Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Ovo su ozbiljne teme i umesto da se ozbiljno diskutuje mi se smejemo. 99% ljudi će pomisliti sad kada pišem "vidji ovog napaljenika on sve zna kao", ali ovo je ono što bi Svetozar Radišić opisao kao neokortikalni rat. Moram uzeti njegovu kovanicu.

    Na prvi pogled nebitna stvar, ali se kroz sve sfere provlače "nebitne" stvari i greške i ubacuju se u mozak svakakve stvari koje posle dovode do fatalnih rezultata.

    Tako dolazimo da nenormalne stvari postanu normalne.

    Dobro je dok nije pisalo tata ima 32, drugi tata je 3 godine stariji, a ćerka mladja od njega 25 godina. Koliko godina ima dete..
    Za one koji ne znaju ko je Svetozar Radisic

    Comment


    • http://www.novosti.rs/vesti/naslovna...g-andjela-FOTO


      Evo. Poslati Jugoslava Petrušića zvanog Dominik da ga reši tamo, ovog što je pravio. Tipičan primer. Rat i oružije su samo šminka, pravi rat se vrši protiv čovekovog uma.

      Nažalost čika Svetozar je zalutao u okultizam kao i Spasoje Vlajić ranije sa grupom 69. Ali treba biti objektivan i reći da njegova knjiga o neokortikalnom ratu je korisno štivo. Delovi

      Sad je malo promenio priču ali znam ga ja od ranije pre Balkan Info. Kod Marića je gostovao čini mi se 2013.

      Pametan čovek ali loše mu usmerenje, te frekvencije i te gluposti.
      Last edited by Cassius Clay; 24-08-18, 17:30.

      Comment


      • Na zapadu nas mrze zato sto znaju da smo superiorna rasa u odnosu na njih,jos prije 150 godina istrazivaci iz Austrougarske su bili zadivljeni intelektualnim potencijalom ljudi sa Balkana..Od tad pokusavaju da nas zatru i da nam izmjene svijest.Ubacuju nam Parove i ostale gluposti da nas zatupe i skrenu sa nase bozanske misije.Mislite sa su ove starlete sa neba pale,tek tako.

        Comment


        • Sve je to nebitno...Bred i Anđa pred pomirenjem
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Originally posted by Ivan_pg View Post
            Na zapadu nas mrze zato sto znaju da smo superiorna rasa u odnosu na njih,jos prije 150 godina istrazivaci iz Austrougarske su bili zadivljeni intelektualnim potencijalom ljudi sa Balkana..Od tad pokusavaju da nas zatru i da nam izmjene svijest.Ubacuju nam Parove i ostale gluposti da nas zatupe i skrenu sa nase bozanske misije.Mislite sa su ove starlete sa neba pale,tek tako.
            hahaha

            Comment


            • Originally posted by Marija81 View Post
              Sve je to nebitno...Bred i Anđa pred pomirenjem
              Nema sanse,oni su se bas zakrvili.Mislim drago bi mi bilo ali bas tesko.

              Comment


              • Originally posted by Ivan_pg View Post
                Na zapadu nas mrze zato sto znaju da smo superiorna rasa u odnosu na njih,jos prije 150 godina istrazivaci iz Austrougarske su bili zadivljeni intelektualnim potencijalom ljudi sa Balkana..Od tad pokusavaju da nas zatru i da nam izmjene svijest.Ubacuju nam Parove i ostale gluposti da nas zatupe i skrenu sa nase bozanske misije.Mislite sa su ove starlete sa neba pale,tek tako.
                Ljudi su izbrisali test teritorijalne inteligencije jer su ljudi sa Balkana bas superiorni u odnosu na ostale.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Marija81 View Post
                  Sve je to nebitno...Bred i Anđa pred pomirenjem
                  You're FAKE NEWS

                  Comment


                  • Originally posted by madrid View Post
                    You're FAKE NEWS
                    Piše Kurir

                    Inače nisam otvorila njihov portal 100 godina i malopre puf - prva vest ovo

                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Originally posted by Reise View Post
                      Ljudi su izbrisali test teritorijalne inteligencije jer su ljudi sa Balkana bas superiorni u odnosu na ostale.
                      Za to ne znam ali je ocigledno da je neka visa sila uz nas svih ovih godina,nijedan rat nas nije zaobisao,prosli smo razna iskusenja pa cemo i ovo zlo doba.A Holandjani su objavili neko istrazivanje sto se tice inteligencije po kojem smo mi sa Balkana najgluplji u svijetu poslije Tutsa i Aboridzina i da imamo najmanje mozgove ali to je sve u sklopu ovog specijalnog rata.

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan_pg View Post
                        Za to ne znam ali je ocigledno da je neka visa sila uz nas svih ovih godina,nijedan rat nas nije zaobisao,prosli smo razna iskusenja pa cemo i ovo zlo doba.A Holandjani su objavili neko istrazivanje sto se tice inteligencije po kojem smo mi sa Balkana najgluplji u svijetu poslije Tutsa i Aboridzina i da imamo najmanje mozgove ali to je sve u sklopu ovog specijalnog rata.
                        Bruka. Svaki dan nam nesto lose uvaljuju. Ljubomorni su. Kad vide pametnog coeka od 2m, sta drugo da rade, nego da se bave ovim stvarima.

                        Onaj Ajnstajn je bio nula prije Mileve. Da nije probao njenu specijalnu ishranu, leba, sira i paradajza, nikad mu ne bi doslo iz dupeta u glavu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Sta mislite zasto starosjedioci sa ovih prostora i kasnije slovenski dosljaci nikad ovdje nisu napravili neku ozbiljniju,civilizovaniju drzavu.Zasto su se stari Iliri prije polaska u borbu mazali govnima,i nisu se nikad kupali,zasto nisu ostavili neku velelepnu gradjevinu kao svoju zaostavstinu,zasto smo kroz srednji vijek bili takodje anus Evrope,zasto nikad nismo prihvatili tekovine retrogradnog materijalistickog svijeta,bilo sa zapada bilo sa istoka.Zasto sto je(zapadni) balkan cakra svijeta,planete zemlje,energetsko cvoriste,duhovna banja.To je vise milenijumska duhovna vertikala koja nas navodi da se okanemo pojavnog i materijalnog i okrenemo se duhovnom prije svega.
                          Last edited by E1_PG; 24-08-18, 17:57.

                          Comment


                          • Originally posted by Reise View Post
                            Bruka. Svaki dan nam nesto lose uvaljuju. Ljubomorni su. Kad vide pametnog coeka od 2m, sta drugo da rade, nego da se bave ovim stvarima.

                            Onaj Ajnstajn je bio nula prije Mileve. Da nije probao njenu specijalnu ishranu, leba, sira i paradajza, nikad mu ne bi doslo iz dupeta u glavu.
                            Dok je Mileva mutila jaja i pravila patispanj bog zna kakve su joj ideje dolazile u glavu.Ja mislim da je teorija relativnosti bar 50 % njena.Imala je 5 iz fizike i matematike u gimnaziju.Ali nije htjela da se eksponira u javnosti.
                            Last edited by E1_PG; 24-08-18, 18:12.

                            Comment


                            • Da ne bih sirio dezinformacije Mileva stvarno jeste bila bas obrazovana,sad sam joj procitao biografiju.Ne bi je Ajnstajn ozenio da nije bila bistrica neka.
                              Ps Opra Vinfri nam je dosla u CG.Krstari Bokom.
                              Ne znam je li udata ako nije Bane vataj to da se materijalno obezbijedis.
                              Last edited by E1_PG; 24-08-18, 18:27.

                              Comment


                              • Originally posted by Marija81 View Post
                                Ostaviću ovo ovde

                                U Francuskoj se legalizuje pedofilija i incest.

                                Videću da nađem tekst o tome.

                                Znate svi za Makrona i ženu mu.

                                Comment

                                Working...
                                X