Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Seo bih onda i jeo bih jednu po jednu. U zinat.

    Znaš li ovo Kronose

    Comment


    • Je l`?
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Ako vec ostavljas stan na 7 dana, zasto ne zoves neke iz dezinsekcije? Htedoh da napisem deratizacije [emoji3]

        To ti je najsigurnija varijanta, a onda lako postavis po coskovima sta treba.

        Cistoca nema veze, prosto ih ima mnogo, razmnozavaju se ko blesave.
        I zapamti vise, nema ih po danu, one nocu vrsljaju, ispod lasjni od parketa, idealno za kolonijicu jednu jos nisi tu, kod tebe spavaju i setkaju se, vole se, tu im je baza , na drugom mestu klopaju...milina

        (Ubice me ..)
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Jer su iskustva ljudi loša i gledao sam rejtinge na google svi su katastrofa. Kontao sam da je ovo efektivnije mnogo, vidim hvale taj bubomor jako

          Baš su slatke. Olja slobodno svrati, verujem i da su hranljive i da umeš da spremiš specijalitet sa bubarusima. Bubarusi u sosu od ne znam čega. Vrh.
          Last edited by Cassius Clay; 03-09-18, 15:19.

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Prijatelji braćo drugovi, čekam još preparat da preuzmem mada nema ih nešto. Pomeram sve od zida, nameštaj, sve sve, pa ću oko cevi, sudopere, frižidera, bojlera, lavaboa, itd, namazati to. I staviću ono što je Olja rekla, i ostaviću stan na 7 dana.

            Fora je sledeća, video sam ih bukvalno kako praze ispod ovih na podu pa nisu lajsne ali kao od drveta nešto jebem li ga, ne znam kako to da popunim malo je odignuto od poda.

            Inače stan sredjivan pre god dana, nov nameštaj, sve je belo i zidovi i nameštaj i stolovi i stolice, i pod i pločice sve je novo, i još je čist ostavljen tako da nema šanse da je od prljavštine.

            Sreća da nema puno nameštaja niti nekih gluposti u stanu i sve belo pa ih vidim na keca, inače da je neki starinski stan u drvetu onom, pa nema Boga da bi ih primetio. Brze su kao metak, a kad znaju da ih gledaš prave se nepomične.
            Ih , najlepše se vidi fleka kad ga pizdekneš na belom

            Comment


            • .. a postoji i ekološka varijanta koju ja primenjujem sa mravima: izađem na terasu (gde su 99% slučaja) i dok ih tamanim golim rukama, obraćam im se MikiVujović rečnikom, DOĐITE_NEĆETE SE VRATITI!
              Last edited by salelesa; 03-09-18, 16:07.

              Comment


              • Originally posted by salelesa View Post
                .. a postoji i ekološka varijanta koju ja primenjujem sa mravima: izađem na terasu (gde su 99% slučaja) i dok ih tamanim golim rukama, obraćam im se MikiVujović rečnikom, DOĐITE_NEĆETE SE VRATITI!
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Neka hvala Urose, nisam nesto za proteine ovih dana
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Proteini je l pa ovo i nije tako loše. 200 grama bubarusa za film večeras, hrskavih i punih proteina. Taman posle treninga. Žive ne mogu jesti.


                    Ivane, jesi živ prijatelju?

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Ivane, jesi živ prijatelju?
                      Ziv sam,poslusao sam savjet Kronosa i Oljice,primih injekciju i sad sam bolje.Vidim prste ponovo to je dobar znak.

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan_PG View Post
                        Ziv sam,poslusao sam savjet Kronosa i Oljice,primih injekciju i sad sam bolje.Vidim prste ponovo to je dobar znak.
                        Ljudi, sad malo ozbiljno - ne zajebavajte se kod ujeda osa, pcela, strsljenova...., ODMAH IDITE KOD DOKTORA PO INJEKCIJU. Mozda niste do sada bili alergicni, ali je i gamad mutirala i ne igrajte se sa tim.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment




                        • Comment


                          • Originally posted by Ivan_PG View Post
                            Ujeo me strsljen juce za clanak,otekla mi je noga toliko da se vise prsti ne razaznaju,to vise stopalo nije.Popio sam 2 presinga,stavljao u lednu vodu ali dzabe.Sta da radim?
                            Ja ću te osvetit!

                            IMG_20180903_172057.jpg

                            "I love to speak with Leonard
                            He’s a sportsman and a shepherd
                            He’s a lazy bastard
                            Living in a suit ."
                            Leonard Cohen

                            Comment


                            • Originally posted by Bane je View Post
                              Ja ću te osvetit!

                              [ATTACH=CONFIG]16276[/ATTACH]
                              Hvala banjo.Je li to ono sa pivom,mamac.

                              Comment


                              • Kola, šećer i uškafali sok od šipka.

                                "I love to speak with Leonard
                                He’s a sportsman and a shepherd
                                He’s a lazy bastard
                                Living in a suit ."
                                Leonard Cohen

                                Comment

                                Working...
                                X