Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koji su to, jel ovi

    Comment


    • Ima neka smesa sa bornom kiselinom, stavis to u uglove da se dobro najedu i onda krenu crkavati. Ciklonizacija ko sa limunadom da prska.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • U skloni to slomiću telefon sad od muke Jebem im sve pogano Koju nemoć sam osetio. Ugnjetava te neko a ne možeš mu ništa.

        Čitao sam to Indigo. Kupiću sutra ovaj bubomor, ovaj Oljin recept i te kuglice ću napraviti sa žumancetom i valjda tom kiselinom čitao sam.

        Ima da ne znaju šta ih je snašlo.

        Pobeda će biti moja na kraju.
        Last edited by Cassius Clay; 02-09-18, 14:58.

        Comment


        • A komšije?Ako ima i kod njih ne znači ti skoro ništa da ti istrebih kod tebe ako oni svoje ne eliminišu.
          Pozovite lepo ekipu da sredi celu zgradu.
          Jeftinije je a i efikasnije, pride štedi živce.
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Davno je to bilo al se sećam te gamadi. Kod sestre, dobili stan a uz njega i koloniju. Sve su digli, u onom malom tiki bojleru ih je bilo na stotine, ispod tapeta....Uglavnom su bile oko vode i šporeta. Rešenje je bilo, sve tapete zguliti, parket prelakirati i prekrečiti. To sa špricanjem je kratkotrajno rešenje ako ih ima i u komšiluku

            Dok sam ja pisao i Mara isto napisa..

            Comment


            • Ako to ne uspe uzeću http://www.ekosan.co.rs/proizvodi/goliath-gel/

              Posle ovoga može ih biti i u svakom stanu pored mene neće one više kročiti. Ali ovo košta oko 60e koliko znam pa ću prvo probati sa onim od 800 din.

              Ako ne uspeju te prve metode sa ovim ode celo leglo.
              Last edited by Cassius Clay; 02-09-18, 15:18.

              Comment


              • Pa ovo je za buba švabe...
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Pa šta oni kao ne reaguju na otrov za bubašvabe? Na klipu su pokazani bubarusi Joj ljudi koja gadost samo pričati o ovome, svrbi me sve sada.

                  Comment


                  • Comment


                    • Nabavi ježa

                      Comment


                      • Isto imam tiki bojler koji nije bas skroz priljubljen uz zid. Kada je crkao grejac i kad je majstor otvarao, unutra ih je bilo bar 50 mrtvih.

                        Ma sve to sa otrovima je kratkorocno. Nauce se brzo pa zaobilaze.
                        sigpic

                        Comment


                        • Meni je crkao grejač juče treba majstor sutra da dodje. Hahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahhaah ahahhahah. Au ako su i to sjebale one retardirane bube hahahahah e sad je već smešno.

                          Svetom vladaju Bubarusi

                          Comment


                          • Houston, we have a problem!

                            Не знам Урке.
                            Нису то ствари за зајебавање.
                            Те бубе, та гамад, то треба озбиљно схватити.

                            Кад сам ја био мали, мене су учили да се те бубе тешко искорењују.
                            Да је решење у елиминисању узрока, а не лечењу последица.

                            Најбољи лек против тих буба, не знам да ли ћеш подржати мој предлог али ћу га ипак радо поделити са тобом, јер треба помоћи човеку у невољи, дакле најбољи лек против сваке врсте гамади јесу - уредност и чистоћа.

                            Против тих злотвора поготово.

                            Јеси ли писао заводу за дезинсекцију и дератизацију?

                            Comment


                            • Ma kakva čistoća ostavio stan čist i vratio se posle mesec dana, i to detaljno čišćenje palo, prazan frižider, sve čisto bilo. Počeo sam kontati da napadaju čisto mada vidim da je u zgradama problem uvek pa im moj stan može biti usputna stanica.

                              Inače, najbolji posao na svetu.

                              Comment


                              • Uroše upotrebi tešku artiljeriju

                                Comment

                                Working...
                                X