Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kenjaju Trampu sto je otisao da igra golf dok sahranjuju ono govno Mekejna
    Kakvi bolidi
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Sta ce im mleko za przenice?
      Valjda jogurt, pa da imaju u sta da umacu przenice.
      Pa ti nemaš pravi recept za prženice, uvek se doda malo mleka da se jaja lakše umute a i da prženice budu mekše
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Ljudi ima li ko iskustva sa smrdljivim bubarusima? Nije ih bilo, nekad i nekad po koja, sad ih ima na desetine, čuo sam da deratizacija je slaba vajda i naišao sam na ovaj bubomor.

        Jebena najodvratnija stvorenja na svetu, da mogu da ih stavim u neku kantu i polijem benzinom i zapalim i umirem od smeha.

        Fuj. Znači odjednom su se nakotile toliko... Ja ovo ne mogu da izdržim sve im jbm.

        Comment


        • Kupi rajd ,isprskaj u krug oko lajsni, izađi,nestani na 2-3 sata pa se vrati i sve detaljno usisaj i obriši...
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Kažu da je to smešno. Taj rajd. Kupiću taj bubomor kad ga hvale toliko 800 din je, nego da vidim ima li ko iskustva pretražih ceo net. Nikad se nemoćnije nisam osećao, više bih voleo tigar da me pojede nego da me ove bube psihički unište ovako za 24h.

            Kažu da ih rajd privremeno uništi, ja ne želim da ih vidim više u životu inače se selim definitivno. Jebene odvratne smrdljive bube.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Kažu da je to smešno. Taj rajd. Kupiću taj bubomor kad ga hvale toliko 800 din je, nego da vidim ima li ko iskustva pretražih ceo net. Nikad se nemoćnije nisam osećao, više bih voleo tigar da me pojede nego da me ove bube psihički unište ovako za 24h.

              Kažu da ih rajd privremeno uništi, ja ne želim da ih vidim više u životu inače se selim definitivno. Jebene odvratne smrdljive bube.
              Ako si u zgradi to može biti veliki problem.
              Najpouzdanije je pozvati ekipu za deratizaciju ma šta ti rekli ...

              Ako si u kući i običan rajd može da reši stvar.
              Tako sam čula...
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Ja da živim sam ne znam kako bih izašao na kraj s tim odvratnim stvorenjima. Oljin recept za sada fino funkcioniše, izlomi ili izmrvi lovorov list i pobacaj po stanu. S tim u stanu ovo leto sam na drastično manji broj naišao, 2x od početka godine zapravo. I poprilično ošamućeno su delovale te što su nađene. Ali govna skoro uvek idu u paru, ako nađeš jednu, 90% ima još jedna u blizini. Stoji i da je ovo leto smejurija u poređenju s prošlim što se vrućina tiče.

                Comment


                • Olja ima recept i za to? Trebao sam nju direktno pitati Kupiću taj bubamor i izmrviću lovorov list. U zgradi sam pa kontam da ću morati svakih mesec dana da posipam ovaj bubamor. Sutra ga naručujem.

                  Najodvrartnija stoverenja, pametna i brza doduše.

                  Comment


                  • Urose, ima u farbarama neki otrov, koji stavis tamo gde ti se pojavljuju, one to pojedu i gotove su.
                    Slikacu kutiju pa cu da ti postavim da znas kako izgleda, nama je to bas pomoglo

                    Sent from my MI 6 using Tapatalk
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Možee hvalaa, ja ću nagomilati otrova sam ću umreti hahah. Ima bre da postavim na svaki ćošak i 10 dana da sedim i jedem kokice i gledam kako umiru. Ovo je prvi put da nekome želim smrt i da se muči dok umire. Odvratna stvorenja.

                      Comment


                      • Ajoj ti bubarusi. Zivim u zgradi u Novom Sadu koja je gradjena tipa pre 50 godina i to na prvom spratu. Ne znam sta da radim protiv njih. Ciklonizacija bude jedva efektivna ako na celoj vertikali ne urade to svi stanovi.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ja sam u kući i nisam imala nikada taj problem, ali jesam pre par godina ( pred poplavu - tog proleća) sa nekim bubama koje izgledaju kao stonoge...doduše samo par ih je bilo ali su bile odvratne, i brze...Evo i slike u spojleru, samo ne mogu manju da postavim...pa pazite kada otvarate

                          Spoiler





                          A evo i da se malo nasmejemo



                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Tih ima i kod mene u kuci. Hoce i da ujedu.
                            Tamanim ih kada god stignem, ali su vecinom po zidovima i onda moram da budem oprezan da ne ostavljam feke za sobom. A jesu brze mamu im...
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Tih ima i kod mene u kuci. Hoce i da ujedu.
                              Tamanim ih kada god stignem, ali su vecinom po zidovima i onda moram da budem oprezan da ne ostavljam feke za sobom. A jesu brze mamu im...
                              E to, a što su mekane kao sunđer - fleka na zidu kada ih ukokaš zagarantovana-samo ne znam kako, zašto i odakle dolaze...ali dobro je poslednjih godina ih nema...bar ih nisam videla
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Šta da ujedu pa pojeo bih je kao čin dominacije. Bem li joj mater. Ima večeras kad ih uhvatim da upalim sve 4 ringle i ogradim ploču da se malo igram. Ubijao sam ih za ovih 36h i nožem i papučama sad moram napredovati malo.

                                Sve po ženevskim konvencijama. Večeras vršim bubarusocid. Ima da mi sude u Haškom tribunalu.

                                Comment

                                Working...
                                X