Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kolika je temperatura, jel ona gripozna 37.2

    Comment


    • I ovaj coldrex je na slican fazon, ali tempratura ispari posle 20 minuta. Jebes ga da l' je zdravo ili nije. Samo da glava ne eksplodira.
      sigpic

      Comment


      • To znači da si još mlad Čim malo ostariš nigdje temperature, počne i ona da bježi od tebe

        Comment


        • Viruscinu si pokupio negde.
          Poslala sam ti pp, posto ti to cudo ne radi da znas.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Индиго, кад нико неће од ових редовних, ја ћу да те питам како си?
            Јеси ли претекао?

            Comment


            • Last edited by bici; 05-09-18, 16:47.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Vidje ti uticajnog tviterasa

                Comment


                • snimas li za jucub bici

                  Comment


                  • Originally posted by Ricma View Post
                    Vidje ti uticajnog tviterasa
                    Ima pratioce čak i odavde
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Originally posted by Ricma View Post
                      Vidje ti uticajnog tviterasa
                      Nemoj da te lazu ricma, to ne postoji
                      Tviter sam nerado batalio jos pre 3 godine, tvitnem jednom mesecno, a ne citam uopste, jer je cela ta ekipa sa kojom sam se gotivio prestala da tvituje
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Originally posted by limun View Post
                        snimas li za jucub bici
                        Podesio samo da se otvara na Šomiju.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Podesio samo da se otvara na Šomiju.
                          Bas mi je xiao [emoji23]

                          Comment


                          • Originally posted by Indigo
                            Ziv sam

                            Inace Arapi ce nam pokupovati svu zemlju...
                            Tetka prodaje vinograd i nesto obradivog zemljista, otprilike hektar, mozda malo jace i na oglas se javio neki Iranac. Nista to cudno ne bi bilo da se pre par dana nije javio lik iz Sirije. Cak se i ne pogadjaju oko cene, odmah hoce da plate punu cenu.

                            Kako ce nam sve to doci na naplatu za koju godinu...
                            Ja bih im prodao k, nema para za koje bih prodao. A pošto smo sitne duše i prodajemo, ko nas jebe. Pa i da nemam hleba da jedem valjda ima nešto vrednije i od života. Bilo da je Iranac ili bilo šta. Doduše nije isto jer se oni brzo razmnožavaju i imaju tendenciju da se šire.

                            Ali znam da u moj kraj neće moći da dodju nikada. Pobeći ću iz BG, jer i po BG grade. Tamo odakle sam ja, poslao bi jedan čika prvu postavu iz Danilovgrada da to posklanja

                            Jadna i bedna Srbijo

                            Btw Iranci nisu Arapi, oni su Persijanci ali isto je ponašanje.
                            Last edited by Cassius Clay; 05-09-18, 22:07.

                            Comment


                            • Nema, ljudi bi prodali za novac sve. Za novac i za lep život. Ima valjda i nešto više i vrednije od toga.

                              I u Britaniji ih sada ima puno, generalno svuda. Italijani se bore koliko mogu, ono kad se prevrne brod, znajte da je maslo mafije. Madjarska se isto bori, Izrael logično jedini može ostati netaknut.

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X