmove on posle čovek pitao "A jel ovo neki serijal" ahahaha. To dovoljno govori.

                        Comment


                        • Legija mu spasao život.
                          Od droge umislio da je neki kriminalac.
                          Bilo mu žao budale.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Inače Bane je 15x bolji dečko ja ne znam kako su oni braća. Bane je pametniji 1000 puta i kulturniji i normalniji i sve.
                            Ovo sam hteo malopre da kazem al me mrzelo da pisem, nikad ne bih rekao da su braca, bas korekran lik ovako na prvi pogled, odmeren, ume da se zeza na tudji ali i na svoj racun, nema potrebu za dokazivanjem, nema vulgarnosti u njegovom govoru. Al ko zna, nikad ne mozes da budes siguran dok se vise ne priblizis.

                            Comment


                            • Katastrofa. Eto da ne pišem više povlačim se sa ove teme. Neka mi jave intelektualci sem Andrića kome da ss molim i da naučim još ove norme, odoh da se produhovim da gledam srpski film, sigurno će probuditi u meni nešto lepo, možd pomognem nekome posle toga, možda osetim neko pozitivno osećanje, a možda i nekoga zakoljem, oops, ali nije bitno, umetnost je to, samo jaši svi smo naši, šta i ako seksualno opšte sa detetom a ti Uroše to ne razumeš. Glup sam previše odo.

                              Comment


                              • Limune da znam

                                Skoro sam čuo za kanabinoide u absintu, ali ipak alkohol preovlada.

                                Comment

                                Working...
                                X