Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Super je pisao za najgenijalnije Njegoševo delo. Ja poštujem Golda zbog toga, ove prozivke, simpatično. Naravno da imam stav o svemu, jebeš ga.

    Gold pozdrav, vidim dodješ i prozoveš me na 5 tema, bar mi javi na PP gde da čitam

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Pre nego što nešto napišeš staviš prst na čelo i razmisliš, ono kao, nije zgoreg. Naravno da nije u redu i ne mogu da verujem da ti ovo objašnjavam ali one žive pod pretnjom 24/7 i u velikom su strahu i brinu se i uglavnom za decu pa se teže odlučuju na takav korak, zato one trebaju da budu predmet debate i zaštite a ne neke glumice. Katastrofa.


      Inače vidim da me Gold prozivao nešto sad ću da pročitam..
      Ja sam par puta pročitala tvoj post pre nego što sam napisala svoj u kome sam, budi siguran, birala reči i treudila se da budem pristojna...
      Ako si hteo da kažeš da razumeš da neke žene trpe jer nemaju drugu opciju ( trpe zbog dece i sl.) to si trebao tako reći a ne onako kako si napisao.
      P.S. Ne bi bilo loše da nekada i sam primeniš savet koji si upravo meni dao.
      Što se mene tiče neću nastavljati dalje o ovome.
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Neke stvari se podrazumevaju. To je uvreda na ličnom nivou da me neko pita "je l moguće da si ovo izgovorio" i onda ubaci sadržaj. To bi izgovorio samo mentalno poremećen čovek.

        Poenta je da ima mnogo običnih žena koje nisu medijski eksponirane i na njima treba da bude akcenst. A ne na nekoj glumici što se seti posle 20 godina. Ona je bila neodgovorna jer 20 godina je ćutala, ko zna koliko je puta taj ponovio to delo zbog njenog ćutanja, da je na vreme rekla možda bi nekoga spasila, pod uslovom da je to uopšte istina pošto tu ima lažova samo takvih i muških i ženskih željnih marketinga.

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Neke stvari se podrazumevaju. To je uvreda na ličnom nivou da me neko pita "je l moguće da si ovo izgovorio" i onda ubaci sadržaj. To bi izgovorio samo mentalno poremećen čovek.

          Poenta je da ima mnogo običnih žena koje nisu medijski eksponirane i na njima treba da bude akcenst. A ne na nekoj glumici što se seti posle 20 godina. Ona je bila neodgovorna jer 20 godina je ćutala, ko zna koliko je puta taj ponovio to delo zbog njenog ćutanja, da je na vreme rekla možda bi nekoga spasila, pod uslovom da je to uopšte istina pošto tu ima lažova samo takvih i muških i ženskih željnih marketinga.
          Hvala na ovome...
          I još jednom,moglo se reći na drugi način.Onako je ispalo da ako je muž onda je ok...
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Maro pusti ono sa yutub-a kad ja ne mogu

            Comment


            • Originally posted by ledeni 80 View Post
              Maro pusti ono sa yutub-a kad ja ne mogu
              Videla, sjajna stvar...Hvala
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Plakanje, legenda.

                Comment


                • Uki koga vise cijenis Vasa Bakocevica ili Dzakica?Moze li Vaso sto u Bellator ili ce svi kao onaj Rus da ga unistavaju.

                  Comment


                  • Cirkuzanti obojica. Volim Janičića iz Podgorice što je prebio Radakovića. Vaso je mečka u cirkusu. Sam od sebe pravi to.

                    Comment


                    • Toplica Spasojević rešio da kupi svoju firmu
                      Kompaniju ITM grupa, koja se prodaje iz stečaja, kupiće dosadašnji suvlasnik Toplica Spasojević.

                      On je za Betu rekao da neće dozvoliti da neko drugi kupi kompaniju jer ne želi da izađe iz biznisa koji se zasniva na uvozu robe, već da je samo reč o “restrukturiranju preko stečaja” i da će ITM grupu kupiti druga firma koja je pod njegovom kontrolom.



                      Čovek je oterao firmu u stečaj i ko će sad da je kupi, pa naravno on.

                      Samo u Srbiji.

                      Comment


                      • Ljudi dje nam je Powerslave,nema ga 100 godina.Nije nam javio kako mu prodje ona zenidba za papire,je li mu uspjelo sto je naumio.

                        Comment


                        • Gde je brat Power znam da je prošli put bio u gužvi toj. Čim to završi sve ima da se tabletuje i naduva 3 dana da mu ne bude dobro. 100%

                          Comment


                          • Ostavio je i nas cyclotronce na cedilu pred TDF..

                            .. sa'će Vuelta, možda se vrne.

                            Comment


                            • Izgubio je mogućnost komunikacije sa nama Balkanjerosima

                              Politička korektnost i to, znate.

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Gde je brat Power znam da je prošli put bio u gužvi toj. Čim to završi sve ima da se tabletuje i naduva 3 dana da mu ne bude dobro. 100%[emoji3]
                                Mene drugo brine, imam manje od 20 dana da izaberem neku sliku. [emoji41]
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X