Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa mus od čokolade Ako letiš Air Srbijom da znaš šta možeš da dobiješ
    Iskreno pre bih to gledala (ne verujem da bih probla) nego te tvoje što se pentraju, a izginuli onoliko zbog selfija kojekakvih ....brrrr
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ima li neko problem sa ovim malim zelenim letećim skakavcima ili je bar slično njima?

      Prošlih dana su me ubili u pojam. Kako upalim svetlo u sobi, uleće po njih 20ak. Brzo crknu, ali ubiju u pojam kad lupkaju u žaluzine uveče...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Zola opet tuče po viskiju
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Originally posted by Jax Teller View Post
          Zola opet tuče po viskiju
          Nemoj tako, samo igra Uno.

          Comment


          • Koliko moćna stvar, ja kada bih otišao izvadili bi mi bubarusa

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Ima li neko problem sa ovim malim zelenim letećim skakavcima ili je bar slično njima?

              Prošlih dana su me ubili u pojam. Kako upalim svetlo u sobi, uleće po njih 20ak. Brzo crknu, ali ubiju u pojam kad lupkaju u žaluzine uveče...
              Opet vidiš zmajeve?
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Uros ratuje s bubasvabama, Gold se druzi sa galebovima nocu, Torpeda zderu bube, Zolu smaraju skakavci, Mara mi krade post sa crtacem....
                Auh, ljudi - dotle li je doslo?
                Propas`
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Nema nam Urosa
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Nema nam Urosa

                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Urose brate izdrzi!
                      sigpic

                      Comment


                      • Ujeo me strsljen juce za clanak,otekla mi je noga toliko da se vise prsti ne razaznaju,to vise stopalo nije.Popio sam 2 presinga,stavljao u lednu vodu ali dzabe.Sta da radim?

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan_PG View Post
                          Ujeo me strsljen juce za clanak,otekla mi je noga toliko da se vise prsti ne razaznaju,to vise stopalo nije.Popio sam 2 presinga,stavljao u lednu vodu ali dzabe.Sta da radim?
                          Kod lekara sto pre - tu samo injekcija pomaze. Kreci odmah!
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Samo injekcije, odmah kod dr!
                            Odmah!
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Prijatelji braćo drugovi, čekam još preparat da preuzmem mada nema ih nešto. Pomeram sve od zida, nameštaj, sve sve, pa ću oko cevi, sudopere, frižidera, bojlera, lavaboa, itd, namazati to. I staviću ono što je Olja rekla, i ostaviću stan na 7 dana.

                              Fora je sledeća, video sam ih bukvalno kako praze ispod ovih na podu pa nisu lajsne ali kao od drveta nešto jebem li ga, ne znam kako to da popunim malo je odignuto od poda.

                              Inače stan sredjivan pre god dana, nov nameštaj, sve je belo i zidovi i nameštaj i stolovi i stolice, i pod i pločice sve je novo, i još je čist ostavljen tako da nema šanse da je od prljavštine.

                              Sreća da nema puno nameštaja niti nekih gluposti u stanu i sve belo pa ih vidim na keca, inače da je neki starinski stan u drvetu onom, pa nema Boga da bi ih primetio. Brze su kao metak, a kad znaju da ih gledaš prave se nepomične.

                              Comment


                              • 7 days later

                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X